ketvirtadienis, spalio 22 d.
Gyvenimas
Mūzos įkvėpimas namams
Net ir nuobodžiausias interjeras nušvis naujomis spalvomis, kai jame atsiras meniškų, netradicinių baldų ar aksesuarų. Šiek tiek bohemiškumo aplinkai suteiks
Gyvenimas
Moteris ir jos namai: ką reiškia nenoras tvarkytis namuose?
Apie ką byloja moters abejingumas savo namams? Nuolatinė netvarka, neplauti indai, nešvarios grindys... Širdies gilumoje yra viltis, kad kas nors tai
Gyvenimas
10 darbų namuose, kuriuos geriau patikėti vyrams
Šiuolaikinės šeimos vis dažniau renkasi draugiškus partnerystės santykius ir dalijasi buities rūpesčius. Sovietmečio laikų patriarchalinių santykių modelis, kai moteris
Gyvenimas
7 alergenai namuose, apie kuriuos net nepagalvojote
Net jei nejaučiate alergijos, daugelis daiktų, kuriuos turi beveik visi žmonės, gali būti labai pavojingi. Gydytojai kartais juokauja, kad visi
Gyvenimas
PRIEŠ ir PO: interjero klaidos miegamajame ir kaip jas ištaisyti
Per maži baldai, spalvų bei raštų gausa ir tuščios sienos – tai dažniausios miegamajame daromos interjero klaidos. Ir nors lietuviai pripažįsta, kad miegamasis yra kone svarbiausias namų kambarys, jam dėmesio skiriama bene mažiausiai. Dažniausiai remonto pinigai atitenka gyvenamajam kambariui, kuriame priimami svečiai. Būtent tokią situaciją vilniečių namuose sprendė „Ikea“ interjero dizainerė Eglė Čyvė.
Namie ir svečiuose
Interjeras
Šeimos namai, kupini prisiminimų
Šiuose namuose gyvena jau ketvirtoji vilniečių šeimos karta. Toks retas mūsų laikais tęstinumas interjere atsispindi pagarba praeičiai, tradicijoms ir paveldėtoms vertybėms.
Aktualijos
Piromanė, deginusi namus po sekso su šeimininkais, įkalinta
Laura Mallett jau anksčiau buvo teista už tai, kad po sekso su šeimininkais padeginėjo jų namus.
Gyvenimas
Kaip sukurti jaukų valgomajį kambarį?
Valgomojo kambario reikšmė yra didelė daugeliui žmonių, todėl norisi šioje erdvėje sukurti jaukią aplinką.
Pramogos
Daiva Šaučiūnienė: kas gi tie eteriniai aliejai ir kaip jie mus veikia
Gamta teikia žmogui gausybę dovanų. Tik ne apie visas jas žinome ir naudojame. Miške, pievoje, žydinčiame sode mus žavi gamtos aromatai. Vieni ramina, kiti suteikia energijos, dar kiti padeda ryškiau pajausti metų laiko žavesį.
Lietuva
Būsto nuomos kainos Lietuvoje augo sparčiausiai visoje ES
Lietuvoje būsto nuomos kainos per pastarąjį dešimtmetį augo labiausiai visoje Europos Sąjungoje, pranešė „Eurostat“.
Namie ir svečiuose
Modernizmas ir etno
Mansardinis netradicinio plano butas sostinės Naujamiesčio rajone – tiek informacijos jau pakanka susidaryti išankstiniam įspūdžiui apie jo savitumą. Lauros Montvilaitės namuose viešinti Viktorija Vitkauskaitė įsitikina, kad nestandartinė erdvė visu žavesiu atsiskleidė sulaukusi nestandartinius sprendimus priimančios šeimininkės.
Pramogos
Viktorija Mičiulienė: Ar žinojote, kad smilkalai, tai ne tik „kvepianti lazdelė“?
Lietuviai labai išradingi, atsidūrę svetimoje šalyje stebi, įsidėmi, kas galėtų būti nauja ir įdomu Lietuvoje. Antai Viktoriją Mičiulienę jos giminaitė, gyvenanti Anglijoje sudomino smilkalų gamyba. Jos gilinosi į gamybos paslaptis, domėjosi smilkalų poveikiu žmogui ir jo aplinkai, degant išskiriamomis medžiagomis. Dabar jos jau turi sukūrusios dvidešimt aštuonių kvapų smilkalus ir gali pasiūlyti aromatus atsipalaidavimui, poilsiui, energijos padidinimui, dirglumui, depresijai raminti ar šiaip gerai jaustis savo namuose.
Gyvenimas
Nepamirškime patalpų vėdinti ir žiemą - tai - itin svarbu
Patalpų oro kokybės užtikrinimas yra itin svarbus šaltuoju metų laiku, kuomet žmonės daugiau laiko praleidžia uždarose patalpose. Patalpose mikroklimatą lemia trys pagrindiniai veiksniai – oro temperatūra, drėgmė ir judėjimas.
Gyvenimas
Kaip patalpų klimatai veikia mūsų savijautą?
Kasgi tas mikroklimatas? Ir kaip jis mus veikia? Mikroklimatas apibrėžiamas kaip fizinių veiksmų visuma, kuri veikia mūsų organizmo šiluminę savijautą. Kitaip tariant mikroklimatas tai – patalpų oro drėgmė, temperatūra, radiacija bei oro judėjimo greitis.
Top 500
A. Jurskio „Arimex“ Vietname savo lėšomis stato namus riešutus jai renkantiems darbuotojams
Verslininko Arno Jurskio kontroliuojama riešutus ir džiovintus vaisius vaisius platinanti bendrovė „Arimex“ savo lėšomis stato namus Vietname riešutus renkančioms šeimoms. 
Pramogos
R. Širvinskas-Makalius atvėrė savo pirmųjų namų duris: šoktelėjau aukščiau bambos
Įėjimas tik naudojant šeimininko piršto antspaudą, 120 kvadratinių metrų, erdvi terasa, pušyno apsuptis, ir galimybė stebėti laukinę gamtą – lapes, bei stirnas, gyvenančias kaimynystėje.
Pramogos
Birminghame gyvenančios šeimos namus okupavo šimtakojai: tokių vaizdų dar nematėte
Jacqueline Jones namai tapo mažų mažiausiai siaubo filmo verta lokacija - kiekvieną namų colį okupavo tūkstančiai itin nemalonios išvaizdos vabzdžių: šimtakojų.
Namie ir svečiuose
Asmeninis rojus
Vos pora minučių pėstute nuo judrios sostinės gatvės esantis būstas – tikra estetikos, ramybės ir gamtos oazė. Viktorija Vitkauskaitė domisi, kaip interjero dizainerė Jurga Plette kūrėsi namus sielai ir širdžiai.
Aktualijos
Dėl būsto defektų 100 gyventojų priversti palikti namus
Maždaug 100 gyventojų yra priversti laikotarpiui iki trijų metų palikti savo namus dėl „galimai degios pastato izoliacijos“ ir kitų defektų, praneša Bbc.com.
Gyvenimas
Stilingas maudynių partneris: guminio ančiuko istorija
Tinka ir vaikams, ir karalienei – taip trumpai galima apibūdinti geltoną ančiuką. XIX a. pradžioje sukurtas žaislas šiandien jau yra tikra dizaino ikona, plūduriuojanti tūkstančiuose vonių.
ŽYMA
NAMAI