antradienis, sausio 19 d.
Aktualijos
Rytų Londone prie „Lidl“ padurtas jaunuolis
Antradienį rytų Londone dienos metu prie populiarios parduotuvės buvo padurtas jaunuolis. Maždaug 13.20 val. į įvykio vietą atskubėjo skubios pagalbos tarnybos. Nukentėjęs vaikinas su durtine žaizda buvo nugabentas į ligoninę.
Pramogos
Ryžių lėkštėje - šokiruojantis radinys
Richard Leech visuomet iš tos pačios Lidl parduotuvės esančios JK pirkdavo pamėgtus ryžius, kurių nereikia virti, o užtenka tik pakaitinti mikrobangų krosnelėje. Panašu, kad po šio incidento, vyro ir visos šeimos įpročiai gerokai pasikeis.
Pasaulis
„Lidl“ Europoje pradėjo prekybą kanapėmis
Vokietijos prekybos centrų tinklas Šveicarijoje pradėjo prekiauti specialiu vietinių kanapių augintojų produktu.
Aktualijos
Norėjo pavogti alkoholio, bet sugriovė parduotuvę, įtariami lietuviai (PAPILDYTA VIDEO)
Airijos sostinėje Dubline siaučiant audrai, viena gauja įsiveržė į „Lidl“ parduotuvę Talagto rajone, pavogė iš jos seifą, o tuomet pradėjo siautėti nuvarytu ekskavatoriumi JCB, tvirtina airių policija. Sulaikyti net devyni įtatiamieji, o du iš jų lietuviai. Vienas kaltinamas prekių vagyste, kitas turto grobstymu.
Aktualijos
Algas didinantis LIDL pasiūlys galybę darbo vietų
Nuo šių metų minimalius atlyginimus darbuotojams keliantis prekybos tinklas LIDL netrukus pasiūlys apie tūkstantį darbo vietų naujame prekių paskirstymo centre prie Luton’o.
Pramogos
Tarp Londono lietuvių pirkinių – neatpažinta šlykštynė (nuotraukos)
Rytų Londone gyvenantys lietuviai po apsipirkimo prekybos centre buvo nemaloniai nustebinti netikėtu radiniu sulčių pakuotėje.
Aktualijos
Pratybų „Zapad“ metu – didesnė Lietuvos erdvės apsauga
Rusijos ir Baltarusijos rengiamų karinių pratybų „Zapad“ metu rudens pradžioje Jungtinės Valstijos dvigubai padidins oro policijos naikintuvų skaičių Lietuvoje, paskelbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak jos, Lietuvoje mokymų metu taip pat bus dislokuota daugiau JAV karių ir technikos.
Pasaulis
Portugalijoje sudužo lėktuvas. Yra žuvusių.
Pirmadienį Portugalijoje, vos pakilęs parduotuvės „Lidl” automobilių aikštelėje sudužo nedidelis žmones gabenęs lėktuvas. Naujausiais duomenimis – žuvo penki asmenys.
Aktualijos
„Lidl“ darbuotojams pasisekė: mokės pavydėtinas algas
Nuo kitų metų prekybos tinklo „Lidl“ darbuotojai ženkliai kels minimalų valandinį darbo atlygį, kuris esą atitinka realius pragyvenimo kaštus, o ne apibrėžtus popieriuje.
Lietuva
Prie LIDL parduotuvės Klaipėdoje – vėl pirkėjų eilės gatvėje
Prekybos tinklas LIDL plečia veiklą Lietuvoje ir šią savaitę atidaręs antrąją parduotuvė Klaipėdos mieste sulaukė prognozuoto pirkėjų antplūdžio. Žmonės eilėse rikiavosi likus kelioms valandoms iki atidarymo ir pirmiausia puolė pirkti akcijinių prekių.
Lietuva
Lietuvių pirkėjų įpročiai: svarbu ir kaina, ir kilmė
Lietuviai mėgsta vietinių gamintojų produktus ir jiems prekybos centruose teikia pirmenybę. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad pirkėjų dažniausiai pirktų prekių šimtuke yra net 69 Lietuvoje pagamintos prekės. Tai reiškia, jog vidutiniškai dvi iš trijų prekių krepšeliuose yra lietuviškos.
Lietuva
Šimtai žmonių išsirikiavo prie naujai atidarytų „Lidl“ parduotuvių
Lietuvoje ketvirtadienį žmonės šimtais būriavosi prie naujų vokiško prekybos tinkle “Lidl” parduotuvių. Jų visoje šalyje atsidarė 15. Rytą, dar gerokai iki aštuonių šimtai žmmonių įvairiose Lietuvos miestuose grūmėsi prie netrukus turėsiančių atsiverti prekybos centrų durų.
Pramogos
„Lidl“ iš prekybos išima šaldytas bulves
Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ iš parduotuvių Jungtinėje Karalystėje pašalino dalį šaldytų bulvių skiltelių pakuočių.
Aktualijos
„Lidl“ šokiravo – atlyginimų šuolis iki 9.35 svarų/val
„Lidl“ parduotuvių tinklas taps pirmasis Jungtinėje Karalystėje (JK), kuris mokės minimalias pragyvenimo lygio algas (angl. Living Wage Foundation), – pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Pramogos
Pigios parduotuvės muša kainos ir kokybės rekordus
Didieji anglų prekybos centrai vokiečių parduotuvėms „Aldi” ir „Lidl” pralaimi ne tik kainų, bet ir kokybės karą. Prestižinio „The Grocer” žurnalo konkurse abi vokiečių maisto prekių parduotuvės laimėjo po 13 aukso medalių už jų sukurtus gėrimus ir maistą, nuošaly palikdamos anglams įprastas parduotuves.
Aktualijos
Darbas Anglijoje: „Morrisons” ieško 1000 darbuotojų
Prekybos tinklas „Morrisons” atsisako savitarnos kasų, mat jos pirkėjams kelia per didelį stresą ir jose esą sunku sumokėti už pirkinius. Vietoje savitarnos, prekybos tinklas žada pasamdyti 1000 kasininkų ir įrengi greitąsias kasas.
Pramogos
Bėdos „Sainsbury’s”: nuskriaudė lojalius klientus
Vienas didžiausių prekybos tinklų Jungtinėje Karalystėje, panašu, turi rimtų finansinių bėdų. Nuo šiandien lojalūs „Sainsbury's” klientai, renkantys „Nectar” taškus už pirkinius, už tą pačią išleistą sumą jų gaus perpus mažiau nei anksčiau. Toks prekybos tinklo vadovų sprendimas įsiutino pirkėjus, kurie pyktį liejo socialiniuose tinkluose.
ŽYMA
NATO MISIJA