trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Aktualijos
Streikuoja „South Western Railway“ darbuotojai
„South Western Railway“ darbuotojai ir toliau nesiliauja streikavę, todėl gruodžio 27 ir 31 dienomis gali sutrikti viešasis transportas.
Aktualijos
Kitąmet tualetai Londono traukinių stotyse bus nemokami
Nuo kitų metų Londono traukinių stotyse tualetai bus nemokami, pranešė geležinkelio kompanija „Network Rail“.
Aktualijos
Brangs traukinių bilietai
Kaip praneša „Rail Delivery Group“, nuo sausio 2 d. brangs Britanijos traukinių bilietai. Manoma, kad vidutiniškai kaina turėtų pakilti 3,1 proc.
Aktualijos
Ilfordo stotyje padurtas policininkas
Vyras apkaltintas bandymu įvykdyti žmogžudystę. Rytų Londono stotyje policijos pareigūną padūręs Danielis Adeyemis užsitraukė didesnę nemalonę, nei tikėjosi.
Aktualijos
Londono Waterloo stotyje – traukinių maršrutų sutrikimai
Viešuoju transportu besinaudojantiems asmenims šiandien patariama vengti Londono Waterloo stoties. Kaip pranešama Metro.co.uk, visą dieną šioje stotyje numatomi sutrikimai, traukinių vėlavimai, maršrutų atšaukimai.
Pasaulis
Nyderlanduose susidūrus traukiniui ir dviračiui žuvo keturi vaikai
Nyderlanduose ketvirtadienį susidūrus traukiniui ir dviračiui, kuriuo buvo vežami vaikai, žuvo keturi nepilnamečiai, o dar du žmonės buvo sunkiai sužeisti, pranešė vietos policija.
Aktualijos
Traukinių vairuotojai ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką
South Western Railway darbuotojai, daugiausiai vairuotojai, įspėjo profsąjungą, kad ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką, kuris gali labai paveikti traukinių tvarkaraščius bei keleivių keliones.
Pasaulis
Paryžiaus traukinių stotyje - didžiulis gaisras
Didžiulis gaisras Paryžiaus priemiestyje penktadienį paralyžiavo eismą iš Monparnaso traukinių stoties ir į ją, tūkstančiams prancūzų šį savaitgalį išvykstant atostogų.
Aktualijos
Uždarytas eurotunelis
Sekmadienį uždarytas Jungtinę Karalystę ir Prancūziją jungiantis tunelis, nutrauktas traukinių eismas juo.
Komentarai
Geros, blogos ir neaiškios permainos
Režisieriaus Sergio Leone itališkame „spagečių“ vesterne su Clintu Eastwoodu „Geras, blogas ir bjaurus“ persipina trijų veikėjų likimai ‒ „geriečio“, „blogiečio“ ir tiesiog moraliai neutralaus savanaudžio šlykštuko. Pabaigoje blogiukas yra nukaunamas, šlykštukas išgyvena, o „gerietis“ laimi ir išjoja į saulėlydį.
Aktualijos
Londone traukinys mirtinai partrenkė žmogų
„Londono transportas” patvirtino, kad antradienį New Cross traukinių stotyje įvykus incidentui, žuvo traukinio partrenktas žmogus.
Pasaulis
Sunkvežimį Italijoje vairavęs lietuvis spėjo iššokti iš jo iki susidūrimo su traukiniu (atnaujinta)
Italijos šiaurėje netoli Turino ketvirtadienio naktį nuo bėgių nuvažiavus traukiniui, kuris prieš tai įsirėžė į sunkvežimį, žuvo du ir buvo sužeista dar 18 žmonių, pranešė šalies žiniasklaida ir pareigūnai.
Aktualijos
Metro Jubilee linija kitą mėnesį neveiks dvi dienas
Londono metro Jubilee linijos traukinių vairuotojai skelbia streiką dėl netinkamų darbo sąlygų ir savališkai pakeistų darbo grafikų.
Aktualijos
Geležinkelių infrastruktūroje planuojami dideli pokyčiai
Londono traukiniai greitu laiku pradės važiuoti visą parą, kaip ir metro, atsižvelgiant į modernizuotų geležinkelių paslaugų poreikį.
Aktualijos
Apsikabino ir nušoko po traukinio ratais
27-erių Melissa Wood, ir 34-erių Christopher Linley, abu buvo rasti negyvi ankstų antradienio rytą po traukinio ratais Pietų Jorkšyro traukinių stotyje.
Pasaulis
Susidūrus traukiniams - dešimtys sužeistųjų
Vokietijos vakariniame Kelno mieste mažiausiai 43 žmonės buvo sužeisti ketvirtadienį vakare susidūrus dviem traukiniams, pranešė dienraštis „Bild“.
Aktualijos
Už viešąjį transportą mokėsite pigiau, jeigu kišenėje turėsite avokadą
Ne, tai nėra koks nors pokštas ar bandymas pasišaipyti, tai yra visiška realybė su kuria šiomis dienomis susidūrė JK gyventojai. Parodžius avokadą prieš įlipant į traukinį už bilietą galite mokėti net trečdaliu pigiau.
Aktualijos
Per šalčius įkalintiems traukiniuose – šimtinės kompensacijos
Vartotojų teisių stebėjimo organizacija Jungtinėje Karalystėje (JK) pirmadienį pareiškė, kad blogiausias kelionės sąlygas per šalį užklupusius šalčius patyrusiems keleiviams, kurie valandų valandas per šalčius ir sniego audras buvo įstrigę traukiniuose, turi būti išmokėtos šimtinės kompensacijos.
Aktualijos
Londone visą parą važiuos ne tik metro, bet ir traukiniai
Šią naktį, vasario 23-ąją startavo ilgai laukta naujovė, Londone pradeda važinėti naktiniai traukiniai, kurie kursuos penktadieniais-šeštadieniais naktimis. Metro linijos veikiančios naktimis šiame niekada nemiegančiame mieste itin pasiteisino.
Aktualijos
Metro stotyje rastas vyro kūnas
Westminsterio metro traukinių stotyje buvo rastas vyro kūnas be gyvybės ženklų, atvykus medikams jo atgaivinti nepavyko.
ŽYMA
MOKESČIŲ REFORMA