šeštadienis, balandžio 10 d.
Gyvenimas
2 Zodiako ženklai, kurie gali atleisti moteriai už neištikimybę
Stipriosios lyties atstovai praktiškai niekada neatleidžia savo išrinktajai už meilės nuotykius su kitu. Merginos neištikimybę jie laiko visiškai netoleruotinu dalyku. Jie
Gyvenimas
5 populiariausios moterų neištikimybės priežastys pagal JAV psichologus
Moterys, skirtingai nuo vyrų, retai kada išduoda savo partnerį dėl spontaniškos užgaidos, atsitiktinio nuotykio ar išgėrusios. Dažniausiai neištikimybė
Aktualijos
Mančesteris: vyras 75 kartus smogė žmonai peiliu ir bandė nukirsti jai galvą
Mohammedas Choudhry iš Rochdale'o Didžiojo Mančesterio mieste vakar buvo įkalintas iki gyvos galvos Mančesterio kriminaliniame teisme už tai, kad 75 kartus smogė peiliu savo žmonai Saimai Riaz jų namuose.
Pramogos
Internete rasta nuotrauka atskleidė vyro neištikimybę: nustebino šmaikšti išduotosios reakcija
Internete galima rasti gausybę informacijos, o viena amerikietė per atsitiktinumą net sužinojo apie vyro neištikimybę. Ieškodama rekomendacijų, kur pavalgyti, moteris internete rado savo vyro nuotrauką. Tiesa, šis joje buvo užfiksuotas su kita moterimi.
Pramogos
Moterų neištikimybė pagal Zodiako ženklą
Kai šeiminiai santykiai pašlyja, ne viena moteris ima ieškoti paguodos kitur. Tada jos vyras pradeda įtarinėti negerus dalykus. Kaip susigaudyti ir sužinoti, kas tai yra: lengvas nepasitenkinimas gyvenimu ar tikra neištikimybė?
Pasaulis
Šveicarijoje vyks referendumas dėl veido dangalų draudimo
Šveicarijos vyriausybė sako rinkėjai galės nuspręsti, ar uždrausti tokius veido apdangalus, kaip kaukės arba musulmoniškos visą kūną dengiančios burkos ir hidžabai.
Temos
Neištikimybės pagundos
Vis daugiau amerikiečių smerkia neištikimybę, bet psichoterapeutė Esther Perel mano, kad jiems derėtų būti pakantesniems. Emily Bobrow susitinka su garsiausia ir kontroversiškiausia porų santykių žinove.
Pasaulis
Vokietija tikslas – dar vienas draudimas musulmonėms
Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad šalyje turi būti draudžiama nešioti visą veidą dengainčius moteriškus apdarus. Tai ji pareiškė per Kriščionių demokratų partijos suvažiavimą, kuriame jos žodžiai buvo sutikti gausiomis ovacijomis.
ŽYMA
NEIŠTIKIMYBĖ