ketvirtadienis, spalio 22 d.
Verslas
Nerijus Numavičius
Turtingiausias lietuvis oficialiai susitrumpino pavardę
Turtingiausiu Lietuvos žmogumi vadinamas verslininkas, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius ir jo sutuoktinė Kaetana Leontjeva-Numavičienė susitrumpino pavardes į
Top 500
N. Numavičiaus bendrovė pradėjo griauti buvusio kandidato į prezidentus namą
Turtingiausio Lietuvos verslininko Nerijau Numavičiaus netiesiogiai kontroliuojama bendrovė „K. O. S. projektai“ griauna įsigytame iš Juozo Petraičio sklype esantį apleistą namą. Sklypo paskirtis, anot bendrovės direktorės, bus gyvenamoji.
Top 500
„iLunch“ restoranų tinklai savo plėtrą susiejo su N. Numavičiaus kontroliuojama įmone
Trejus metus veikiantis restoranų tinklas „iLunch“ per ateinančius dvejus metus planuoja plėstis dvigubai, o savo plėtros pradžią susiejo su verslininko Nerijaus Numavičiaus kontroliuojamos bendrovės „M.M.M. projektai“ plėtojamais verslo centrais.
Top 500
V. Numavičiaus NT bendrovė pristatė buvusios „Velgos“ teritorijos plėtros projektą
Turtingiausio Lietuvos verslininko Nerijaus Numavičiaus kontroliuojama bendrovė „M.M.M. Projektai“, kartu su bendrove „Akropolis Group“, penktadienį Vilniaus savivaldybėje pristatė netoli Vingio parko esančios buvusios gamyklos „Velga“ teritorijos atnaujinimo projektą.
Aktualijos
Atskleisti pavojingiausi rajonai Anglijoje ir Velse
Kaip rašo Metro.co.uk, nusikaltimai iš miestų plečiasi į atokias ir ramias gyvenvietes. Per pastaruosius metus nusikaltimų skaičius šalyje išaugo 10 proc.
Aktualijos
Vyras mokėjo pinigus merginai už vaikų pornografijos nuotraukas
Savo mylimajai vyras, vardu Andrew Barkeris, sumokėjo daugiau nei 64 tūkst. svarų sterlingų už tai, kad ši padarytų ir atsiųstų jam nuotraukas bei vaizdo įrašus, kuriuose lytiškai išnaudojama dvimetė mergaitė.
Aktualijos
Moters gyvybę išgelbėjo klaida, padaryta jos dienotvarkėje
Klaida, kurią moteris padarė planuodama savo dieną, išgelbėjo jos gyvybę. Klausiate, kaip? Emma Paul – buvusi Philipo Evanso mylimoji. Vyras dėl jos buvo pametęs galvą ir nenorėjo, kad išsiskyrus ji susirastų kitą mylimąjį.
Aktualijos
Į nusikalstamą gaujų veiklą įtraukiama vis daugiau vaikų
Policijos pareigūnai, mokytojai ir tėvai turėtų žinoti, kad visi vaikai, taip pat ir tie, kurie kilę iš pasiturinčių šeimų, turi didelę riziką tapti nusikaltėlių gaujų nariais, nelegaliai platinančiais narkotines medžiagas iš miestų į atokias gyvenamąsias vietoves.
Aktualijos
Barkinge įsikūrusi gauja internete giriasi prabangiu gyvenimu
Jungtinėje Karalystėje šiuo metu veikia ne viena gauja, kuri savo veiksmais ir nusikaltimais terorizuoja aplinkinius. Vienu didžiausiu galvos skausmu Anglijos policijos pareigūnams tapo albanų nusikaltėliai. Jie ne tik vykdo nelegalią veiklą, bet savo turtais giriasi socialiniuose tinkluose.
Aktualijos
Hackney rajone nekaltą vyrą nužudžiusiems paaugliams – kalėjimas
34-erių Danielis Frederickas buvo niekuo dėtas vyras, gyvenęs Hackney, centrinėje Londono dalyje. Jo mergina laukėsi jųdviejų vaikelio. Sausio 8 d. juodu nuvyko į ligoninę. Po to Danielis turėjo susitikti su draugu, su kuriuo planavo vakarą praleisti žaidžiant vaizdo žaidimus. Tuo metu dar negimęs vaikas nė nenutuokė, kad savo tėvo taip ir nepamatys.
