šeštadienis, spalio 31 d.
Pramogos
Už naujus Harry ir Meghan namus mokesčių mokėtojai sumokėjo ne vieną milijoną svarų
Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės namų renovacija mokesčių mokėtojams atsiėjo 2,4 mln. svarų (2,69 mln. eurų), matyti iš antradienį paskelbtos Britanijos karališkos šeimos išlaidų ataskaitos.
Pramogos
Karališkoji šeima pasidalijo naujausiomis princesės Charlotte nuotraukomis
Vėlyvą trečiadienio vakarą britų karališkoji šeima su savo gerbėjais visame pasaulyje pasidalijo naujomis princesės Charlotte – Kate Middleton ir princo Williamo dukros – nuotraukomis. Tai padaryta jos ketvirtojo gimtadienio, švenčiamo šiandien – gegužės 2 d. – proga.
Pramogos
Kas galėtų tapti princo Harry ir Meghan pirmagimio krikštatėviais
Britų karališkosios šeimos gyvenimu besidomintys žmonės nekantriai laukia, kada gi Meghan Markle ir jos vyras princas Harry rankose sūpuos savo pirmąją atžalą. Apie nėštumą žinoma nedaug, tik tiek, kad vaikelis turėtų gimti pavasarį. Bene labiausiai visus kamuoja klausimas, kas gims – mergaitė ar berniukas. Tačiau ne ką mažiau dėmesio sulaukia spėlionės, kas gali tapti poros pirmagimio krikšto tėvais.
Pramogos
Princas Philipas po avarijos vėl vairuoja ir nė neprisisegęs saugos diržo
Praėjusį ketvirtadienį į avariją patekęs princas Philipas iš klaidų nepasimokė. Vos po kelių dienų Didžiosios Britanijos policijos pareigūnai garbaus amžiaus princui papriekaištavo dėl vairavimo neprisisegus saugos diržo.
ŽYMA
MONARCHAI