antradienis, rugpjūčio 11 d.
Aktualijos
Lietuvis kaltinamas ginkluotu apiplėšimu maisto prekių parduotuvėje
Lietuvoje gimęs vyras kaltinamas įsilaužęs ir sužeidęs maisto prekių parduotuvės Ramsgate mieste sąvininką. Tiesa, pats Alexandras Saprykinas (40) savo kaltę neigia. Anot vyro, jis tik užsuko pasisveikinti ir pabandyti parduoti ginklų.
Aktualijos
Lietuviai JK įvykdė istorinę, 1 mln. svarų sterlingų vertės vagystę
Organizuota lietuvių nusikaltėlių gauja specialiai atvyko į Jungtinę Karalystę (JK), kad apiplėštų Cornwall’yje, Truro miestelyje esančią juvelyrikos parduotuvę. Lietuviai sugebėjo pavogti juvelyrikos dirbinių, deimantų ir prabangių „Rolex” laikrodžių už vieną milijoną svarų sterlingų.
The Economist
Visi kronprinco vyrai
Muhammadas bin Salmanas pasistengė tapti vieninteliu Saudo Arabijos politikos arbitru
Aktualijos
Bandyta įsilaužti į Karalienės rezidenciją
Šeštadienio popietė buvo išties nerami ir darbinga Londono Metropoliteno policijai. Maždaug tuo pačiu metu kai įvyko avarija Pietų Kensingtone ir buvo evakuota Eustono metro stotis įvyko dar vienas incidentas, šį kartą prie Bekingemo rūmų. Bandyta į juos įsilaužti.
Aktualijos
Įkalintas lietuvis, iš britų pavogęs papūgą
Jungtinėje Karalystėje (JK) nuteistas ir įkalintas lietuvis vagis, kuris, naktį įsilaužęs į britų nuosavybę, pavogė šeimos mylimą papūgą.
Pramogos
Suimti Kim Kardashian užpuolę nusikaltėliai
Pranešta, kad dėl spalio mėnesį Paryžiuje įvykusio ginkluoto Kim Kardashian apiplėšimo sulaikyti mažiausiai 16 įtariamųjų.
Aktualijos
Įsilaužus į būstą Leytonstone sužeistas vyras
Ankstyvą antradienio rytą rytų Londone, Leytonstone rajone įsilaužta į namus. Vienas vyras sužeistas šaunamuoju ginklu, - pranešė standard.co.uk.
Aktualijos
Milijonai „TalkTalk" klientų atsidūrė pavojuje
Jungtinėje Karalystėje populiarios telefono ryšio ir interneto paslaugas tiekiančios kompanijos „TalkTalk“ klientų informacija atsidūrė pavojuje. Šiuo metu policija tiria kibernetinę „TalkTalk“ interneto svetainės ataką, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
ŽYMA
MUHAMMADAS BIN SALMANAS