sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pasaulis
Devynios šalys pasirašė naują gynybos planą
Devynios Europos Sąjungos šalys, įskaitant Didžiąją Britaniją, pirmadienį pasirašė Prancūzijos pasiūlytą planą sukurti naują Europos gynybos grupę, galinčią vykdyti karines intervencijas už Bendrijos ribų.
Pramogos
JK gynybos partneriais pasirinko lenkus
Lenkija ir Britanija pasirašė naują gynybos sutartį, Britanijos premjerei Theresai May siekiant sutvirtinti ryšius su Varšuva prieš Jungtinei Karalystei paliekant Europos Sąjungą 2019 metų kovo mėnesį.
Pasaulis
Dukros prievartautoją nudūrusi moteris – didvyrė, ne žmogžudė
Kelis prievartautojus užklupusi niekinant dukrą ir vieną iš jų mirtinai peiliu sužalojusi moteris išvengė kaltinimų žmogžudyste, o visuomenėje laikoma didvyre, ne nusikaltėle.
Lietuva
JAV: mes kartu atremsime visas grėsmes
Jungtinės Amerikos Valstijos ir toliau ketina dėti visas pastbagas ir dirbti kartu su Lietuva, jog atgrasintų Rusiją panaudoti jėgą prieš bet kurią iš Baltijos valstybių. Tokią poziciją dar kartą išsakė šią savaitę Lietuvoje viešinti JAV gynybos sekretorius James‘as Mattis‘as.
Pramogos
Įspėjmas: Rusija užimtų Baltijos šalis per 36 valandas
JAV ekspertų komisija nustatė, jog Rusija galėtų be vargo nugalėti NATO karinius dalinius, dislokuotus Baltijos valstybėse, ir nepalikti sąjungininkėms kitos išeities, kaip tik pripažinti praradus rytines savo sąjungos nares.
Pasaulis
Švedija grąžina šauktinių kariuomenę
Švedija nusprendė nuo 2018-ųjų metų grąžinti privalomąją karinę tarnybą. Į kariuomenę bus šaukiami 18-iolikos metų sulaukę vaikinai ir merginos.
Komentarai
Mokestinė amnestija – (ne)svarstytina neišnaudota šešėlio mažinimo galimybė
Savalaikis, teisingas ir sąžiningas mokesčių mokėjimas yra kiekvieno mokesčių mokėtojo pareiga, solidarumo su valstybe ir bendrapiliečiais pagrindas.
ŽYMA
MOKESTINĖ AMNESTIJA