šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Finansai ir investavimas
Nekilnojamasis turtas
Vyriausybė siūlo apmokestinti turinčius daugiau nei vieną būstą
Vyriausybė siūlo 0,3 proc. tarifu apmokestinti antrąjį, trečiąjį ir tolesnius vieno žmogaus turimus būstus. Tuo metu pagrindinis būstas ir sodybos bus apmokestinamos, kaip iki šiol – nuo bendros 220 tūkst. eurų vertės išlaikant progresyvumą.
Aktualijos
Saulius Skvernelis teigia, kad kitąmet naujų mokesčių nebus
Premjeras Saulius Skvernelis pažadėjo, kad 2018 metais valdantieji neįves jokių naujų mokesčių. Tuo tarpu koalicijos partnerių siūloma pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata maisto produktams galėtų būti priimta tuo atveju, jei duotų tiesioginės naudos vartotojams.
Pramogos
Broliai „audinę“ pavertė greičiausiu pikapu (nuotraukos)
Nagingo meistro rankose bet kuris automobilis gali virsti ne tik ne tik skirtingos išvaizdos, bet ir paskirties transporto priemone.
Pasaulis
Dosniausių Vokietijos darbdavių sąrašas
Vokietija ne vienam atrodo daug žadanti emigracijos kryptis. O kokios bendrovės moka didesnius atlyginimus nei vidutiniai visoje šalyje?
Gyvenimas
„Audi“ modelis, taip ir neišriedėjęs į kelius (foto galerija)
2001 metų Paryžiaus automobilių parodoje „Audi“ visą pasaulį nustebino su „Steppenwolf“ konceptu: jau tuomet kompanija galvojo apie visureigį, kuriam nebuvo lemta išvysti dienos šviesos.
Gyvenimas
Tokio „Audi“ dar nematėte (foto)
1921 metų Berlyno automobilių parodoje „Audi“ pademonstravo keistą konceptą su keistu pavadinimu - „Type K Stromlinien Versuchswagen“, tačiau jis buvo ypatingas.
Aktualijos
Įgriuvus grindims nugarmėjo 20 automobilių
Milton Keyes esančiame „Audi" salone pirmadienio popietę įgriuvo antro aukšto grindys. Žmonės nenukentėjo, tačiau daugiau nei 20 „Audi" klasės automobilių buvo stipriai apgadinti, o kai kurie net įkrito į žemiau esantį servisą, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
ŽYMA
NT MOKESTIS