ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pasaulis
„Nacionalinis sambūris“
Ultradešiniųjų lyderė M. Le Pen dalyvaus 2022-ųjų Prancūzijos prezidento rinkimuose
Prancūzų ultradešiniųjų partijos „Nacionalinis sambūris“ lyderė Marine Le Pen ketvirtadienį pareiškė, kad dalyvaus 2022 m. vyksiančiuose Prancūzijos prezidento rinkimuose, skelbia laikraštis
The Economist
Prancūzijos populistai
Susipažinkite su Marion Maréchal – nauju prancūzų nacionalizmo balsu
Marine Le Pen dukterėčios kryžiaus žygis už katalikišką Prancūziją vyks auditorijose
Aktualijos
Moksleiviams uždraus telefonus?
Jungtinės Karalystės (JK) kultūros ministras ragina šalies mokyklose vaikams uždrausti naudotis išmaniaisiais telefonais.
Gyvenimas
Išmanusis telefonas vaikus veikia kaip kokainas
Socialiniuose tinklalapiuose praleidžiamas laikas paaugliams sukelia lygiai tokią pačią priklausomybę kaip narkotikai ir alkoholis, ir tai reikėtų traktuoti kaip priklausomybę, kalbėta švietimo darbuotojų konferencijoje Londone.
Pramogos
Išmanioji technika trukdo vaikams mokytis kalbėti
Aktyvus naudojimasis išmaniosiomis technologijomis gali vėlinti vaikų kalbėjimo įgūdžius ir jaunesniems nei pusantrų metų vaikams tėvai iš viso neturėtų duoti planšetinių kompiuterių ir telefonų.
Pramogos
Už įkyrius skambučius kompanijai skirta šimtatūkstantinė bauda
Kompanija, atlikusi 100 mln. įkyrių skambučių Jungtinės Karalysės gyventojams, nubausta rekordine – 400 tūkst. svarų sterlingų bauda.
Pramogos
Ką reikėtų žinoti prieš perkant vaikui telefoną
Šiais laikais sakyti, jog reikia vaiką „saugoti“ nuo technologijų, inovacijų ar naujovių, būtų naivu. Išmanieji prietaisai ir technologijos labai greit įsiveržė į kiekvieno iš mūsų gyvenimus, o vaikams tai jau tiesiog neatskiriama jų gyvenimo dalis. Tačiau kada turėtų įvykti pirma pažintis su savo telefonu, kokio jo reikėtų bei kaip apsaugoti vaiką nuo netinkamo naudojimo?
Pramogos
Išmanieji, mobilieji... silpninantieji?!
Mokslininkai nustatė dar vieną mobiliųjų telefonų ydą: pasirodo, ištisą dieną nepaleisdami jų iš rankų mes tampame fiziškai silpnesni.
Pramogos
Kaip žiemą apsaugoti išmanųjį telefoną?
Žiemą ne vienas mobiliojo telefono savininkas pastebi, kad telefono baterija išsikrauna daug greičiau, be to, dažnai neteisingai rodo energijos atsargą. Pasitaiko, kad lauke telefonas beveik išsikrauna, o grįžus į šiltą patalpą vėl rodo pakankamą energijos kiekį.
Gyvenimas
Neleiskite telefonui jūsų pavergti
Pastaruoju metu daug kam vis dažniau tenka susidurti su situacija, kai pašnekovas arba tiesiog šalia sėdintis žmogus pokalbio metu arba vietoj jo nuolatos maigo savo mobilųjį telefoną. Psichologai šį reiškinį pavadino "fabingu" (phubbing), žodis yra sudarytas iš angliškų "phone" - telefonas, ir "snubbing" - ignoravimas.
Pramogos
Žmonės yra priklausomi nuo interneto
Telekomunikacijų bendrovės „Ofcom“ užsakymu atliktas tyrimas išsiaiškino, jog dauguma Jungtinės Karalystės gyventojų yra priklausomi nuo interneto.
Gyvenimas
Kiek ištveriate be telefono?
Jeigu laukiate draugo, kolegos ar net eilėje pas gydytoją, kaip ilgai ištversite nepatikrinę savo telefono? Dvi minutes? Tris?
Gyvenimas
Geriausios programėlės, skirtos šeimai
Norint prisiminti mylimiausius žmones ir parodyti jiems dar daugiau dėmesio galima įvairiausiomis formomis. Pavyzdžiui, jei jūs ir jūsų namiškiai nepraleidžia dienos be išmaniojo telefono, į kiekvieno telefoną rekomenduojame atsisiųsti geriausias programėles, skirtas naudoti artimiausių šeimos narių rate.
ŽYMA
NACIONALINIS SAMBŪRIS