trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pasaulis
Ginklų paklausa
Nuvilnijus neramumų bangai, JAV gyventojai ėmė intensyviai ginkluotis
JAV ginklų gamintoja „Smith & Wesson Brands“ pirmąjį 2020 finansinių metų ketvirtį beveik 2,5 karto padidino pajamas iš šaunamųjų ginklų pardavimų, kuriuos paskatino išaugusi paklausa Jungtinėse Valstijose.
Pasaulis
D. Trumpo planai atsiųsti daugiau federalinių agentų į Sietlą išprovokavo naujus protestus
Policija JAV Siatlo mieste šeštadienį panaudojo garsinių granatų ir pipirinių dujų prieš protestuotojus, kurie padegė statybininkų namelius prie jaunimo kalėjimo.
Pasaulis
Kinija
Honkonge praėjus metams nuo neramumų pradžios teberusena pyktis
Honkongas antradienį mini pirmąsias demokratijos aktyvistų inicijuotų protestų pradžios metines, o šiame pusiau autonominiame mieste vykdomi masiniai areštai, dėl koronaviruso pandemijos taikomi suvaržymai ir planuojamas priimti nacionalinio saugumo įstatymas padeda užkirsti kelią atsinaujinti panašiems neramumams.        
Pasaulis
JAV tęsiantis protestams prieš policiją, keliuose miestuose paskelbta komendanto valanda
Los Andželas, Filadelfija, Atlanta ir dar keli JAV miestai šeštadienį paskelbė komendanto valandą, siekdami užkirsti kelią smurtiniams protestams prieš policiją,
Pasaulis
JAV miestus toliau krečia neramumai, išprovokuoti policijos areštuoto juodaodžio mirties
Jungtinių Valstijų miestuose penktadienį vakare tęsėsi neramumai, išprovokuoti vieno policijos areštuoto juodaodžio mirties, o dėl šio incidento vienam Mineapolio teisėsaugos
Pasaulis
Diplomatai pataria neramumų draskomame Honkonge esantiems keliautojams būti atsargiems
Lietuvos diplomatai patarė neramumų draskomame Honkonge esantiems keliautojams imtis atsargumo priemonių.
Aktualijos
Venesueloje tęsiasi neramumai, žuvo paauglys
Trečiadienį Venesueloje įsiplieskus naujiems protestams prieš prezidento Nicolas Maduro vyriausybę žuvo paauglys, nors šalies kariuomenės vadas perspėjo karius vengti „žiaurumo“.
Aktualijos
Pasaulio lietuvių čempionų taurė – Londono klubui
Šeštadienį, balandžio 26-ąją, Londone įvyko trečiasis „Pasaulio lietuvių čempionų taurės“ turnyras. Jame varžėsi šešios ekipos iš Lietuvos bei Didžiosios Britanijos. Nors daugelis tikėjosi, jog aukso medalius iškovos „Oro navigacijos“ ekipa, tačiau nugalėtojų taurę į viršų kėlė Londono „Lituanicos“ komanda.
Aktualijos
„Lituanica“ apmaudžiai pralaimėjo finale
Londono „Lituanicos“ žaidėjai, Leedso mieste žaidę Nacionalinės lygos trečiojo diviziono finalo varžybas su kita Londono komanda – „Greenhouse Pioneers“, atgal į sostinę grįžo nukabinę nosis – lietuviai pralaimėjo 77:75 (17:19, 15:19, 18:17, 27:20). Apmaudu tai, kad „Lituanica“ šiuos varžovus buvo įveikusi du kartus.
Aktualijos
Londono „Lituanica“ prasimušė į finalą
Sekmadienį Sydney Russell Leisure centre buvo tikra krepšinio šventė. Londono „Lituanicos“ krepšininkai žaidė pusfinalio varžybas su Solento „Kestrels“ komanda ir pilnos salės nenuvylė – po atkaklios kovos šventė pergalę rezultatu 83:69 (23:12, 32:20, 17:19, 21:18) bei gavo kelialapį į Trečiojo diviziono finalą, kuris vyks balandžio 12 dieną Leedso mieste.
