trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Anglijoje
Įtakingi JK ir ES pareigūnai susiginčijo, kas turi daugiau galios
Įtakingi Didžiosios Britanijos ir Europos Sąjungos pareigūnai socialiniame tinkle „Twitter“ susiginčijo, Londonas ar Briuselis pirmiau uždraus plastmasinius šiaudelius ir padarys daugiau aplinkai naudingų dalykų po „Brexit“.
Aktualijos
Skandalas JK Parlamente, keturi politikai kaltinami seksualiniu priekabiavimu
Išnaudotos moterys prakalbo apie tai, kad teisingumo rasti nepavyko. Policija priekabiavimo bylų netiria, nes su tuo susiję įtakingi politikai, moterys ieškodamos pagalbos ir teisingumo atsimuša tarsi į sieną.
Pramogos
Kasmetinės konferencijos metu konservatoriai aistrą tenkino moterų tualete
Spalio 1-4 dienomis Mančesteryje, viename garsiausių pasaulio viešbučių ,,The Midlands“ vyko kasmetinė konservatorių partijos konferencija skirta aptarti šiuo metu Jungtinėje Karalystėje (JK) esančiai politinei situacijai.
Verslas
Prezidentė siūlys didinti baudas už nepagrįstas pajamas
Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo didinti baudas už neaiškios kilmės pajamas ir nesumokėtus mokesčius. Tai numatančios Mokesčių administravimo įstatymo pataisos Seimui turėtų būti pateiktos rudens sesijoje.
Lietuva
Protu nebesuvokiamos lietuviškos kainos papiktino ir M. Mikutavičių
Milžiniškais tempais kylančios kainos Lietuvoje jaudina ne tik tuos, kurie sunkiai suduria galą su galu. Atrodo valandomis brangstančios maisto prekės ir paslaugos papiktino ir Lietuvoje puikiai žinomą dainininką Marijoną Mikutavičių.
Pasaulis
Prancūzai per rinkimus vertybių neišsižadėjo
Prancūzai per sekmadienį vykusius rinkimus aiškiai atsakė į klausimą, kokiu keliu jie nori eiti. Nepaisant kruvinų teroristinių išpuolių, Prancūzijos rinkėjai nusigręžė nuo kraštutines pažiūras skleidžiančių politikų.
Lietuva
Politikai Seime jaučiasi nesaugiai
Seimo narys Naglis Puteikis ėmė skambinti pavojaus varpais, mat jis savo darbo vietoje – Seimo rūmuose – pasijautė labai nesaugus. Politiko nuomone, kaip pranešė LNK „Žinios“, Valstybės apsaugos departamento pareigūnai įsitikinę, kad apsaugą reikia stiprinti, tačiau kada tai būtų galima padaryti prognozuoti nesiryžta.
ŽYMA
NEPAGRĮSTOS PAJAMOS