trečiadienis, spalio 28 d.
Kava su IQ
Dvidešimt ketvirtus metus Seime skaičiuojanti R. Juknevičienė pozicijų užleisti nesirengia: „Lietuvoje dirbti man labai įdomu“
Nuo 1996 m. kas ketverius metus į Seimą išrenkama Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narė Rasa Juknevičienė į politiką pateko su Sąjūdžio banga. Šiandien ji – viena įtakingiausių politikių, galinčių pasigirti ir tarptautiniu įvertinimu.
Pramogos
Agresijos ryšys su tatuiruočių kiekiu
Neįtikėtinas tyrimo išvadas pateikė Didžiosios Britanijos mokslininkai iš Raskino universiteto. Išstudijavę žmones, kurie turi pasidarę tatuiruotes, buvo išaiškinta, kad jas turintys žmonės yra agresyvesni už tuos, kurie jų neturi.
Pasaulis
Rusija perspėja. Jeigu tai įvyks, veiksmai neprognozuojami
Grupė Vakarų valstybių faktiškai pasirinko kursą siekti Nepriklausomų Valstybių Sandraugos (NVS) šalių susipriešinimo, antradienį pareiškė Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos (SVR) direktorius Sergejus Naryškinas.
Gyvenimas
Kaip išgydyti žaizdas, kai jus įžeidė?
Kartais tenka maloniai bendrauti su nepatinkančiu žmogumi. Turbūt akivaizdu, kad priešiškumas, kad ir slepiamas, atsispindi kūno kalboje, balse ir neigiamai paveikia pašnekovą, dėl ko pastarasis gali pasidaryti mums dar nemalonesnis.
Pramogos
Mokslininkai išaiškino, nuo kurio alkoholio kyla agresija
Įvairių rūšių alkoholio poveikį ištyrę mokslininkai atskleidė, kurie stiprieji gėrimai mus veikia raminančiai, o nuo kurių kyla noras muštis.
Lietuva
Siaubas Kaune: agresyvūs jaunuoliai užsipuolė nėščią moterį
Sekmadienio vakarą Kaune nėščia moteris patyrė tikrą siaubą ir kartu su vaiku bei draugu pateko į pavojingą konfliktą. Moterį su vaiku ir jos draugą užsipuolė keli agresyvūs jaunuoliai.
Lietuva
Vokiečiai nenorėtų ginti Lietuvos
Du tūkstančiai vokiečių dalyvavo apklausoje, kurios rezultatai turėtų labai liūdinti lietuvius.
Lietuva
Baimė: Rusija būtų greitesnė nei NATO
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paragino savo šalį ruoštis kovai. Mat anot jo, NATO pavojingai stiprina savo ginkluotąsias pajėgas prie rytinių alijanso sienų ir kelia tiesioginę grėsmę Rusijos saugumui.
Aktualijos
Kultūra Anglijos keliuose – kaip ringe
Greitkelyje netoli Birminghamo užfiksuotas pykčio keliuose protrūkis: savitvardą prarado du eismo spūstyje įstrigę vairuotojai.
Pasaulis
Berlynas: dešimt vyrų viešumoje priekabiavo prie jaunų moterų
Vokietijos sostinėje Berlyne vėl nemalonus incidentas, susijęs su seksualiniu priekabiavimu prie moterų viešoje vietoje. Šiuo metu policija atlieka tyrimą dėl savaitgalį įvykusio užpuolimo.
ŽYMA
NATO PARLAMENTINĖ ASAMBLĖJA