trečiadienis, lapkričio 25 d.
Lietuva
Į „Oskaro“ apdovanojimą Lietuvą teikia filmą „Nova Lituania“
Lietuvos pretendentu siekti prestižinio JAV kino apdovanojimo išrinktas ilgametražis Karolio Kaupinio filmas „Nova Lituania“. Šiam filmui bus suteikta galimybė pretenduoti į
Pasaulis
V. Putinas nominuotas Nobelio taikos premijai
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nominuotas Nobelio taikos premijai. Apie tai paskelbė rusų naujienų agentūra Ria.ru. 2021 metų Nobelio taikos premijai V.
Lietuva
Operos solistė A. Grigorian nominuota klasikinės muzikos „Gramophone“ apdovanojimuose
Lietuvių operos solistė Asmik Grigorian, 2019 m. laimėjusi geriausios operos solistės apdovanojimą, buvo nominuota „Gramophone“ apdovanojimuose už vaidmenį operoje „Salomėja“,
Top 500
D. ir V. Butkų MO Muziejus pretenduoja tapti geriausiu 2020 metų Europos muziejumi
Danguolės ir Viktoro Butkų įsteigtas MO Muziejus nominuotas 2020 metų geriausio Europos metų muziejaus apdovanojimui. 
Pramogos
Būdamas 51-erių mirė „Oskarui“ nominuotas režisierius J. Singletonas
Mirė žinomas, gerbiamas ir prestižiniam „Oskaro“ apdovanojimui nominuotas režisierius Johnas Singletonas, rašo Bbc.com. Jo šeimos paviešintame pranešime skelbiama, kad įtakingas kino filmų kūrėjas „iškeliavo ramiai“ beveik iškart po to, kai Los Andželo ligoninėje, kurios intensyvios priežiūros skyriuje jis buvo gydomas po patirto insulto, buvo atjungti jo gyvybę palaikantys aparatai.
Pramogos
Skiriasi aktorius Audrius Bružas ir dainininkė Šorena
Byra dar viena įžymybių santuoka. Aktorius Audrius Bružas ir dainininkė Šorena Džaniašvili teismui pateikė prašymus nutraukti santuoką.
ŽYMA
NOMINACIJA