ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pramogos
Skyrybų istoriją išgyvenusi K. Meschino atskleidė nėštumą ir parodė nėščiosios pilvuką
Praėjusių metų pabaigoje skyrybų dramą su grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu išgyvenusi ir su buvusiu šios grupės nariu
Sveikata
Nėštumas COVID-19 pandemijos metu: UNICEF rekomendacijos, kaip apsaugoti mamą ir kūdikį
Nėštumas yra ypatingas laikas, kupinas įspūdžių ir laukimo. Tačiau besilaukiančioms motinoms, susiduriančioms su koronaviruso protrūkiu savo šalyje, baimė, nerimas ir
Aktualijos
Mamos košmaras: pastojusi sužinojo, kad jos vaikinas - teistas pedofilas
Lee-Jay Campbell buvo nuteistas penkis seksualinio nusikaltimo prevencijos įsakymo pažeidimus ir šio registro nesilaikymą, bei du kart anksčiau buvo teistas už seksualinį mažamečių išnaudojimą.
Pramogos
Po gyvenimo dramų Rūta Ščiogolevaitė gavo geriausią kalėdinę dovaną – susilaukė penktos atžalos
Prieš gražiausias metų šventes 38-erių dainininkė Rūta Ščiogolevaitė sulaukė didžiausios dovanos - jai gimė vaikelis. Žinoma moteris šią džiugią žinią DELFI patvirtino pati.
Aktualijos
Iš įvykio vietos pabėgusiam vairuotojui sunkiai sužeidus nėščiąją mirė kūdikis
40 metų amžiaus moteris važiavo dviračiu, kai buvo sunkiai sužalota iš įvykio vietos pabėgusio vairuotojo.
Gyvenimas
Britė tvirtina, kad rytinį pykinimą nėštumo metu ji išsigydė rūkydama kanapes
Sammy Warnes iš Lydso sako, kad atrado keletą forumų, kuriuose teigiama, kad kanapės yra lėtinio vėmimo gydymo priemonė. Kai ji buvo nėščia su savo pirmuoju vaiku - kūdikis gimė sveikas - rytinius negalavimus nėščia moteris gydėsi kanapėmis.
Sveikata
Toksoplazmozė: itin pavojinga nėščiosioms liga, perduodama ir vaikeliui - ES/EEE šalyse užregistruoti 194 nauji įgimtos toksoplazmozės atvejai
Naujausiais Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, ES/EEE šalyse užregistruoti 194 įgimtos toksoplazmozės atvejai. Toksoplazmozė pavojinga nėščiosioms, nes pro placentą nuo užsikrėtusios motinos gali būti užkrečiamas vaisius, dėl ko gali išsivystyti įgimta toksoplazmozė.
Pramogos
Išgirdęs, kad N. Bunkė laukiasi, jos mylimasis Edgaras pasakė: smagu
Pirmadienio pavakarę, 17.30 val., laidoje „VIDO VIDeO“ svečiuosis penkios talentingos blondinės – atlikėja bei verslininkė Natalija Bunkė, vokalo mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, ralio čempionė Aušra Gudvalytė, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė ir pasaulio kiokušin čempionė Monika Čiuplytė.
Pramogos
Dainininkė A. Morissette susilaukė trečio vaikelio: prabilo apie baimę susirgti pogimdyvine depresija
Atlikėja Alanis Morissette pirmadienį asmeninėje socialinio tinklo paskyroje pasidalijo džiugia žinia. Jos šeimą papildė dar vienas žmogutis.
Pramogos
Po patirto persileidimo aktorė M. Jovovich laukiasi trečios atžalos
Aktorė Milla Jovovich su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia. Po „dėl amžiaus“ patirto skausmingo persileidimo ji laukiasi trečio vaiko.
Aktualijos
Amerikiečio krepšininko dopingo testas parodė nėštumą
28-erių metų 183 cm ūgio amerikietis gynėjas D. J. Cooperis Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) šiuo metu yra suspenduotas dvejiems metams dėl mėginimo suklastoti dopingo testo mėginį.
Pramogos
Žirgo pergale lenktynėse besidžiaugusiai nėščiajai prasidėjo gimdymas
Nėščia moteris taip stipriai džiaugėsi jos pasirinkto žirgo pergale lenktynėse, kad jai prasidėjo gimdymas, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Devynis mėnesius ruošta staigmena atsipirko su kaupu: šeima nuo artimųjų slėpė besilaukianti dvynių
Theresa Slater su vyru jau augino dukrą, tad sužinojusi, kad jų šeima dar kartelį pagausės, pora nusprendė visų detalių neatskleisti. Niekam nesakę, kad susilauks ne vieno, o dviejų vaikų – dvynių, patiems artimiausiems šeimos nariams ir bičiuliams jie surengė tikrą staigmeną.
Pramogos
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.
Aktualijos
Nepilnametei nėščiajai trijulė bandė sukelti persileidimą: spardė ir per prievartą girdė skalbinių skystį
Vyras, bandęs priversti savo paauglę merginą patirti persileidimą ir per prievartą ją girdęs skalbinių skysčių, įkalintas 11 metų, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Vaisingumo klinikos gydytojas prarado licenciją, nes naudojo savo spermą
Kanados medikų reguliavimo institucija formaliai panaikino jau išėjusio į pensiją gydytojo Normano Barwino licenciją po paaiškėjusios tiesos, kad jis naudoto savo spermą, siekiant apvaisinti pacientus, praneša portalas BBC.
Pasaulis
Į pilvą pašauta moteris apkaltinta savo negimusio kūdikio nužudymu
Marshae Jones buvo apkaltinta žmogžudyste, nors ji nepaspaudė ginklo, pražudžiusio jos įsčiose buvusio kūdikio gyvybę, gaiduko, rašoma Yahoo.com.
Pramogos
Supermodelis B. Refaeli laukiasi trečios atžalos
Lietuviško kraujo turintis modelis Bar Refaeli netrukus taps daugiavaike mama. 34-erių moteris socialiniame tinkle pasidalijo žinia, kad ji ir jos vyras Adi Ezra laukia šeimos pagausėjimo. 2015-aisiais susituokusiai porai, jau auginančiai dukras Liv (2) ir Elle (1) tai bus trečia atžala, rašo Etonline.com.
Pramogos
Mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė 1-ą gimtadienį
Nepaisant visų gydytojų prognozių, mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė pirmąjį gimtadienį.
Pramogos
„Tai, kad pastojau 16-kos išgelbėjo mano gyvybę”
Šiaurės rytuose esantis Middlesbrough miestas puikuojasi pačioje viršuje sąrašo, skelbiančio apie paauglių nėštumo dažnį Anglijoje ir Velse. Viena su BBC kalbėjusi šešiolikmetė teigia, kad nėštumas išgelbėjo jos gyvybę. 
ŽYMA
NĖŠTUMAS