trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
O. Pikul apie Šedžių skyrybas: Andrius atrodo kaip tikra boba
„Mano žiniomis, mano vaiku daugiausiai rūpinasi tėčio draugės. Tai tas moterų keitimas, ir tėčio vis kitų moterų matymas, mano nuomone, nėra pavyzdys, kurį norėčiau diegti savo vaikui“, – taip jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ rėš 27-erių Monika Šedžiuvienė.
Pramogos
M. Šedžiuvienė atskleidė, kas jai padėjo sunkiausiu metu: tai vienintelis žmogus, matęs mane verkiančią
Kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą, rytoj TV3 žiūrovus žadins pamėgta, jau dešimtą sezoną skaičiuojanti kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Dvikovoje dėl geresnės kulinarės vardo samčius surems atlikėja Monika Šedžiuvienė ir jos geriausia draugė Greta Židonienė, o kulinarinio teismo teisėju taps trimetis Monikos sūnus Gabrielius.
Pramogos
Kaltinimus pažėręs A. Šedžius pravirkdė buvusią mylimąją
Verslininko A. Šedžiaus ir dainininkės M. Šedžiuvienės santykių drama drebina žiniasklaidą – vasario 26-ąją teisme turėjo būti dar kartą atversta jų skyrybų byla. Tiesa, nei ieškovė, nei atsakovas teisme nepasirodė. Įskaudinti sutuoktiniai iki šiol nevengia viešai vienas kito kaltinti. Pastarieji A. Šedžiaus pasisakymai privertė Moniką ašaroti.
Pramogos
M. Šedžiuvienė pakomentavo vyro kalbas apie neva siųstą paslaptingą žinutę
Pirmadienio „KK2“ laidoje šiaulietis milijonierius Andrius Šedžius sakė, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, jog jis iš namų išvarė savo žmoną atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius teigė, kad prieš savaitę gavo paslaptingą žinutę iš žmonos, jog ši nori grįžti į jųdviejų namus...
Pramogos
Andrius Šedžius prakalbo apie paslaptingą žmonos žinutę
Pirmadienio KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., – išskirtinis šiauliečio milijonieriaus Andriaus Šedžiaus interviu. Vyras laidoje sakys, kad žiniasklaidoje skleidžiama žinia, neva jis iš namų išvarė savo žmoną ir atlikėją Moniką, yra neteisinga. Be to, Andrius atskleis, kad prieš savaitę yra gavęs paslaptingą žinutę iš žmonos, kad ši nori grįžti į judviejų namus...
Pramogos
A. Šedžius pažėrė naujų kaltinimų žmonai Monikai: ji nuo manęs buvo priklausoma 100 proc.!
„Ji tiesiog pasakė „Aš tavęs nebemyliu, turiu kitą“, susikrovė daiktus ir išvažiavo“, – šį antradienio vakarą, 20 val., populiariojoje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs verslininkas Andrius Šedžius, prabilęs apie skyrybas.
Pramogos
Mirė garsiausia pasaulio primadona M. Caballe
Ispanijos operos superžvaigždė Montserrat Caballe mirė šeštadienį vienoje Barselonos ligoninėje, būdama 85 metų, pranešė dienraštis „El Pais“.
ŽYMA
MONIKA ŠEDŽIUVIENĖ