penktadienis, sausio 22 d.
Gyvenimas
Paprastas pratimas, padedantis greitai atsikratyti nerimo
Nerimo vadinama emocinė būsena, kuri atsiranda kaip reakcija į nenuspėjamą situaciją. Nerimas paprastai būna be objekto. Tuo jis skiriasi nuo
Pasaulis
Nerimas Ukrainoje: COVID-19 skaičiai darosi drastiški
Ukrainoje per praėjusią parą patvirtinti 12 978 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė 120 anksčiau užsikrėtusių pacientų, sekmadienį pranešė
Gyvenimas
Kaip išsivaduoti nuo nerimo per minutę
Nerimu vadinama emocinė būsena, kuri atsiranda kaip reakcija į nenuspėjamą situaciją. Nerimas paprastai būna nepagrįstas. Tuo jis skiriasi nuo panikos,
Finansai ir investavimas
Pakitusi kryptis
Nerimas dėl koronaviruso smukdo Europos akcijų indeksus
Antradienį kilę pagrindiniai Europos akcijų indeksai trečiadienį pasuko žemyn, nes nuogąstavimai dėl besitęsiančio koronaviruso plitimo, visų pirma Jungtinėse Valstijose, nusveria optimizmą dėl Europos Sąjungos (ES) lyderių suderinto kovos su krize plano, rašo CNBC portalas.
Finansai ir investavimas
Nekilnojamas turtas
Paskolų įmokų atidėjimas – būdas kovoti su žmonių nerimu
Nekilnojamojo turto (NT) rinkos analitikai teigiamai vertina sprendimą leisti gyventojams dėl karantino praradus dalį pajamų atidėti būsto ir vartojimo paskolų
Pramogos
Kodėl kartais išgėrus kavos jaučiamės blogai: žinodami kelis faktus, to išvengsite
Daug žmonių įpratę kasdien gerti kavą. Daugeliui iš jų kofeinas suteikia energijos, padeda susikaupti. Kofeinas – populiariausias stimuliantas pasaulyje, tačiau jis ne visus veikia vienodai, rašoma medicalnewstoday.com.
Pramogos
Streso apimti Britanijos gyventojai gaus nemokamas šunelių glamonėjimo sesijas nusiraminimui
Nemokamos šuniukų glamonėjimo sesijos vyks šią savaitę ir net bus transliuojamos YouTube gyvai - tiems, kurie negali atvykti.
Temos
Instagramo kartos kasdienybė be filtrų
Ši karta subrendo kaip tik tuo metu, kai istorija prasidėjo iš naujo. Ji – žmonijos ateitis ir civilizacijos nuosmukio įrodymas. Žiniasklaida iš jos šaiposi, o prekių ženklai neriasi iš kailio. Bet ką gi iš tiesų apie ją žinome? Sophie Elmhirst gilinasi, kaip mąsto tūkstantmečio karta.
Gyvenimas
Gydytojas J. Hilbigas: svarbu išmokti nustoti nerimauti dėl nerimo
Nerimas, slogi nuotaika, savigrauža – emocijos, pažįstamos daugeliui žmonių. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame 3 žmonių istorijas ir psichiatro psichoterapeuto Jano Hilbigo komentarus, kurie gali būti naudingi susiduriantiems su panašiomis situacijomis. Žinoma, istorijoms išnagrinėti plačiau reikia daugiau detalių, tačiau, kaip sako specialistas, galima sureaguoti į aktualiausius aspektus.
Atradimai
Kaip geriausia įveikti nerimą?
„Nerimas yra laisvės svaigulys“, – rašė egzistencializmo filosofas ir tikras nerimo ekspertas Sørenas Kierkegaardas. Tačiau toli gražu ne visiems pavyksta įžvelgti šios būsenos žavesį. Penki Ievos Rekštytės-Matuliauskės pašnekovai pasakoja apie savo požiūrį ir metodus.
Gyvenimas
Darbo kampelis namuose. Kaip tai gali atrodyti? (nuotraukos)
Pažvelkite į šias puikias darbo kambario erdves namuose, kurios tiesiog pulsuoja nepriekaištingu Skandinavišku stiliumi. Tai 29 namų biuro ar darbo kambario intejero namuose nuotraukų kolekcija. Originalios darbo kambario erdvės dizaino idėjos, kurios darbui namuose suteikia lengvumo, paprastumo.
ŽYMA
NERIMAS