ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pramogos
Žinomi žmonės atvirai: kodėl jiems prireikė specialistų pagalbos?
Kai tavo gyvenimu domisi šimtai tūkstančiai žmonių, sekančių tave dėl sėkmingų istorijų ar nedingstančios šypsenos veide, pripažinti, kad ėmė nesisekti, gali būti labai sunku. Tačiau Natalija Bunkė, Jonas Nainys ir Indrė Stonkuvienė yra vieni tų, kuriems nėra gėda garsiai prabilti apie savo tikruosius išgyvenimus ar net kreiptis į specialistus pagalbos. „Nustokim apsimetinėti“, – šį pirmadienio vakarą 20 val. „Nuo... iki…“ laidoje per LNK kalbės jie.
Pramogos
Išgirdęs, kad N. Bunkė laukiasi, jos mylimasis Edgaras pasakė: smagu
Pirmadienio pavakarę, 17.30 val., laidoje „VIDO VIDeO“ svečiuosis penkios talentingos blondinės – atlikėja bei verslininkė Natalija Bunkė, vokalo mokytoja Baiba Skurstenė-Serdiukė, ralio čempionė Aušra Gudvalytė, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė ir pasaulio kiokušin čempionė Monika Čiuplytė.
Pramogos
N. Bunkė apie savo buvusius vyrus: man dėl kitų moterų negaila nieko, tik imkite
Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės atlikėja, dizainerė, puokščių kūrėja Natalija Bunkė. Moteris spinduliavo žavesiu, pasitikėjimu savimi ir šmaikščiai bei atvirai pasakojo apie savo gyvenimą, naujus namus ir santykius su vyrais.
Pramogos
N. Bunkė parodė naujus savo namus: jie kainavo daug nemigos naktų, nuovargio bei laiko
„Pasukit galvas truputėlį, tikrai yra daug galimybių kaip užsidirbti, padaryti verslus. Aš pati esu vienos kosmetikos kompanijos priemonių akcininkė, turiu gėlių verslą. Tik spėk suktis, tik spėk suktis... Nemiegokit, darykit kažką, veikit!”, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ teigs dainininkė Natalija Bunkė, pirmą kartą interviu davusi naujuose savo namuose užmiestyje.
Pramogos
Dainininkė N. Bunkė atskleidė, kokios įžymybės kantriai palauktų eilėje prie fotosienelės
Dainininkė Natalija Bunkė šypsosi – ne kartą jai teko prie fotosienelės praleisti daugiau nei valandą vien tam, kad nusifotografuotų bent su dalimi to norinčių gerbėjų.
Pramogos
Atviras Natalijos Bunkės interviu: apie psichologo pagalbą, sunkumus su sūnumi bei santykius su buvusiu vyru ir Viktorija Siegel
„Aš nesu pasiruošusi su visa Lietuva dalintis savo lova. Tai, chebryte, pradedam“, – jau laidos „Nepatogūs klausimai su Radistais“ pradžioje sakė viena žymiausių Lietuvos muzikos atlikėjų Natalija Bunkė. Žinoma moteris laidoje buvo linksma ir gerai nusiteikusi, tiesa, pripažino, kad ne visada gyvenime viskas būna taip gerai – jau gana ilgą laiką ji lankosi pas psichologą.
Pramogos
N. Bunkės išpažintis: ši daina gimė nusivylimo akimirką
Scenos diva tituluojama dainininkė Natalija Bunkė savo gerbėjams pristato naują savo solinę dainą – „Aš skrendu tau ant rankų“. Žinoma moteris atvira – ši daina atsirado tokią dieną, kurią galima pavadinti tikrai nevykusia. Dainininkė, pristatydama savo naują dainą, ne tik dėkoja gerbėjams už ištikimybę, bet ir dalijasi mintimis, kaip atrasti gyvenimo sėkmės receptą.
Pramogos
Natalija Bunkė atskleidė, kur buvo dingusi: „nesiliauju braukti ašarų“
Natalija Bunkė patenkino internautų smalsumą ir pranešė, kodėl kurį laiką buvo dingusi iš socialinių tinklų. Moteris prisipažino, kad pastarosios dienos buvo itin sunkios, mat teko atsisveikinti su mylimais namais Klaipėdoje.
Pramogos
Į Londoną atvyksiančios grupės „Yva“ narės Kristina, Natalija ir Goda įvertino emigrantų publiką
16-tus gyvavimo metus scenoje skaičiuojanti muzikos grupė sugrįžta į Londoną, kad sukurtų siautulingą vakarėlį. „YVA Latino“ vakaras vyks Didžiosios Britanijos sostinės centre įsikūrusiame klube jau šį šeštadienį. Ant vienos scenos pasirodys Natalija Bunkė, Krisitna Ivanova ir Goda Alijeva. Merginos žada grupės hitų skambesį iki paryčių bei intriguojantį šou pasirodymą.
Pramogos
Burtai Kristinai Ivanovai šiais metais išpranašavo vestuves
Norite, kad jus jau šiais metais aplankytų laimė, meilė, o gal tikitės finansinės sėkmės? Vertėtų įsiklausyti į garsiausios Lietuvos astrologės Palmiros Kelertienės patarimus, kuriuos išgirsite jau šį trečiadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.
Pasaulis
Į restoraną užėjęs vyras pradėjo šaudyti į žmones
Oklahoma Sityje į vieną restoraną atėjęs pistoletu ginkluotas vyras pradėjo šaudyti ir sužeidė tris lankytojas, bet paskui automobilių stovėjimo aikštelėje jį nušovė ginklus turėję du civiliai, pranešė policija.
ŽYMA
NATALIJA BUNKĖ