sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pasaulis
Kraupiai išžudytos trys motinos su vaikais: kas jie?
Mormonų bendruomenei nusikaltimai, susiję su narkotikų karteliais, nėra naujiena, CNN sakė vienos iš aukų, žuvusių per išpuolį šiaurinėje Meksikos dalyje, giminaitė.
Lietuva
Eurostatas: daugiausiai tyčinių nužudymų įvykdoma Baltijos šalyse
Europos Sąjungoje 2017 metais įvykdyta 5 200 tyčinių nužudymų. Tai yra 19 proc. mažiau, lyginant su 2008-aisiais, trečiadienį pranešė Eurostatas.
Pasaulis
Vyras negyvai užbadytas kovoje dėl vištienos sumuštinio
28 metų amžiaus Kevin Davis buvo mirtinai užbadytas po to, kai užlindo į priekį greito maisto užkandinėje „Popeyes”, Oxon Hill, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Aktualijos
Savaitės pabaiga Londone: du vyrai padurti Tottenham, du - šiaurės Londone, vienas - Whitechapel, du paaugliai ir vyras - nužudyti
Šiaurės Londone, šalia Tottenham rajone esančios mėsinės, ryte buvo padurti du vyrai, abiejų sužalojimai - sunkūs, juos prireikė gabenti į ligoninę.
Aktualijos
Leicester: nudurtas 90 metų amžiaus senolis
Policija sulaikė 40 metų amžiaus vyrą ir šiuo metu kitų įtariamųjų neieško. Įvykio metu šalimais buvusi senolė nenukentėjo.
Aktualijos
Du Barnet nužudyto vyro brolius taip pat nužudė gatvėje
Davido Bello-Monerville šeimą likimas purto trečią kartą. Linda Burke-Monerville su vyru turėjo septynis vaikus. Deja, dėl Londono gatvėse siaučiančio agresyvumo, iš septynių brolių teliko keturi.
Aktualijos
Šešios kruvinų šaligatvių dienos Londone: mirtinai subadyta jau penkta auka  
Policijos pareigūnai buvo iškviesti į Barneto rajoną. Jiems buvo pranešta apie muštynes, kurių trys dalyviai buvo išgabenti į ligonines dėl patirtų durtinių sužalojimų.   
Aktualijos
Canning Town nužudymai: apie vienos iš šaldiklyje rastų moterų dingimą nebuvo pranešta tris metus
Policija pradėjo žmogžudystės tyrimą po to, kai Canning Town, rytų Londone, bute esančiame šaldiklyje buvo rasti dviejų moterų, Henriett Szuc bei Mary Jane Mustafa, palaikai.
Aktualijos
Šokiruojanti statistika: šiais metais Anglijoje jau nužudyti 100 žmonių
Angliją purto smurtinių nusikaltimų banga. Policija bei politikai priversti teigti, kad situacija darosi ekstremali. Per 68 šių metų dienas įvyko net 100 žmogžudysčių.
The Economist
Valstybės randa naujų būdų žudyti priešus užsienyje
Taip pat pateikia naujų juridinių pateisinimų
Lietuva
V. Landsbergio idėja – kaip sustabdyti emigraciją?
Lietuvos laisvės architektas, meno, muzikos ir kultūros istorikas Vytautas Landsbergis gimė 1932 metais Kaune. Sutalpinęs į savo širdį visą Lietuvą ir ėjęs priekyje, kai tautai reikėjo drąsos ir susikaupimo, politikas prisijungė prie LRT iniciatyvos „Keliu vėliavą“. Trispalvę jis iškėlė savo tėvų vasarnamyje Kačerginėje.
Lietuva
V. Adamkui ir V. Landsbergiui – Laisvės premijos
Minint laisvės gynėjų dieną Prezidentui Valdui Adamkui ir Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkui – aukščiausiam Lietuvos Respublikos pareigūnui, Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui. įteiktos 2016 metų Laisvės premijos.
Lietuva
Laisvės gynėjų dieną temdo politikų trumparegiškumas
Lietuviai šiomis žvarbiomis sausio dienomis į atlapus segasi neužmirštuolės žiedus, kiti jais pakeičia profilio nuotraukas socialiuose tinkluose. Šį žiedą įsisegti kviečiami visi, kurie nepamiršo 1991-ųjų kruvinų sausio įvykių ir kurie 25-erius metus brangina laisvę.
ŽYMA
NUŽUDYMAI