ketvirtadienis, spalio 22 d.
Aktualijos
Socialdemokratai siūlo apmokestinti daugiau nekilnojamojo turto
Valdančiajai koalicijai priklausantys socialdemokratai siūlo nuo 2018 metų liepos 1-osios apmokestinti daugiau nekilnojamojo turto (NT) – trečdaliu sumažinti maksimalią neapmokestinamo NT vertę.
Pasaulis
„Maxima“ tragedijos aukoms Latvijoje sumokės milijonus
Latvijoje Zolitudės tragedijos metu žuvusiųjų šeimų atstovai ir bendrovė „Maxima Latvija“ bei sugriuvusios parduotuvės pastato savininkė „Tineo“ sutarė, kad per tragediją žuvusiųjų šeimoms bus išmokėta 100 tūkst. eurų siekiančios kompensacijos.
Lietuva
Naujovė perkantiems alkoholį: rodyti dokumentą bus privaloma visiems
Lietuvoje prognozuojamas alkoholio pardavimų smukimas. Kodėl? Prekybininkai ragina jungtis prie iniciatyvos ir visų pirkėjų, kurie perka alkoholinius gėrimus, prie kasos prašyti parodyti asmens tapatybę liudijantį dokomentą nepriklausomai nuo pirkėjoų amžiaus.
Lietuva
Lietuvių pirkėjų įpročiai: svarbu ir kaina, ir kilmė
Lietuviai mėgsta vietinių gamintojų produktus ir jiems prekybos centruose teikia pirmenybę. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad pirkėjų dažniausiai pirktų prekių šimtuke yra net 69 Lietuvoje pagamintos prekės. Tai reiškia, jog vidutiniškai dvi iš trijų prekių krepšeliuose yra lietuviškos.
Lietuva
Prasidėjo trijų dienų prekybininkų boikotas
Antradienį Lietuvoje prasidėjo trijų dienų prekybininkų boikotas. Pasipiktinę pakilusiomis kainomis, aktyvūs lietuviai pakvietė bendraminčius jungtis prie socialinės iniciatyvos – tris dienas nieko nepirkti didiesiems mažmeninės prekybos tinklams priklausančiuose centruose.
Lietuva
Vienintelis Lietuvos milijardierius nuo šiol gyvens Londone
„Vilniaus prekybos“ grupės skyrybos – tai pagrindinė šiuo metu tema Lietuvos verslo pasaulyje. Turtingiausi šalies verslininkai, kuriems priklauso „Maxima“ prekybos centrų tinklas ir dar ne viena įmonė, susipyko ir nutarė skirtis. O tai padaryti dėl didelių turtų nėra lengva.
Lietuva
Paskelbtas turtingiausias Lietuvos žmogus
Jau ne pirmus metus iš eilės turtingiausio Lietuvos žmogaus titulas priklauso verslininkui, VP grupės, kuriai priklauso „Maxima“ parduotuvių tinklas, vienam savininkų Nerijui Numavičiui.
ŽYMA
NT MOKESČIAI