pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Automobiliu taranuota Th. May palyda, yra sužeistųjų
Automobilis įsirėžė į britų premjerės Theresos May ir Belgijos ministro pirmininko Charleso Michelo palydą, praneša independent.co.uk.
Pasaulis
Sugriuvus eskalatoriui sužeista daugiau kaip 20 žmonių (šokiruojantis video)
Daugiau kaip 20 žmonių, daugiausiai Rusijos futbolo aistruolių, buvo sužeisti antradienį sugedus eskalatoriui vienoje Romos metropoliteno stotyje, pranešė ugniagesiai.
Pasaulis
Automobilis rėžėsi į kavinės lankytojus
Berlyne automobiliui penktadienį įsirėžus į žmones prie vienos kavinės buvo sužeisti mažiausiai penki asmenys, pranešė Vokietijos tarnybos.
Pasaulis
Stebuklas greitkelyje: kaip atrodo akistata su mirtimi
Tikru laimės kūdikiu save gali vadinti mikroautobuso vairuotojas, kuris greitkelyje nesuvaldė transporto priemonės važiuodamas dideliu greičiu, tačiau per plauką išvengęs nelaimės.
Aktualijos
140 keleivių planai buvo sujaukti nepakilus lėktuvui
Iš Bristolio oro uostą į Prahą turėjęs skristi EasyJet lėktuvas taip ir nebuvo išleistas iš pakilimo tako, kuomet lėktuvo salone kai kurie keleiviai pasijautė tarsi naktiniame klube.
Aktualijos
Populiariame restorane vyras įkaitu paėmė žmogų
Didžiojoje Britanijoje ginkluotas vyras paėmė įkaitų „McDonalds“ restorane, praneša leidinys „The Daily Express“.
Pramogos
Pirmieji nesklandumai „Eurovizijoje“, JK atstovei iš rankų išplėštas mikrofonas (VIDEO)
Jungtinės Karalystės pasirodymo metu į sceną išbėgo vyras ir sugriebė šalies atstovės mikrofoną. Remiantis konkurso taisyklėmis, atlikėjai galima buvo perdainuoti savo dainą, tačiau šios galimybės ji atsisakė.
Pasaulis
Automobilis rėžėsi į pėsčiuosius, dešimtys sužeistųjų
Vokietijos vakariniame mieste Miunsteryje keli žmonės žuvo ir dar apie dvi dešimtis buvo sužeisti mikroautobusui šeštadienį įsirėžus į būrį pėsčiųjų, o transporto priemonės vairuotojas nusižudė, pranešė policija ir vietos žiniasklaida.
Aktualijos
Londono metro: du „padauginę” lenkai per plauką išvengė mirties
Du vyrai, juokais ėję imtynių laukdami metro traukinio, netyčia įkrito ant bėgių prieš pat atvažiuojant traukiniui, per plauką išvengė mirties.
Pasaulis
Įkaitų drama „YouTube“ būstinėje
Dėl šaudymo internetinių vaizdo įrašų platformos „YouTube“ būstinėje įtariama moteris yra 39 metų Nasim Aghdam iš San Diego, sakė du teisėsaugos pareigūnai.
Aktualijos
Sprogo parduotuvė, nukentėjusieji kritinės būklės
Sekmadienio vakare visos specialiosios tarnybos sulėkė į Hinckley Road, Leicesteryje, čia sprogo parduotuvė ir liepsnose paniro šalia buvęs namas.
Aktualijos
Incidentas naktiniame klube
Londone, šeštadienio naktį, kuomet daugiausiai jaunimo ir pasilinksminimo mėgėjų lankosi klubuose, viename iš Camdeno rajone vykusių vakarėlių įvykio incidentas pusvalandžiui sutrikdęs linksmybes.
Aktualijos
Praeiviai gelbėjo Temzėje skęstančią moterį
Praeiviai Londone, South Bank rajone trečiadienį gelbėjo skęstančią moterį, kuri nelaimingo atsitikimo metu įkrito į Temzę.
Aktualijos
Radus kūną uždaryta dalis M20 greitkelio
Jungtinės Karalystės pareigūnai pranešė, kad antradienį vakare itin judriame M20 greitkelio ruože Kente rastas žmogaus kūnas be gyvybės ženklų. Greitkelio ruožas abejomis kryptimis liks uždarytas mažiausiai iki trečiadienio pietų.
Aktualijos
Londone traukinyje įvyko sprogimas
Trečiadienio pavakarę, kuomet didžiausias žmonių pikas, maždaug apie pusę 7, South Western Railway traukinyje, kurio maršrutas tarp London Waterloo ir Hampton Court – įvyko sprogimas.
Aktualijos
London Bridge metro stotyje – kruvinas kivirčas
Penktadienio rytą, apie 7 valandą, dar prieš prasidedant piko valandai sostinėje įvyko kruvinas ginčas tarp keturių vaikinų.
Pasaulis
Nuo tako nuslydęs lėktuvas pakibo ant skardžio
Savaitgalį didžiule tragedija vos nesibaigė incidentas šiaurinėje Turkijoje esančio miesto oro uoste – jame nutūpęs lėktuvas su daugybe keleivių nuslydo nuo pakilimo tako ir pakibo ant skardžio virš jūros.
Pasaulis
Oro uoste ant žemės susidūrė du lėktuvai (VIDEO)
Toronto oro uoste penktadienį ant žemės susidūrus dviem lėktuvams užsidegė vieno iš jų uodega, o keleivius teko evakuoti avarinėmis čiuožynėmis.
Pasaulis
Berlyne į pastatą įsirėžė automobilis
Berlyne į Socialdemokratų partijos (SPD) būstinę Kūčių vakarą įsirėžė automobilis, kurio vairuotojas, 58 metų vyras, bandė nusižudyti, pirmadienį pranešė policija.
Aktualijos
JAV oro pajėgų bazėje Anglijoje – susišaudymas (atnaujinta)
Didžiosios Britanijos policija pranešė apie „reikšmingą“ incidentą Karališkųjų oro pajėgų (RAF) bazėje, kuria naudojasi JAV karinės oro pajėgos.
ŽYMA
NAUJŲ BUTŲ PARDAVIMAI