antradienis, sausio 19 d.
NT ir energetika
„Nord Stream 2“
„Zurich Insurance Group“ nutraukė bendradarbiavimą su „Nord Stream 2“ projektu
Šveicarijos draudimo milžinė „Zurich Insurance Group“ dėl JAV sankcijų grėsmės nutraukė bendradarbiavimą su Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą
Lietuva
Dauguma Lietuvos europarlamentarų nepritarė kvietimui stabdyti „Nord Stream2“ projektą po A. Navalno apnuodijimo
Viešą kvietimą Vokietijai bei ES Vyriausiajam įgaliotiniui Josepui Borrelliui sustabdyti dujotiekio „Nord stream 2“ tiesimą, kaip atsaką į rusų opozicionieriaus
NT ir energetika
Energetikos transformacija – pokyčiai, kurių neturėtume pražiūrėti
Prieš kelerius metus energetinio saugumo tema buvo viena iš labiausiai eskaluojamų Lietuvos politikoje. Priklausomybės nuo Rusijos mažinimas, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo statyba, diskusijos dėl naujos atominės elektrinės statybos buvo tapusios prioritetinėmis temomis ne tik politikos, bet ir saugumo darbotvarkėje.
NT ir energetika
Šalti santykiai
Rusiją ir Vokietiją sujungsiantis dar vienas dujotiekis įkalė pleištą net tarp sąjungininkų. Kodėl skiriasi įvairių Europos šalių pozicijos?
Pramogos
Komikas K. Hartas priėmė mažiausiai trokštamą darbo pasiūlymą Holivude
Komikas ir aktorius Kevinas Hartas savo socialinio tinklo paskyroje pranešė, kad kitų metų pradžioje vyksiančius „Oskarų“ apdovanojimus ves būtent jis, rašo Bbc.com.
Pramogos
Žinomas aktorius pasipiršo savo mylimajai
Garsiojo aktoriaus Eddie Murphy gyvenimo draugė Paige Butcher neseniai pasirodė su sužadėtuvių žiedu. Ne veltui jau kuris laikas sklido gandai, kad pora ketina susituokti ir prisiekti amžiną meilę, rašoma people.com.
Pramogos
Unikali galimybė Londone - aukcione bus parduoti garsių filmų kostiumai ir rekvizitai
Indianos Džounso skrybėlė ir juostos „Imperija duoda atkirtį“ (The Empire Strikes Back) veikėjo Hano Solo švarkas yra tik keli iš daugybės kino ir televizijos filmuose žiūrovų matytų įsimintinų daiktų, nuo ketvirtadienio eksponuojamų Londone prieš vėliau šį mėnesį įvyksiantį jų aukcioną.
Pramogos
Paaiškėjo Kevin Spacey likimas seriale „Kortų namelis“
Aktoriui Kevinui Spacey pernai netiesiogiai pripažinus kaltę dėl seksualinio priekabiavimo, niekas nesistebėjo, kad kompanija „Netflix“, kurianti politinį serialą „Kortų namelis“, kuriame vienas pagrindinių vaidmenų buvo patikėtas šiam aktoriui, nusprendė jį atleisti. Serialo žiūrovams liko tik vienas klausimas – koks likimas ištiks prezidentą Frenką Andervudą, kurio vaidmuo buvo patikėtas būtent K. Spacey.
Pramogos
Holivudo „saldainiukas" savo išvaizda šokiravo gerbėjus
Kaip itin populiarius aktorius Z. Efronas rašė savo instagrame, naująją šukuoseną jis pasidarė tik dėl smagumo, tad ar tinka jam šie dredai? Tiesa, ne vienas jo gerbėjas, išvydęs šiuos išvaizdos pokyčius, pasipiktino aktoriaus elgesiu ir apkaltino jį svetimos kultūros ir jos simbolikos pasisavinimu.
Pramogos
Mirtis pasiglemžė jauną Holivudo žvaigždę
Mirė kino aktorius Jacksonas Odellis, informuoja foxnews.com. Jo artimieji išplatino pranešimą spaudai, patvirtinantį, kad aktorius mirė, būdamas 20 m. amžiaus.
Pramogos
„Hario Poterio" žvaigždė vedė savo išrinktąją
Aktorius, „Hario Poterio“ filmuose vaidinęs Nevilį Nevėkšlą, ne vienos savo gerbėjos širdį sudaužė socialiniame tinkle paviešinęs akimirką iš vestuvių ceremonijos, skelbia Metro.co.uk.
Pramogos
Holivudo aktorius gatvėje pastebėtas vilkintis marškinėlius su užrašu „Lietuva“
Holivudo aktorius Jonah Hillas Niujorko gatvėse išsiskyrė savo stiliaus pojūčiu, o praeivius privertė atsisukti.
Pramogos
N. Cage gerbėjams liūdnos žinios
Garsus amerikiečių aktorius Nicolas Cage'as nusprendė baigti aktoriaus karjerą ir save realizuoti „už kadro“, skelbia „Page Six“.
Pramogos
Evai Longoriai įteiktas išskirtinis įvertinimas
JAV aktorė Eva Longoria, labiausiai garsėjanti darbu televizijos seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“, nuo pirmadienio turi savo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje.
Pramogos
Subyrėjo dar vienos Holivudo poros santuoka
Iš serialo „Beverli Hilsas, 90210" žiūrovams puikiai pažįstama aktorė Jennie Garth skiriasi su trečiuoju vyru Dave'u Abramsu. Pora buvo susituokusi trejus metus, skelbia eonline.com.
Pramogos
A. Schwarzeneggeriui atlikta skubi operacija
Holivudo veiksmo filmų žvaigždei Arnoldui Schwarzeneggeriui (Arnolodui Švacenegeriui) buvo atlikta širdies operacija atveriant krūtinės ląstą, bet dabar jo būklė stabili, penktadienį pranešė jo atstovai.
Pramogos
Viena sėkmingiausių Holivudo aktorių atsisako karjeros
Jennifer Lawrence rankose „Oskaras“ ir ji įvardijama, kaip brangiausiai apmokama aktorė visame Holivude, tačiau dėl kilnių tikslų moteris savo karjeroje daro pertrauką.
Pramogos
B. Pitto mylimoji jaunesnė už jį 32-ejais metais
Visame pasaulyje žinomas aktorius Bradas Pittas laiko veltui nešvaisto. Po skandalingų skyrybų su aktore Angelina Jolie, jis jau savo pašonėje šildo naują simpatiją. Viskas lyg ir būtų gerai, pora tinka vienas kitam, tik mergina už B. Pittą yra jaunesnė 32 metais.
Pramogos
Holivudo prodiuseris kaltinamas išžaginimu
Italų kino žvaigždė Asia Argento ir dar dvi moterys teigia, kad Holivudo prodiuseris Harvey Weinsteinas jas išžagino, antradienį paskelbė žurnalas „The New Yorker“.
Pramogos
Vienas įtakingiausių Holivudo prodiuserių apkaltintas dešimtmečius trukusiu seksualiniu priekabiavimu
JAV kino prodiuseris Harvey Weinsteinas, paaiškėjus naujai informacijai apie įtariamą jo lytinį priekabiavimą, buvo iš karto atleistas iš kino studijos „The Weinstein Co.“, sekmadienį paskelbė jos direktorių valdyba.
ŽYMA
NORD STREAM