šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Anglijoje
ES planuoja sankcijas Londonui
Europos Sąjunga trečiadienį gynė savo planą imtis sankcijų prieš Didžiąją Britaniją, jeigu ši po „Brexit“ pažeistų pereinamojo laikotarpio taisykles: ES tvirtina, kad sankcijos gali apsaugoti Bendriją nuo Londono „nesąžiningo žaidimo“.
Pasaulis
Rusija iš šalies išsiunčia šimtus JAV diplomatų
Reaguojant į JAV griežtinamas sankcijas Rusijai, ši į tai atsakė įsakymu šalį palikti keliems šimtams amerikiečių diplomatinių įstaigų darbuojams.
Verslas
Pagamintas pirmasis „Tesla Model 3“ automobilis
Elonas Muskas, „Teslos“ generalinis direktorius, šeštadienį savo tviterio paskyroje pasidalijo pirmojo pagaminto serijinio „Model 3“ nuotrauka.
Lietuva
Įsiskolinę vairuotojai naujas teises galės pamiršti
Seimas priėmė pataisas, kurios numato griežtesnes sankcijas baudų nesumokėjusiems Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėjams.
Aktualijos
Per daug JK gyventojų netenka pašalpų
Jungtinėje Karalystėje pašalpas gaunantyt asmenys, priklausomai nuo gyvenamosios vietos, susiduria su „nepriimtinu” skaičiumi atvejų, kai pašalpos sumažinamos arba visišai nutraukiamos.
Pasaulis
Rusija kerta atsakomąjį smūgį
Rusijos pirkėjams artimiausiu metu teks pamiršti kai kuriuos jau pamėgtus maisto produktus, jeigu jie buvo į šalį importuojami iš Europos Sąjungos (ES) arba Jungtinių Valstijų. Mat Rusija vieneriems metams sustabdė importą iš daugelio šalių, taip atsakydama į jai pritaikytas ekonomines sankcijas.
ŽYMA
MODEL 3