pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Pramogos
Naujas princo George‘o hobis laužo seniai nusistovėjusius stereotipus
Karališkosios šeimos nariai yra gerokai paprastesni žmonės, nei daugelis įsivaizduoja. Dienos, kai juos matydavome tik mojuojančius balkonuose, jau seniai praeityje. Dabar nemažai jų atstovų naudojasi socialiniais tinklais, kaip tai daro princesė Eugenie, kuriuose pasakoja apie savo laisvalaikį, mėgstamus serialus ir maistą.
Pramogos
Tėvai nuo princo George slepia svarbų dalyką
Karališkoji šeima – daugiausia įtakos Didžiojoje Britanijoje turintys žmonės. Kai princas Williamas ir Kate Middleton susilaukė trečiosios atžalos, jie – bene labiausiai apkalbami asmenys šalyje.
Pramogos
Princas Georg'as švenčia 5-ąjį gimtadienį
Šiandien, liepos 22 d., Kembridžo mažajam princui George'ui sueina penkeri metai. Šią sukaktį mažasis karališkosios šeimos narys sutiks su pačiais artimiausiais giminaičiais. Tiesa, ar žinojote, kokią mielą pravardę Kembridžo kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas skyrė savo pirmagimiui?
Pramogos
Jaunasis princas tapo teroristų taikiniu
Didžiosios Britanijos princas George‘as buvo pasirinktas teroristų taikiniu. Apie tai prisipažino asmuo, kurį „Islamo valstybės“ teroristai buvo įtikinę surengti išpuolį berniuko mokykloje.
Aktualijos
Teisiamas princą George’ą užpulti kurstęs teroristas
Įtariamas džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) šalininkas, kaltinamas socialiniuose tinkluose dalinęsis informacija apie Didžiosios Britanijos princą George'ą, pirmadienį teisme paneigė visus jam pateiktus kaltinimus.
Pramogos
Karališkosios šeimos vaikų Kalėdos: tai ko neturi kiti (sąrašas)
Jungtinės Karalystės monarchų šeimoje pasiruošimas Kalėdoms – toks pat kaip ir bet kurioje kitoje šeimoje, tačiau yra ir įpročių, būdingų tik karališkųjų rūmų gyventojams. Arba tik jie gali sau tai leisti.
Pramogos
Paaiškėjo, ko princas George’as paprašė Kalėdų senelio
Princas Williamas atskleidė, kad nors ir atrodo, kad mažasis Didžiosios Britanijos princas George’as gali turėti be galo ilgą kalėdinių norų sąrašą, viskas, ko mažylis paprašė Kalėdų senelio, yra tik viena dovana.
Pramogos
Princas Williamas pirmą kartą palydėjo sūnų į mokyklą
Karališkai šeimai šiandien - svarbi diena. Princas George'as pradeda eiti į mokyklą.
Pramogos
Princui George’ui sukanka ketveri
Jaunojo Didžiosios Britanijos princo George’o gimtadienio proga, karališkieji rūmai paviešino naują princo nuotrauką.
Susivieniję mobiliojo ryšio operatoriai suteiks galimybę atsiskaityti telefonu
Europos Komisija (EK) leido trims didžiausiems Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams investuoti į bendrą momentinių mokėjimų sprendimą. EK trečiadienį pranešė leidusi mobiliojo ryšio bendrovėms „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“ steigti bendrą įmonę, kuri teiktų mobiliųjų mokėjimų paslaugas verslui ir privatiems klientams.
Pramogos
Britanijos princas Williamas ir jo šeima pradeda vizitą Vokietijoje
Britų princas Williamas, jo žmona Kate ir vaikai, princas George‘as ir princesė Charlotte, trečiadienį atvyko į Berlyną pratęsti savo kelionės Europoje, kuri buvo surengta Didžiajai Britanijai derantis dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atvyko į Lenkiją
Mažieji britų karališkosios šeimos atstovai princas George’as ir princesė Charlotte, kartu su tėvais atvyko į Lenkiją. Mažyliia kartu su motina hercogienę Catherine bei tėvu princu Williamu savaitę praleis lenkijoje ir Vokietijoje.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte aplankė močiutės Dianos kapą
Praėjus dvidešimt metų nuo tragiškos princesės Dianos mirties, minint jos 56-ąjį gimtadienį, prie princo Williamo ir Harry motinos kapo buvo surengta uždara minėjimo ceremonija.
Pramogos
Princas George’as ir princesė Charlotte atliks svarbius vaidmenis tetos vestuvėse
Oficialiai patvirtinta, kad Princas George’as ir princesė Charlotte savo tetos Pippos Middleton vestuvėse atliks svarbius vaidmenis.
Pramogos
Princesė ir princas kartu pirmą kartą išvyko į oficialų vizitą
Praėjusį savaitgalį Didžiosios Britanijos princas Williamas kartu su žmona hercogiene Catherine išvyko į oficialų vizitą Kanadoje.
Pramogos
Britų valdininkė iškoneveikė princą George’ą
Vadovaujančias pareigas užimanti valdininkė viešo pasisakymo metu piktai užsipuolė Jungtinės Karalystės (JK) princą George’ą. Dėl tokio moters elgesio vyksta tyrimas.
Pramogos
Princas George'as švenčia gimtadienį
Princas George'as šiandien, liepos 22 dieną, švenčia savo trečiąjį gimtadienį.
Pramogos
Princas George’as susitiko su prezidentu Obama
JAV prezidento Baracko Obamos ir jo žmonos Michele vizito Kensingtono rūmuose Londone metu juos pasitiko pižamą dėvintis princas Geroge’as.
Pramogos
Paviešinta nauja karališkosios šeimos nuotrauka
Jungtinės Karalystės (JK) karalienės Elizabeth II 90-ojo jubiliejaus išvakarėse karališkoji šeima psidalino nauja nuotrauka, kurioje matomi visi keturių kartų šeimos atstovai: Karalienė, jos sūnus pricas Charlesas, jos anūkas princas Williamas ir proanūkis princas George’as.
Pramogos
Karališkoji šeima pasidalino pirmųjų žiemos atostogų įspūdžiais
Princas Williamas, Kembridžo hercogienė Kate ir jų mažieji vaikai princesė Chartolle bei princas George’as pasidalino smagiomis šeimos akimirkomis žiemos įamžintomis žiemos atostogų metu.
ŽYMA
MOMENTINIŲ MOKĖJIMŲ PASLAUGOS