pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Pramogos
Kada sapno išsipildymo tikimybė didžiausia?
Atsakydamas į moters klausimą žinomas Lietuvos vedų astrologas, chiromantas, filosofas ir pedagogas Egidijus Gubinas tikina, kad sapnai gali išsipildyti priklausomai nuo to, kada jį susapnavote.
Pramogos
Ar gali moteris susilaukti vaikų? Atsakymas – delne
Filosofas, edukologas, keliautojas, lektorius, vedinis atsrologas ir chiromantas Egidijus Gubinas teigia, kad žvilgsnis į delną gali padėti sužinoti, ar moteris gali susilaukti vaikų.
IQ Tema
Tegu dirba jūsų butas
Gauti pajamų už nuomą galima ir turistams užleidžiant vieną savo kambarių, ir į namus pakviečiant TV reklamų kūrėjus
Pramogos
Ką reiškia apgamas ant delno?
Apgamas ant delno turi įtakos mūsų likimui priklausomai nuo savo spalvos ir padėties. Senovės Indijos astrologai visada atkreipdavo dėmesį į apgamo vietą ir spalvą. Juodi apgamai ant delno laikomi nelabai palankiais, o pilkos, rausvos ir baltos spalvos palankesni.
Pramogos
Ką reiškia apgamas ant delno?
Apgamas ant delno turi įtakos mūsų likimui priklausomai nuo savo spalvos ir padėties. Senovės Indijos astrologai visada atkreipdavo dėmesį į apgamo vietą ir spalvą. Juodi apgamai ant delno laikomi nelabai palankiais, o pilkos, rausvos ir baltos spalvos palankesni.
Gyvenimas
Kas yra siela?
Vedose aiškinama, kad dvasinė siela yra Dievo dalelė, kuri yra individuali. Kaip, pavyzdžiui, Saulė ir jos dalelės. Jos – vienos prigimties, tačiau kartu spinduliai negali prilygti pačiai Saulei savo galia. Arba laužas ir kibirkštys. Kol kibirkštis palaiko kontaktą su laužu, ji skaisčiai liepsnoja. Tačiau kibirkščiai atsiskyrus nuo laužo ji labai greitai pradeda gesti. Taip ir siela, pamiršusi ryšį su Dievu, praranda savo dieviškumą.
Gyvenimas
Kada eiti miegoti, kad ryte lengvai atsikelti?
Sunkus lipimas iš lovos rytais gali būti byloti ne tik apie fizinius sveikatos sutrikimus, bet ir netinkamai pasirinktą laiką. Tai aiškina lektorius, vedinis astrologas, chiromantas Egidijus Gubinas.
Gyvenimas
Kam 2017 metai bus nepalankūs
Vedų astrologas, chiromantas, filosofas ir edukologas Egidijus Gubinas pagal skaitytojos klausimą paaiškino, kam šiais metais seksis sunkiau.
Gyvenimas
Palankiausias astrologinis metas pokyčiams
Sausio 14 dieną Saulė pereina į Ožiaragio ženklą. Pagal vedų astrologiją kada Saulė pereina į Ožiaragio ženklą tai didelė šventė kuri vadinasi Makara-Sankranti (Makara išvertus iš sanksrito-Ožiaragis; Sankranti-perėjimas, pasikeitimas).
Gyvenimas
2017-ųjų prognozė
Kitais metais galime tikėtis daugiau palankių įvykių, kadangi mus veikiančios energijos suteiks daugiau optimizmo, tikėjimo. 2017-ieji bus kur kas palankesni nei 2016-ieji.
Gyvenimas
Nepalankios valandos svarbiems darbams gruodį
Kiekvienos dienos metu yra nepalankios valandos kada verčiau nepradėti nieko naujo. Vedų astrologijoje šis metas vadinasi Rahu Kalam.
Sveikata
Stresas. Kaip jį suvaldyti?
Filosofas, edukologas, keliautojas, lektorius, vedinis atsrologas ir chiromantas Egidijus Gubinas pataria, kaip susitvarkyti su dažnu kasdienybės palydovu stresu.
Gyvenimas
Ar esi laimingas žmogus?
Filosofas, edukologas, keliautojas, lektorius, vedinis atsrologas ir chiromantas Egidijus Gubinas pagal gyvenišką situaciją padeda nagrinėti, kas yra laimė.
Gyvenimas
Kuris mėnesio laikas nepalankus svarbiems darbams?
Kai planuojate kažką svarbaus, labai palanku žinoti kokiu laiku to geriau nepradėti.
Gyvenimas
Donaldo Trumpo horoskopas pagal Egidijų Gubiną
Šį kartą trumpai apžvelgsiu D. Trumpo horoskopą. Kadangi tai neeilinė asmenybė, todėl man pačiam labai įdomu kokios pozicijos jo horoskope, jam padėjo tapti garsiu ir sėkmingu.
Gyvenimas
Visos situacijos ateina į mūsų gyvenimą ne veltui
Dažniausiai chiromantai, astrologai, padedantys pasimetusiems rasti atsakymus į sudėtingus klausimus, vedantys seminarus apie gyvenimiškas patirtis, būties esmę, padedantys išsiaiškinti savo likimą, asocijuojasi su brandžiais, solidaus amžiaus žmonėmis.
Gyvenimas
Ką apie žmogų atskleidžia jo rankos?
Ką apie žmogų atskleidžia jo rankos? Ar išduoda sveikatos problemas? Rankos gali atskleisti žmogaus charakterį, stipriąsias ir silpnąsias puses, tinkamą profesiją, (ne)palankius gyvenimo įvykius, santykius, santuokas, finansus, praeitį, dabartį ir ateitį.
Gyvenimas
Jaunas kūnas – sena siela?
Žmogaus protas bando daug ką supaprastinti, įsprausti į tam tikrus rėmus, įvardydamas sielos amžių arba skaičiuodamas gyvenimų skaičių. Tačiau kalbant apie sielą tokie matavimai netinka.
Gyvenimas
Chiromantija. Sėkmės ženklas
Sėkmės, jeigu radote pas save dvigubą liniją po bevardžiu pirštu – tai reiškia esate sėkmingas žmogus „laimės kūdikis“. Dviguba sėkmės linija reiškia, kad žmogus bus išgelbėtas kebliose gyvenimiškose situacijose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši linija nebūtų kertama kitų linijų.
Gyvenimas
Nerimo ir įtampos atsiradimo priežastys
Nerimo ir įtampos atsiradimo priežastys slypi mūsų prote. Remiantis vedine psichologija aiškinama, kad visų baimių, nerimo ir įtampos kaltininkas yra neramus protas. Nerimas ir įtampa atsiranda iš aplinkos, į kurią mes reaguojame, juslėmis.
ŽYMA
NEKILNOJAMO TURTO NUOMA