penktadienis, spalio 23 d.
Aktualijos
„Pavartojęs narkotikų kokteilio su savo mama“ mirė penkiolikmetis
Teigiama, kad 34 metų amžiaus Holly Strawbridge savo sūnui Tyleriui Peckui ir jo draugams davė morfino ir kitų vaistų, nes jie gėrė alkoholį ir uostė aerozolius virtuvėje.
IQ Tema
Ekonominė bausmė: ilgų motinystės atostogų žala
148 savaičių atostogos su galimybe išsaugoti darbo vietą skamba viliojančiai, bet toks socialinis dosnumas tėra nuodai blizgančiame popierėlyje
Pasaulis
Suimta savo devynių mėnesių dukrytę vandeniu kankinusi mama.
Sausio 26 dieną Caitlin Alyse Hardy savo paskyroje Facebook socialiniame tinkle pasidalino šokiruojančiu įrašu: moteris ant savo miegančio kūdykio galvos liejo vandenį, jos devynių mėnesių dukrytė springo bei verkė kol fone girdėjosi kažkieno juokas.
Pramogos
Kur jauni europiečiai religingi mažiausiai? (statistika)
Po specialaus tyrimo nustatyta, kuriose Europos šalyse tarp jaunimo tikinčiųjų yra daugiausiai ir mažiausiai, Lietuva ir Jungtinė Karalystė atsidūrė priešinguose poliuose.
Pramogos
M. Markle dėl princo pakeitė tikėjimą
Anglijos Bažnyčios lyderis pakrikštijo JAV aktorę Meghan Markle prieš gegužę įvyksiančias jos tuoktuves su Didžiosios Britanijos princu Harry.
Gyvenimas
Mokslininkas įrodė maldos poveikį kraujui
Malda pakeičia žmogaus kraują – tai įrodė medicinos mokslų kandidatas Michailas Lazorikas iš Užgorodo.
Gyvenimas
Dėkingumas daro stebuklus
Dėkingumas – tai gydantis energetinis sąmonės instrumentas. Visata mėgsta dėkingumą. Kuo gausiau jūs dėkojate, tuo daugiau gaunate. Dėkingumas daro mūsų gyvenimą turtingesniu.
Pramogos
Beveik pusė Anglijos gyventojų teigia esantys nereligingi
Skaičius žmonių, kurie teigia esantys nereligingi, pasiekė 48,5 proc. kai tuo tarpu 2011 metais tokių žmonių buvo 25 proc.
ŽYMA
MOTINA