šeštadienis, spalio 24 d.
Pasaulis
„Novičioko“ programoje dalyvavęs mokslininkas atsiprašo A. Navalno
Mokslininkas, dalyvavęs slaptoje sovietų „Novičioko“ programoje, atsiprašė Rusijos opozicijos politiko Aleksejaus Navalno, kuris buvo apnuodytas šiai nervus paralyžiuojančių medžiagų grupei
Pasaulis
Susidorojimas
Berlyne po apnuodijimo sveikstantis A. Navalnas sako jau galintis pats kvėpuoti
Berlyno klinikoje dėl apnuodijimo kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga gydomas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas antradienį pranešė, kad jau gali pats kvėpuoti.
Pasaulis
Aleksejus Navalnas
Rusija kaltina Vokietiją vilkinant A. Navalno apnuodijimo tyrimą
Maskva sekmadienį apkaltino Vokietiją vilkinant Rusijos opozicijos politiko Aleksejaus Navalno apnuodijimo tyrimą, Berlynui pareikalavus, kad Rusija pasiaiškintų dėl šio įvykio,
Pasaulis
Rusija
Po pranešimo apie A. Navalną – pasaulio pasipiktinimas
Vakarų lyderiai trečiadienį pareikalavo Maskvos paaiškinimų, Vokietijai paskelbus, kad rusų opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas „bandant jį nutildyti“ buvo apnuodytas medžiaga iš tos pačios grupės, kuriai priklauso nervus paralyžiuojanti medžiaga „Novičiok“.
Lietuva
OPCW uždraudė per išpuolį Anglijoje panaudotą nuodingą medžiagą
Cheminio ginklo uždraudimo organizacija (OPCW) trečiadienį nusprendė uždrausti Sovietų Sąjungoje sukurtą nervus paralyžiuojančią medžiagą „Novičiok“, kuria pernai Anglijos Solsberio mieste buvo mėginta nužudyti buvusį Rusijos šnipą Sergejų Skripalį.
Aktualijos
Solsberyje „Novičiok“ nebeliko
Praėjus metams po išpuolio prieš buvusį rusų dvigubą agentą Sergejų Skripalį ir jo dukterį Juliją, oficialiai paskelbta, kad Anglijos Solsberio mieste pavojingojo „Novičiok“ pėdsakų neliko
Pramogos
Pirmą kartą po nervus paralyžiuojančios medžiagos „Novičiok” panaudojimo susitiko JK ir Rusijos aukšto rango diplomatai
Didžiosios Britanijos ir Rusijos užsienio reikalų viceministrai šeštadienį Vokietijoje surengė aukščiausio lygio abiejų šalių diplomatų susitikimą nuo pernai kovo, kai po įtariamo buvusio Rusijos dvigubo agento apnuodijimo Didžiojoje Britanijoje santykiai buvo įšaldyti.
Pramogos
Atostogų kelionių kainos krito žemyn
Dėl sėslių klientų Jungtinėje Karalystėje konkuruojančios kelionių agentūros savo paslaugų kainas nuleido iki neįprastai žemo lygio.
Lietuva
Lygina kainas ir komfortą: atostogos Lietuvoje tampa prabanga
Vos vienas ilgasis savaitgalis – tik tiek šiemet lietuviams padovanos ateinanti vasara. Liepos 6-ąją, penktadienį, būsiančią Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę lydės dvi savaitgalio dienos.
ŽYMA
NOVIČIOK