antradienis, liepos 7 d.
Anglijoje
Neįprasta Boriso Johnsono kalba Niujorke sukėlė delegatų juoką
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas antradienį per Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos sesiją pasakė neįprastą kalbą, perspėdamas apie technologijų plėtros keliamus pavojus, įskaitant „šiurpius viščiukus be galūnių“ ir „terminatorius rausvomis akimis“, tačiau tik vieną kartą paminėjo „Brexit“.
Pasaulio lietuviai
Ministras L. Linkevičius lankysis Niujorke
Rugsėjo 23-27 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos delegacijoje dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 74-iosios sesijos bendruosiuose debatuose ir kituose aukšto lygio renginiuose Niujorke.
Anglijoje
Studijos Anglijoje: dabar arba niekada?
Ateinantys 2019-ieji bus ypatingi Jungtinės Karalystės istorijoje – šalis pasitrauks iš Europos Sąjungos, taip galimai apribodama užsieniečių galimybes studijuoti Anglijos universitetuose. Artimiausią pusmetį svetimšaliai juose dar gali pradėti mokslus be jokių trukdžių ir su valstybės pagalba, o kaip bus po „Brexit“ – nežinia. Todėl dabar galima tikėtis itin didelio stojančiųjų srauto ir milžiniškos konkurencijos, laimės tie, kurie paraiškas pateiks pirmieji, tikina specialistai.
ŽYMA
NEW YORK