pirmadienis, sausio 25 d.
Gyvenimas
Koronavirusas JK: keliems gydytojams diagnozavus virusą skubiai ieškomi jų pacientai
Anglijos visuomenės sveikatos priežiūros departamentas pranešė, kad sveikatos priežiūros darbuotojams buvo liepta savarankiškai karantinuotis, kai tik jiems buvo nustatytas koronavirusas.
Gyvenimas
Skarlatinos protrūkis talžo JK: per savaitę Anglijoje ir Velse užsikrėtė 480 vaikų
Gydytojai pranešė apie nerimą keliantį protrūkį po to, kai per savaitę šimtai vaikų Anglijoje ir Velse susirgo skarlatina.
Aktualijos
Greitosios pagalbos automobiliui susidūrus su lengvuoju automobiliu mirė pacientas
Pacientas, kuriam buvo 60 metų, buvo skubiai vežamas į „Hull Royal Infirmary“ ligoninę, kai GMP automobilis susidūrė su Toyota Yaris.
Gyvenimas
Didžiojoje Britanijoje ima trūksti svarbių medikamentų
Didžiosios Britanijos Nacionalinei sveikatos tarnybai (NHS) ima trūkti svarbių medikamentų.
Gyvenimas
Mokyklose ir ligoninėse ima siautėti noro virusas - būkite atsargūs
Šąlant orams medikai praneša stebintys vis daugėjant noro viruso protrūkių ligoninėse bei mokyklose.
Gyvenimas
Sužinojusi, kad psichologinės pagalbos laukti teks metus, studentė pasikorė
Oksfordo teismo žiniomis Nicole Kaye, Sheffield Hallam universiteto studentė, turėjo sulaukti intensyvios psichologų ir psichiatrų pagalbos dėl psichozės priepuolių.
Gyvenimas
Ant žemės susmukusi sužeista dvylikametė greitosios pagalbos buvo priversta laukti dvi valandas
Erin Hughes mama greitosios pagalbos telefonu 999 paskambino išsyk dukrai nuvirtus nuo dviračio Šiaurės Airijoje, tačiau ekipažo laukti teko dvi valandas.
Gyvenimas
Devynerių metų amžiaus futbolininkas mirė vos dvi dienos po to, kai jam buvo diagnozuotas retos formos vėžys - simptomų nebuvo
Devynerių metų Josh Harber iš Kento pasiutusiai mylėjo futbolą. Tragiškai pasibaigęs guvaus mažylio gyvenimas sukrėtė berniuko šeimą ir visą bendruomenę. 
Gyvenimas
Itin nemalonaus viruso protrūkis verčia UK medikus prašyti žmonių vengti ligoninės
Labai nemalonius simptomus sukeliančio viruso protrūkis privertė gydytojus šįryt Kornvalyje uždaryti palatas.
Aktualijos
Ar bus, kas gydys mus? Britai skelbia paskutinį kvietimą Lietuvos šeimos gydytojams emigruoti
Šeimos gydytojų trūkumas Didžiojoje Britanijoje verčia šalį gręžtis į kitas ES šalis: jose ieškoma 70-ies šeimos gydytojų, kurie galėtų užimti paskutines laisvas darbo vietas. Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) skelbia, kad šeimos gydytojai iš pradžių gali tikėtis 70 tūkst. svarų sterlingų siekiančios metinės algos, o po 2–3 metų – 90 tūkst. svarų sterlingų darbo užmokesčio.
Gyvenimas
Skandalas: NHS dar prieš tris metus buvo įspėti dėl mirtino sumuštinių keliamo pavojaus
Trys ligoninių pacientai mirė dėl listeriozės protrūkio. Dėl to kaltinami sumuštiniai, kuriuos tiekė įmonė Good Food. Dar labiau glumina naujas šioje istorijoje paviešintas faktas: NHS dėl tokių sumuštinių keliamo pavojaus buvo įspėta dar prieš tris metus.
Anglijoje
Nuomonė: ar po „Brexit“ sugrįš gydytojai į Lietuvą? Deja, gali būti blogiau
Manau, kad mūsų šalies politikus, kurie nuolat deklaruoja, kad jiems Lietuvos žmonių sveikata yra vienas iš pagrindinių prioritetų, turėtų sudominti informacija, kad Didžiosios Britanijos nacionalinė sveikatos tarnyba pradėjo milžinišką tarptautinę bendrosios praktikos (šeimos) gydytojų paieškos ir įdarbinimo kampaniją, kurios tikslas papildyti Britanijos sveikatos apsaugos sistemą tūkstančiais šeimos gydytojų, aišku, pritraukiant juos pirmiausia iš Centrinės ir Rytų Europos šalių.
Aktualijos
Kraupiai sumušta palatos draugės už knarkimą motina mirė Hullo ligoninėje
Kaip manoma, Eileen Bunting užpuolusi moteris surišo duris užklotu, kad šios neatsidarytų prieš smogdama šiai į galvą Hull Royal Infirmary.
Gyvenimas
Per 7 metus – daugiau nei 300 persidirbusių slaugių savižudybių
Jungtinės Karalystės Nacionalinės sveikatos sistemos (NHS) atstovai sulaukė itin didelės kritikos paaiškėjus, kad per pastaruosius septynerius metus daugiau nei 300 slaugių pasitraukė iš gyvenimo. Stresas, nuovargis ir „toksinė darbo kultūra“, dėl kurios medicinos darbuotojai bijo viešai pasipasakoti apie kamuojamas protines problemas, yra pagrindinės šių mirčių priežastys. Paviešinus šokiruojančius duomenis, NHS yra verčiama susiimti ir užtikrinti saugią bei tinkamą aplinką savo darbuotojams, rašoma Metro.co.uk.
Gyvenimas
Devynerių metų berniukui Essexe į koją įkando nuodingas voras, jo nuodai kojoje išpūdė skylę
Įspėjimas: nuotraukos gali šokiruoti. Devynerių metų amžiaus Bobbio Cleary iš Canvey, Essexo kojoje po nuodingo voro įkandimo liko didžiulė pūliuojanti ir būvanti skylė.
Gyvenimas
Dėl nustatytų amžiaus normų NHS atsisakė operuoti varikozės apimtą veną ir senolė mirtinai nukraujavo
Guvi 94 metų amžiaus senolė Cynthia Butcher teturėjo vieną bėdą - jos kojoje tūnojo golfo kamuoliuko dydžio venų varikozės atvejis.
Gyvenimas
Mokslininkai įspėja: Zika virusą nešiojantys uodai dėl šylančio klimato gali pasiekti ir Angliją
Mokslininkai įspėja, jog šylant klimatui Zika virusą nešiojantys uodai iš tropinio klimato regionų persikels į šiaurę, kur juos vilioja šiltas ir drėgnas oras.
Gyvenimas
Nepanoręs eilėje laukti 1,5 metų, vyras pats išsirovė dantį
Truro gyvenantis 62-ejų Davidas Woodhouse‘as tikina, kad sužinojus, jog eilėje pas stomatologą Cornwallyje jam reikės laukti daugiau nei 1,5 metų, nusprendė nekentėti ir pats išsirovė sau dantį.
ŽYMA
NHS