penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Socialinė nėlygybė
Matyti plačiau: išmokų didinimas yra pats primityviausias atskirties mažinimo modelis
Nuo to, kaip bus sprendžiamas nelygybės rebusas, priklausys ne tik gyventojų piniginių storis
Anglijoje
Siūloma pratęsti „Brexit“ pereinamąjį laikotarpį
Europos Sąjungos vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier pasiūlė vienais metais pratęsti pereinamąjį laikotarpį po Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Bendrijos, siekiant išeiti iš aklavietės, į kurią, nesutariant dėl Airijos sienos, pateko derybos, trečiadienį pranešė ES diplomatai.
Anglijoje
Susitarimas dėl „Brexit" - vis dar realus ir gali įvykti labai greitai
Europos Sąjungos (ES) vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier pirmadienį pareiškė, kad „realu“ tikėtis, jog susitarimas su Londonu dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Bendrijos sąlygų bus pasiektas per artimiausias aštuonias savaites, vis labiau artėjant „Brexit“.
Anglijoje
„Brexit”: Europos Sąjungai nebereikia Londono
Toliau vykstant deryboms dėl Jungtinės Karalystės (JK) pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES), Britanijos politikai tikėjosi išlaikyti finansinį Europos centrą – Londoną, kaip kozerį derybų procese. Deja, tačiau šioms viltims buvo lemta žlugti.
Anglijoje
„Brexit”: JK vilkina derybas su Europos Sąjunga
Vyriausiasis Europos Sąjungos (ES) derybininkas Michelis Barnier perspėjo, kad derybos dėl „Brexit” pasiekė kritinį tašką ir negali judėti į priekį, nes Jungtinė Karalystė (JK) „nesuteikia daugiau aiškumo”.
Anglijoje
Didžiajai Britanijai liko tik 48 valandos
Pirmasis Jungtinės Karalystės (JK) derybų etapas, atrodo, pasiekė liepto galą. Pranešama, kad Europos Sąjungai (ES) bei Theresai May niekaip nesiseka rasti susitarimą dėl svarbiausių klausimų, o tai Britanijai užveria duris derėtis toliau dėl tolimesnių prekybos santykių.
Anglijoje
,,Brexit“ laikas tiksi. Derybininkai atsakymų neturi
Pagrindinis Europos Sąjungos (ES) derybininkas Michelis Barnieras ir Jungtinės Karalystės (JK) „Brexit” sekretorius Davidas Davisas spaudos konferencijoje apžvelgė pirmuosius rezultatus pasibaigus antrajam derybų ratui dėl ,,Brexit‘‘. Konferencijos metu aptartos skolos ES klausimas, europiečių bei britų teisės po skyrybų ir Airijos likimas.
Anglijoje
„Brexit“: Britanija žada „griebti jautį už ragų”
Pirmadienį Britanija ir Europos Sąjunga (ES) pradėjo naują sudėtingų „Brexit“ derybų etapą. Į Briuselį atvykęs „Brexit“ ministras Davidas Davisas žada nešvaistyti laiko ir eiti tiesiai „prie esmės“.
Anglijoje
ES pasiruošė deryboms dėl „Brexit“
Europos Sąjungos (ES) vadovai pirmadienį vienbalsiai suteikė mandatą buvusiam eurokomisarui ir Prancūzijos eksministrui Micheliui Barnier pradėti derybas su Europos Sąjunga.
Anglijoje
ES reikalauja užtikrinti imigrantų teises be rezidento statuso
Europos Sąjunga (ES) dar labiau sugriežtino savo poziciją dėl 3mln. piliečių Jungtinėje Karalystėje. Reikalaujama po „Brexit“ suteikti visišką amnestiją net rezidentūros įrodymo neturintiems imigrantams.
ŽYMA
NICOLAS WOLOSZKO