trečiadienis, balandžio 14 d.
Gyvenimas
Socialinių tinklų žvaigždė N. Bierancas apie patyčias: man yra siūlę akis išbadyti, rankas sulaužyti
„Man yra siūlę akis išbadyti, rankas sulaužyti, kad nieko negalėčiau fotografuoti, telefono rankose nenulaikyčiau...“ – apie grasinimus, kurių yra sulaukęs
Pramogos
N. Bierancas prisiminė incidentą paauglystėje: grasino primušti
Nuolat atviras ir itin drąsiai savo nuomonę socialiniuose tinkluose reiškiantis Naglis Bierancas ryžosi į 2TV laidos „Duok paskambint“ vedėjo rankas
Pramogos
Žinomi žmonės pasipiktino nepilnamečiui skirta bausme: gali daužyti žmones ir tau nieko nebus
Ketvirtadienį paaiškėjo praėjusiais metais Tauragės rajone merginą išžaginti bandžiusiam ir sumušusiam vaikinui skiriama bausmė. Ši istorija buvo plačiai nuskambėjusi ir tarp pramogų pasaulio atstovų – visi tikėjosi kuo griežtesnės bausmės vaikinui.
Pramogos
N. Bierancas apie „Šokio revoliuciją“: negaliu patikėti, kad čia tiek stebuklų
Vilniuje vyko naujojo LNK projekto „Šokio revoliucija" atrankų etapo filmavimai. Jų metu visų įmanomų šokių stilių ir amžiaus šokėjai savo gebėjimais scenoje stengėsi sužavėti keturis šokio pasaulio autoritetus, užėmusius tris meistrų kėdes. Dėl šios galimybės projekto scenoje pasirodė daugiau nei septyniasdešimt pramoginių, hiphopo, modernaus, baleto, pilvo šokio, show dance ir net pole dance stilių artistų, iš kurių į kitą, dvikovų, etapą pateko vos pusė.
Pramogos
N. Bierancas neria į naują LNK televizijos sezoną
Šimtus tūkstančių sekėjų turinti socialinių tinklų žvaigždė, vienas geidžiamiausių šalyje fotografų ir profesionalus šokėjas Naglis Bierancas naująjį LNK televizijos sezoną pradės netikėtu amplua – jis užims stipriausio šalyje šokių projekto „Šokio revoliucija“ meistro kėdę.
Lietuva
Rusijos provokacija Lietuvai: palietė žurnalistus, politikus, kitus piliečius
Rusijos Užsienio reikalų ministerija (URM) pranešė savo sankcijomis atsakiusi į Lietuvos sudarytą „Magnitskio sąrašą“, draudžiantį atvykti į Lietuvą Rusijos piliečiams.
Lietuva
Seimas priėmė Magnickio įstatymą. Rusija supyko.
Užsienio reikalų ministerija (URM) konsultuojasi su užsienio partneriais, kokius Rusijos pareigūnus įtraukti į „juodąjį sąrašą“ dėl korupcijos, pinigų plovimo ar žmogaus teisių pažeidimo, Seimui priėmus vadinamąjį Magnickio įstatymą.
ŽYMA
N. BIERANCAS