antradienis, gruodžio 1 d.
Verslas
Nacionalinis stadionas
VPT įpareigojo nutraukti Nacionalinio stadiono konkursą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) įpareigojo Vilniaus valdžią nutraukti 156 mln. eurų vertės Nacionalinio stadiono statybos ir koncesijos konkursą. 
Finansai ir investavimas
Viešieji pirkimai
Stabdomas nacionalinio stadiono sutarties pasirašymas
Viešųjų pirkimų tarnyba prokurorų prašymu nurodė Vilniaus savivaldybei stabdyti 156 mln. eurų vertės nacionalinio stadiono statybų ir valdymo sutarties su koncerno „Icor“ valdoma bendrove „Axis industries“ pasirašymą. 
Pasaulis
Incidentas kosmoso tyrimo įstaigoje priminė apie ateivius
JAV be paaiškinamos priežasties evakavus kosmoso stebėjimo stotį atgijo konspiracijos teorijos apie nežemiškas civilizacijas.
Aktualijos
Premjeras įspėja – nesutarus dėl Nacionalinio stadiono, prarasime ES pinigus
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, jog stringant Nacionalinio stadiono projektui Vilniuje, iškilo reali grėsmė prarasti Europos Sąjungos finansavimą.
Pasaulis
Nepaaiškinamas žybsnis danguje įžiebė diskusijas apie NSO
Bahia (Brazilija) miesto naktinis dangus staiga nušvito taip ryškiai, kad gyventojams atrodė, jog kažkas naktį staiga pakeitė diena. Ir nors stebuklo nebuvo, iki šiol niekas gyventojams neatsako kas danguje sprogo, praneša užsienio žiniasklaida.
Pramogos
Tiesioginėje NASA transliacijoje – neatpažinti objektai
Neįtikėtino reiškinio liudytojais tapo viso pasaulio internautai, kurie stebi tiesiogines NASA transliacijas iš kosmoso.
Aktualijos
Besitęsianti Nacionalinio stadiono drama: siūloma vertinti tik vieną pasiūlymą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) sako, kad Nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje koncesijos konkurse vienas dalyvių netinkamai pateikė pasiūlymą, todėl jis yra negaliojantis ir neturėtų būti vertinamas.
Pasaulis
Pentagonas prisipažino dėl slaptų NSO tyrimų
JAV gynybos departamentas pripažino, jog anksčiau slapta vykdė ir užbaigė didžiules sumas kainavusius neatpažintų skraidančių objektų (NSO) tyrimus.
Pramogos
Padangėje – nepaaiškinamas reginys
„Ugnies kamuolys iš dangaus“, „Dievo ženklas“, „krentantis ateivių erdvėlaivis“, „meteoras“, – versijų ką pavyko nufilmuoti virš Naujosios Zelandijos buvo įvairių, tačiau kol kas net mokslininkai negali atsakyti kas būtent krito iš dangaus.
Pramogos
Londone aptiktas neatpažintas skraidantis objektas
Kingstone, pietvakarių Londone, viduryje kelio buvo pastebėtas sudužęs neatpažintas skraidantis objektas. Tiesa, atvykus policijos pareigūnams jis jau buvo gerokai apgadintas ir degė, - pranešė naujienų portalas london24.com.
ŽYMA
NACIONALINIS STADIONAS