šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Žiniasklaida: Michaelis Schumacheris pakilo iš lovos
Prabėgus beveik penkeriems metams nuo nelemto Michaelio Schumacherio pasivažinėjimo slidėmis paskelbta, kad F-1 lenktynių legendos sveikata gerokai pasitaisė
Aktualijos
Sustabdytas netikras greitosios pagalbos automobilis
Policijos pareigūnai pranešė sustabdę netikrą greitosios pagalbos automobilį. Penclawdd miestelyje, Swansea jį vairavo teisės tai daryti neturintis 19-metis.
Anglijoje
Po „Brexit“ JK automobilių sektorius gali išnykti - CBI
Britanijos pramonės konfederacijos (CBI) vadovas trečiadienį perspėjo, kad po „Brexit“ už Europos Sąjungos (ES) muitų sąjungos ribų atsidūrusi šalies automobilių pramonė gali išnykti.
Aktualijos
Padidėjo automobilių mokesčiai – kiek reikės mokėti?
Vos po kelių savaičių Jungtinėje Karalystėje įsigaliosiant naujiesiems automobilių mokesčiams, šalies vairuotojai baiminasi, kad už galimybę turėti nuosavą automobilį gali tekti mokėti net keliais šimtais daugiau nei iki šiol.
Aktualijos
Pirmą kartą per šešis metus krenta naujų automobilių pardavimai
Pirmą kartą per šešerius metus Jungtinėje Karalystėje užregistruotas naujų automobilių pardavimų mažėjimas. Tuo tarpu dyzelininių automobilių paklausa sumažėjo net penktadaliu.
Aktualijos
Sugriuvus automobilių stovėjimo aikštelei, mašinos pakibo ore
Nottinghamo centre, įgriuvus daugiaaukštei automobilių aikštelei, dalis joje stovėjusių mašinų liko kyboti ore.
Gyvenimas
Automobiliai, kuriuose TAI daryti patogiausia
Neseniai ekspertai, dirbantys informaciniam leidiniui iReactor, paskelbė topą nebrangių mašinų, tinkamiausių... ne, ne važinėti. Mylėtis.
Aktualijos
JK uždraus dyzelines ir benzinines mašinas
Nors jau dabar į Jungtinės Karalystės (JK) sostinės centrą negali patekti senesni nei 10 metų automobiliai, tačiau iki 2040-ųjų Vyriausybė planuoja iš vis uždrausti važinėti benzininėmis ir dyzelinėmis mašinomis.
Pramogos
Jei važiuojam – nedainuojam
Muzikos klausymasis vairuojant gali paveikti vairuotojo gebėjimą sutelkti dėmesį ir jo reakcijos greitį.
Gyvenimas
Gero po truputį: 5 superautomobiliai, egzistuojantys tik po vieną egzempliorių
Yra dalykų, kurių vertę sudėtinga išmatuoti pinigais. Ir šios yra ne šiaip mašinos, o unikalūs dizaino bei inžinerijos meno kūriniai. Ir nors kai kurių kainas (aišku, astronomines) panaršius įmanoma surasti internete, tiesa ta, jog tokie automobiliai yra neįkainojami.
Pasaulis
„Volkswagen“ naujiena vairuotojams: nebrangus elektromobilis
Elektromobiliai skinasi kelią link vairuotojų. Neseniai pasirodęs "Tesla Model 3” sužavėjo daugelį, tačiau nemažą dalį galimų pirkėjų atbaidė kaina.
Pasaulis
Greitai uždraus benzinu ir dyzelinu varomus automobilius
Po šiek tiek ilgiau nei dviejų dešimtmečių viena iš galingiausių Europos ir pasaulio valstybė planuoja visiškai uždrausti jos teritorijos važinėti šiandien įprastais degalais varomais automobiliais.
Lietuva
Ketvirtadienį Vilniuje smarkus lietus skandino automobilius (įspūdingos nuotraukos)
Ketvirtadienį sinoptikai prognozavo labai karštą ir su gausiu lietumi. Tiesa, niekas nesitikėjo, kad iš ryto bus gana vėsu – vietomis vos 13-14 laipsnių, ir tuo pačiu pliaups kaip iš kibiro.
Pasaulis
Savaitę streikavę „Volkswagen“ darbuotojai pasiekė savo
Slovakijoje veikiančios „Volkswagen“ gamyklos darbuotojai streikavo tol, kol darbdavys nepatenkino jų iškeltų reikalavimų. Jie norėjo, kad jiems būtų pakeltas atlyginimas.
Pramogos
Patikimi naudoti automobiliai už £1000
Toli gražu ne kiekvienas turime atliekamus 100 tūkstančių svarų sterlingų, su kuriais iš automobilių salono būtų galima išvairuoti naujutėlaitį modelį. Net ir ištrynus vieną nulį, daugumai žmonių 10 tūkst. svarų taip pat yra labai didelė suma automobiliui. Taigi nuleiskime kartelę iki daugumai prieinamesnės kainos ir pasižvalgykime po trijų nulių zoną. Kokį automobilį galima įsigyti už 1 tūkst. svarų ir ar visuomet žema kaina reiškia prastą kokybę?
Aktualijos
Už vaizdo registratoriaus naudojimą automobilyje – baudos
Jungtinėje Karalystėje vis daugėja vairuotojų, naudojančių vaizdo registratorius. Kartu su šio prietaiso privalumais, ekspertų teigimu, yra ir trūkumų, kuriuos žinoti privalo kiekvienas.
Aktualijos
Vairuotojams įvedamos naujos baudos
Dyzelinių ir kitų, gamtą teršiančių automobilių vairuotojai netrukus gali susidurti su problemomis. Planuojama neleisti tokiems automobiliams įvažiuoti į miestų centrus, o nepaklususius – bausti.
Aktualijos
Oro uoste automobilius palikę keliautojai gavo tūkstantines baudas
Iš atostogų grįžę poilsiautojai buvo šokiruoti sužinoję, kad už Heathrow oro uoste paliktus savo automobilius gavo nemažas baudas. Bendra baudų suma siekia 33 tūkst. svarų sterlingų.
Gyvenimas
Ypatingų automobilių ypatingi ir rakteliai
Daugelio mūsų pirmieji automobiliai turėjo pačius paprasčiausius raktus, kuriuos pasukdami ir dureles atrakindavome, ir variklį paleisdavome. Tačiau automobilių pramonei žengiant į priekį, progresas palietė visas automobilio dalis – neliko pamiršti ir raktai.
Pramogos
Ir „Mercedes“ kartais prašauna (nuotraukos)
Kokybės ir solidumo simboliu laikomo „Mercedes“ gamintojų sprendimai ne visada pasiteisina. Kai kurių kompanijos modelių gamyba baigėsi vos prasidėjusi.
ŽYMA
MOTERYS VADOVĖS