trečiadienis, sausio 20 d.
Pramogos
Didinamos bazinės palūkanos: tai pajus daugelis
Anglijos bankas ketvirtadienį nusprendė padidinti bazinę palūkanų normą, o tai pajus milijonai šalies gyventojų.
Pramogos
Nelegalios paskolos negelbėja
Šalyje ir toliau siaučia nelegalūs piniginių paskolų teikėjai – jie dažniausiai nusitaiko į sunkumų prispaustus ir pažeidžiamus žmones, taip suteikdami jiems ne pagalbą, bet įklampindami į dar didesnes bėdas.
Aktualijos
Paskola būstui: svarbu ne tik palūkanų norma
Daugelis mano, kad paskolos palūkanų norma – svarbiausias tokios paskolos kokybės rodiklis. Žmonės lygina savo paskolos palūkanų normą su jų draugų ir pažįstamų paskolų palūkanų normomis, ieško banko su „žemiausia palūkanų norma“, teiraujasi, su kokia palūkanų norma įvairūs bankai teikia paskolas ir pan.
Aktualijos
Turintiems finansinių įsiskolinimų – gera žinia iš vyriausybės
Jungtinės Karalystės kreditoriai gali būti priversti savo skolininkams suteikti šešių savaičių „atostogas” nuo palūkanų. Šią naujieną antradienį paskelbė Vyriausybė.
Verslas
Kas – ką: „Žalgirio“ stadiono istorijoje sprendimas dar toli
Buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje tęsiantis statyboms, prokurorai laukia verslininko Arvydo Avulio ir valstybinės žemės sklypą jam išnuomojusios Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) derybų baigties.
Aktualijos
Nacionalinės žemės tarnybos vadovo kabinete – krata
Kriminalinės policijos pareigūnai penktadienį atliko kratą Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus Danieliaus Kuprio kabinete. Iš jo paimti dokumentai.
Aktualijos
Žemės ūkio ministras dėl NŽT vadovo likimo ilgai nesvarstė
Žemės ūkio ministras nutarė atleisti kiek daugiau nei metus dirbusį Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovą Danielių Kuprį.
Aktualijos
NŽT vadovo D.Kuprio tinkamumą eiti pareigas VTEK įvertino kritiškai
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) siūlo Žemės ūkio ministerijai apsispręsti dėl Nacionalinės žemės tarnybos vadovo Danieliaus Kuprio tinkamumo eiti pareigas – įvertinti nuolat kylančius interesų konfliktus nuomojantis valstybinę žemę.
Pasaulis
Pasaulio ekonomika siunčia blogą žinią turintiems paskolų
Pasaulio ekonomika sėkmingai atsigauna, o trumpalaikės augimo perspektyvos nuteikia optimistiškai. Teigiami rodikliai siunčia ir kitą žinią – centriniams bankas ir toliau rekomenduojama didinti palūkanų normas. Tai reiškia, kad žmonėms brangs paskolos.
Lietuva
Palūkanas už indėlius mokės ne visi
Vienas Lietuvoje veikiančių bankų, DNB bankas, po pusantrų metų pertraukos vėl pradeda mokėti palūkanas už indėlius.
Aktualijos
Norėjo nemokėti skolos, nes yra musulmonas
Vyriškis pabandė atsikratyti savo studentiškos paskolos jos nesumokėdamas, ir motyvavo tai savo religija – jis yra musulmonas. Tačiau studentas buvo perspėtas, kad tokie bandymai išsisukti nuo finansinių įsipareigojimų gali jam sutrukdyti patekti į rojų.
ŽYMA
NŽT