šeštadienis, sausio 23 d.
Pasaulis
Nufilmuota, kaip teroristai moko vaikus rengti smurtinius išpuolius
Remiantis daugybės šaltinių pademonstruotais įrašais, judėjimo „East Turkistan Islamic Movement“ (ETIM) aktyvistai moko vaikus rengti smurtinius išpuolius, kitaip sakant, ruošia juos tapti teroristais.
Pasaulis
Žydų kilmės berniukas gavo pasirinkimą: arba bučiuoti musulmono kojas, arba būti primuštam
Pasaulį sukrėtė antisemitizmo mokykloje apraiška - žydų kilmės berniuką vertė bučiuoti musulmonų kilmės berniuko batus. Alternatyva - būti sumuštam.
Pasaulis
Džihadistų palikimas – 1500 įkalintų, teroristine veikla kaltinamų vaikų
Žmogaus teisių gynimo organizacija „Human Rights Watch“ (HRW) naujausioje ataskaitoje skelbia, kad Irake ir kurdų kontroliuojamose regionuose laikoma per 1500 vaikų, siejamų su teroristine organizacija „Islamo valstybė“ (IS).
Pramogos
K. Westas pietavo su D. Trumpu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pietavo su garsiuoju reperiu Kanye Westu, vėl mėgindamas įtikinti amerikiečius, kad jo vykdoma politika palanki ir juodaodžiams, o ne tik didžiąja dalimi baltųjų elektoratui, padėjusiam jam netikėtai laimėti rinkimus.
Anglijoje
Th. May tyla dėl išpuolio prieš šalies demokratinę sistemą kelia klausimus
„The Guardian“ apžvalgininkas Jonathanas Freedlandas priekaištauja, kad kalbai pasisukus apie Rusijos įsikišimą į 2016 m. referendumą dėl Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos Theresa May elgiasi nepaaiškinamai ramiai.
Pasaulis
Trump'as pasisakė apie Londono ataką
JAV prezidentas Donaldas Trumpas paragino imtis griežtų veiksmų prieš „žvėris“, atsakingus už įtariamą teroro ataką prie Londono parlamento.
Pramogos
D. J. Trump'as bendraudamas su karaliene pažeidė beveik visas protokolo taisykles (VIDEO)
Susitikime su Anglijos karaliene Elžbieta II JAV prezidentas Donaldas Trumpas padarė ne vieną karališkojo protokolo klaidą. Šios, nors mažos, bet labai svarbios detalės, papiktino ne vieną britą. Daugelis jų teigė, jog neatsakingai pasielgęs D. Trumpas įžeidė šalies, kurioje svečiuojasi, gyventojus ir negerbė monarchės.
Anglijoje
Skandalinga: Trump'as patarė Th. May ES paduoti į teismą
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May sekmadienį pareiškė, kad Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas jai patarė paduoti Europos Sąjungą (ES) į teismą dėl „Brexit“.
Pramogos
Britų aktyvistai nerimsta - į orą kilo kūdikis Trumpas
Britų aktyvistai, protestuojantys prieš JAV prezidento Donaldo Trumpo vizitą Didžiojoje Britanijoje, Londone pripūtė didžiulį balioną, Amerikos lyderį vaizduojantį kaip verkiantį kūdikį su sauskelnėmis ir išmaniuoju telefonu rankoje.
Lietuva
Įvyko istorinis Baltijos šalių vadovų susitikimas su JAV prezidentu: D.J. Trump'as liko sužavėtas Lietuva
Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pagyrė Baltijos šalis už gynybos biudžetų didinimą ir paragino kitas NATO valstybes sekti jų pavyzdžiu.
ŽYMA
MUSULMONAI VAIKAI