Pramogos
Britanijai pasiūlymas legalizuoti kanapes
Britų magnatas Lordas Alanas Sugaras teigia, kad reiktų legalizuoti kanapes Didžiojoje Britanijoje. Jo manymu, tai padėtų sumažinti masiškai paplitusias šiurpias žudines peiliu.
Aktualijos
Sulaikyti Pietų Londone 16-metį nužudę vyrai
16-metis Johnas Ogunjobis – dar viena Londono gatvėse siaučiančių peiliais ginkluotų gaujų auka. Nors vaikinas peiliu padurtas dar lapkričio pradžioje, policijos pareigūnams tik dabar pavyko sučiupti net keturis įtariamuosius, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Žmones terorizavusi kaukėta gauja įkalinta 200 metų
Anglijos teismas paskyrė įspūdingą bausmę gaujai, Lenhame, Kente ir kituose miestuose grasinusiems ir žmones terorizavusiems vyrams.
Aktualijos
Policininkai Britanijos gatvėse nori apieškoti įtartinus žmones
Ne paslaptis, kad šiuo metu Didžiojoje Britanijoje siaučia peiliais ir mačetėmis ginkluotų nusikaltėlių gaujos. Dėl to policijos pareigūnai nori, kad jiems būtų suteikta galia be pagrįstos priežasties, o atsiradus įtarimams, kad žmogus gali kelti pavojų, apieškoti įtarimą keliančius asmenis, ar jie su savimi nesinešioja peilių ir kitų ginklų, rašo Thesun.co.uk.
Aktualijos
Rūgštimi apipilta moteris gali netekti regėjimo
37-erių Theresa McCann, ant kurios buvo užpilta rūgštis, gali netekti regėjimo, rašo Mirror.co.uk. Kaip praneša policijos pareigūnai, moteris ligoninėje dėl stiprių nudegimų atsidūrė po to, kai prie pat jos namų durų jai ant veido buvo užpilta rūgštis.
Aktualijos
Londono centre - išpuolis, evakuoti šimtai žmonių
Londono centre netoli bendrovės „Sony Music“ būstinės du žmonės penktadienį buvo sužaloti peiliu, o vienas vyras buvo sulaikytas, pranešė britų policija.
Pramogos
Jokio „Brexit” susitarimo atvers naujas galimybes nelegaliems verslininkams
Nacionalinis audito biuras (ang. National Audit Office) Vyriausybei pristatė ataskaitą, kurioje nurodoma, kad tuo atveju, jei Jungtinė Karalystė (JK) iš Europos Sąjungos (ES) pasitrauks be jokio susitarimo dėl „Brexit”, šalies sienos liks neapsaugotos nuo nusikaltėlių, nes apie tai nebuvo laiku pagalvota ir tam pasiruošta.
Pasaulis
Siaubą kelianti istorija: merginai atstūmus buvusį vaikiną, šis nukando jai lūpą (stiprių nervų skaitytojams)
Beveik metus Kaylą Hayes (19) persekiojo labai skaudūs prisiminimai, susiję su buvusiu vaikinu Sethu Aaronu Fleury (23). Praėjusią savaitę Sethas buvo nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad nukando savo buvusiai merginai, kuri atsisakė jį pabučiuoti, apatinę lūpą, rašo Yahoo.com.
Aktualijos
Dėl lytinių nusikaltimų prieš paaugles nuteista 20 vyrų
Šiaurės Anglijoje teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes 20 vyrų, nuteistų už daugiau nei dešimties paauglių mergaičių išprievartavimą ir lytinį išnaudojimą Hadersfildo mieste.
Pasaulis
Areštuota pora, vežimėlyje vežusi žmonių kūnų dalis
Netoli Meksikos sostinės areštuotą porą, vaikiškame vežimėlyje vežusią žmonių kūnų dalis, policija įtaria 10 moterų nužudymu, sekmadienį pranešė prokuratūra.
ŽYMA
NERIJUS NUMAVIČIUS