Aktualijos
Londono „Lituanica“ – pusfinalyje
Sekmadienį Londono „Lituanicos“ krepšininkai žaidė trečiojo diviziono ketvirtfinalio varžybas su Seftono „Stars“ komanda. Į pusfinalį žengė lietuvių komanda, nugalėjusi priešininkus rezultatu 92:72 (19:14, 24:17, 13:21, 36:20).
Aktualijos
Londono „Lituanica“ įsiveržė į antrąjį divizioną
Paskutinėje reguliariojo sezono dvikovoje Londono „Lituanicos“ krepšininkai surėmė ginklus su „Phoenicians“ komanda iš Vakarų Londono. Lietuviai nepasigailėjo varžovų ir nugalėjo rezultatu 83:74 (17:18, 25:19, 16:18, 35:19).
Aktualijos
„Lituanica“ nepaliko vilčių Solento „Kestrels“ komandai
Londono „Lituanica“ krepšininkai savo aikštelėje surėmė ginklus su Solent „Kestrels“ komanda. Lietuvaičiai užtikrintai pelnė pergalę, nugalėję priešininkus rezultatu 101:58 (24:13, 16:14, 26:8, 35:23). Mūsiškiai šį sezoną iškovojo jau 18-ą pergalę ir išlieka pirmoje grupės vietoje su nuliu pralaimėjimų.
Aktualijos
Londono „Lituanica“ – Nacionalinės taurės nugalėtoja
Praėjusį šeštadienį East London University salėje vyko Anglijos Nacionalinės taurės finalas. Jame „Lituanica“ susitiko su Oksfordo „Brooks University“ komanda. Nugalėtojų taurę į viršų kėlė lietuvių komanda, įveikusi priešininkus 117:71 (26:25, 27:17, 30:14, 34:15).
Aktualijos
„Lituanica“ palaužė principinius varžovus
Lietuvių krepšinio klubas „Lituanica“ principinėje Anglijos trečiojo diviziono dvikovoje po pratęsimo įveikė Plimuto „Marjon“ ekipą rezultatu 95:82.
Aktualijos
„Lituanica“ sutriuškino Barkingo komandą
Londono lietuvių krepšinio komanda „Lituanica“ savo salėje 102:77 (25:16, 23:22, 20:19, 34:20) sutriuškino Barkingo „Abbey“ ekipą. Tai buvo grupės antro rato varžybos.
Aktualijos
Grupės lyderių dvikovoje – „Lituanicos“ pergalė
„Lituanicos“ krepšininkai sėkmingai išlaikė Londono „Grenhouse Pioneers“ egzaminą. Lyderių dvikovą lietuvių ekipa laimėjo įtikinamai – 100:74 (26:13, 16:26, 29:23, 29:12).
Aktualijos
Londono „Lituanica“ – Nacionalinės taurės finale
Londono „Lituanica“ krepšininkai sekmadienį savo namų salėje Dagenhame sužaidė Nacionalinės taurės pusfinalio varžybas su Newcastle „Knights“ komanda ir šventė sunkiai iškovotą pergalę.
Aktualijos
K.Stepanavičius vėl vedė „Lituanica“ komandą į pergalę
Po kalėdinių švenčių krepšinio kovos sugrįžo į sporto sales. Pirmą sausio savaitgalį Londono „Lituanica“ krepšininkai žaidė Anglijos trečiojo diviziono grupės varžybas savo salėje Dagenhame su Cardiffo„Met Archers“ komanda. Tai buvo komandų, esančių priešingose turnyrinės lentelės vietose, akistata: „Lituanica“ yra grupės pirmoje vietoje su 6 pergalėmis ir neturinti nė vieno pralaimėjimo, o tuo tarpu Cardiff „Met Archerts“ komanda yra lentelės dugne su 2 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais.
ŽYMA
NERAMUMAI