pirmadienis, lapkričio 23 d.
Pasaulis
Šri Lankoje narkotikus gabenusi katė pabėgo iš kalėjimo
Viename pagrindinių Šri Lankos kalėjimų sulaikyta katė, bandžiusi į teritoriją pernešti narkotikų ir telefono SIM kortelių, pabėgo, panešė portalas „The
Pasaulis
Prancūzijos policija už narkotikų vartojimą iš karto skirs 200 eurų baudą 
Prancūzijos policija nuo rugsėjo už draudžiamų narkotikų vartojimą iš karto skirs 200 eurų baudą, šeštadienį pranešė premjeras Jeanas Castexas.  Anot jo,
Pasaulis
Kinijoje australas už prekybą narkotikais nuteistas myriop
Kinijos teismas vienam Australijos piliečiui už prekybą narkotikais skyrė mirties bausmę, o šis nuosprendis gali dar labiau padidinti įtampą Pekino
Pasaulio lietuviai
Ispanijoje pagauta narkotikų prekyba užsiimanti lietuvių grupuotė
Ispanijos policija pranešė, kad Alikantės mieste jiems pavyko išardyti tarptautinį narkotikų sindikatą ir suimti jų lyderį, praneša portalas „The Olive
Lietuva
Mančesteris: pedofilas kaupė vaikiškas liemenėles kaip prievartos „trofėjus“
Samiral Choudhury pirmiausia buvo areštuotas atliekant tyrimą dėl heroino ir kokaino tiekimo Šiaurės Vakarų bei Vidurio Anglijoje, tačiau tai, ką rado policijos pareigūnai, juos šokiravo.
Aktualijos
Tėtis nudurtas į širdį kokaino ir Viagros prisivartojusio chuligano
Scott Patterson su savo partnere Danielle Sanderson išėjo į pasimatymą pirmą kartą po to, kai ji pagimdė. Vėliau jis buvo nužudytas draugo namuose.
Lietuva
Už kanapių laikymą ir suktinės pasidalijimą su nepilnamečiais – vieneri metai laisvės apribojimo
Klaipėdos apygardos teismas priėmė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje nepilnamečiui buvo pareikšti kaltinimai dėl nedidelio kiekio narkotinės medžiagos – kanapių laikymo, gabenimo ir platinimo kitiems nepilnamečiams.
Aktualijos
£60 000 000 vertės kokaino kontrabandą jachtoje į JK atplukdę vyrai - įkalinti
Du vyrai, paslėpę 60 milijonų svarų vertės kokaino jachtoje, keliaujančioje į JK iš Pietų Amerikos, iš viso buvo įkalinti 33 metams.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje nuteistas savo namuose milžinišką kanapių plantaciją turėjęs lietuvis
Nelegaliai Jungtinėje Karalystėje gyvenęs lietuvis savo namuose augino beveik 100 tūkst. svarų sterlingų (86 tūkst. eurų) vertės kanapių plantaciją.
Gyvenimas
Širdį veriantis mamos įspėjimas: paauglys sūnus mirė perdozavęs Tramadolio
Praėjusiais metais mirė 17-metis Williamas Horley, perdozavęs skausmą malšinančio vaisto „Tramadol“.
Aktualijos
„Pavartojęs narkotikų kokteilio su savo mama“ mirė penkiolikmetis
Teigiama, kad 34 metų amžiaus Holly Strawbridge savo sūnui Tyleriui Peckui ir jo draugams davė morfino ir kitų vaistų, nes jie gėrė alkoholį ir uostė aerozolius virtuvėje.
Gyvenimas
Britė tvirtina, kad rytinį pykinimą nėštumo metu ji išsigydė rūkydama kanapes
Sammy Warnes iš Lydso sako, kad atrado keletą forumų, kuriuose teigiama, kad kanapės yra lėtinio vėmimo gydymo priemonė. Kai ji buvo nėščia su savo pirmuoju vaiku - kūdikis gimė sveikas - rytinius negalavimus nėščia moteris gydėsi kanapėmis.
Pasaulis
Pareigūnai sulaikė 3 tonas kokaino prikrautą povandeninį laivą
Ispanijos policija prie šalies šiaurės vakaruose esančio Galisijos regiono krantų sulaikė kokaino pilną povandeninį laivą, atplaukusį iš Pietų Amerikos, pirmadienį paskelbė pareigūnai.
Aktualijos
Lietuvis nuteistas 10 metų laisvės atėmimo bausme už narkotikų kontrabandą į JK
Thames Valley policijos tyrimo kulminacija - už 29 000 vertės narkotinių medžiagų kontrabandą į Jungtinę Karalystę lietuvis už grotų sės dešimčiai metų.
Aktualijos
Milžiniški maišai kanapių buvo konfiskuoti iš tos pačios gatvės, kur prieš kelias dienas vyko kitas policijos reidas
Visuomenei pasidalinus platesne informacija su policijos tarnybomis Humberside policijos „Galaxy” operaciją vykdę pareigūnai atliko dar vieną reidą toje pačioje gatvėje Grimsbyje ir neliko tuščiomis rankomis.
Aktualijos
Vyras, pavartojęs kokaino ir alkoholio, sukandžiojo kūdikį
Michael Dabbs dantis suleido į kūdikio petį pilvą ir kelį.
Aktualijos
Kontrabanda: £20,000,000 vertės kokaino į JK įvežta šaldytoje mėsoje
Iš Olandijos keliavusio vilkiko vairuotojas buvo apkaltintas bandymu įvežti A klasės narkotines medžiagas į Jungtinę Karalystę.
Pasaulis
Atlanto vandenynas išplovė didelį kiekį narkotikų
Prancūzijos prokurorai sekmadienį pranešė pradėję tyrimą po to, kai nuo praėjusio mėnesio Atlanto vandenynas į pakrantę išplovė „labai didelį kiekį“ kokaino ir kitų narkotikų.
Aktualijos
Policija aptiko £1 250 000 nešvarių grynųjų: tarp trijų įkalintųjų - lietuvis
Daugiau nei £251 000 grynais buvo rasti automobilio bagažinėje Princess Parkway, dar £1 000 000 - name. Policija sulaikė tris įtariamuosius, o tarp jų ir lietuvį, 40 metų amžiaus Marių Stanciką.
Lietuva
Didžiulis kvaišalų sulaikymas Lietuvos Lenkijos pasienyje: iš Nyderlandų važiavusiame vilkike muitininkai rado hašišo, kokaino ir „ekstazi“ krovinį
Lietuvos – Lenkijos pasienyje muitinės pareigūnai sulaikė stambią narkotikų kontrabandos siuntą.
ŽYMA
NARKOTIKAI