ketvirtadienis, sausio 28 d.
Anglijoje
Atidėjus „Brexit” teks susmulkinti ir perlydyti progines 50p monetas - atsisako atskleisti nuostolius
„Brexit” atidėjus jau gėdingu pranintą trečiąjį kartą, JK iždas atsisako patvirtinti, kiek tokių proginių 50 pensų monetų jau buvo išleista ir kiek kainavo jas nukaldinti.
Pramogos
Rečiausios 50p monetos ir kiek užsidirbsite radę tokią savo piniginėje
Viena brangiausių monetų - 2009 metų Kew Gardens 50p, kuri internete parduodama po £400.
Pramogos
Ant 50 pensų monetų sugrįžo visų mylimas herojus
Jei esate Meškiuko Padingtono gerbėjas, gavę grąžą atidžiau pažvelkite į gautas monetas. Kodėl? Nuo šiol ant 50 pensų monetų nugarėlių galite rasti būtent šio klasikinio herojaus atvaizdą, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
1 ir 2 pensų monetos bei 50 svarų banknotai apyvartoje liks
Visai neseniai Jungtinės Karalystės vyriausybė svarstė iš apyvartos išimti 1 ir 2 pensų monetas bei 50 svarų banknotus. Tačiau tokio sprendimo buvo atsisakyta, rašo Metro.co.uk.
Verslas
Lietuvos bankas laukia senų litų – gyventojai dar neiškeitė 11 tonų banknotų
Praėjus daugiau kaip trejiems metams nuo euro įvedimo, Lietuvos gyventojai į bendrą Europos Sąjungos (ES) valiutą vis dar yra neiškeitę 447,5 mln. litų, arba 129,6 mln. eurų.
Pasaulis
D. Trumpas ir kiti pasaulio lyderiai sveikina Lietuvą su šimtmečiu
Penktadienį valstybės atkūrimo šimtmetį mininčią Lietuvą su švente pasveikino JAV, Kinijos, Rusijos prezidentai, popiežius Pranciškus, Didžiosios Britanijos karalienė, Japonijos imperatorius ir kiti lyderiai.
Lietuva
Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas šv. Velykų proga
Mielieji, Velykos – tai nuostabus gyvybės ir tikėjimo metas.
Lietuva
Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kovo 11-osios proga
Laisvos Lietuvos žmonės, sveiki visi, pasitinkantys dar vieną laisvės pavasarį. Su Kovo 11-ąja!
Lietuva
Vilnius gavo įspūdingą sveikinimą nuo Kauno
Vilnius švenčia gimtadienį. Sostinės vardu trečiadienį sveikinimus priėmė miesto meras Remigijus Šimašius. Bene originaliausiai Vilnių su 694-uoju gimtadieniu pasveikino Kaunas.
Lietuva
Internete „valstiečius“ pašiepiantis video
Vėžaičių miestelio bendruomenė smagiai pasitiko Naujuosius metus. Žmonės rinkosi kartu pasitikti 2017-uosius ir ta proga sukūrė savo sveikinimus, kuriuos įrašė.
Pramogos
Kalėdinė Th. May kalba: drąsiai pasitikite „Brexit”
Nuskambėjo pirmoji Jungtinės Karalystės (JK) premjerės Theresos May kalėdinė kalba, kurios metu šalies vadovė gyventojus kvietė drąsiai pasirinkti „Brexit” bei po jo susivienyti žemėje ieškant naujos vietos po saule.
Lietuva
Šalies vadovai pasveikino Lietuvos žmones
Šalies vadovai pasveikino Lietuvos žmones su švetėmis. Kūčių vakarą jie tautiečiams linkėjo kalėdinio džiaugsmo ir ramybės, ragino dėkoti vieni kitiems už padarytus gerus darbus bei dėkojo už susitelkimą sunkiais momentais.
ŽYMA
MONETOS