ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pasaulis
Pragaras Indonezijoje: tarp šiuo metu iš po purvo ištrauktų penkiasdešimties kūnų trys - vaikai
Purvo nuošliaužos ir žaibiški potvyniai Indonezijoje nusinešė daugybę gyvybių, kol kas iš po purvo ir vandens ištraukta 50-šimt kūnų, tarp jų - trys vaikai, dar apie 60 žmonių - sunkiai sužaloti.
Pramogos
Britės savo namuose aptiko ant mikrobangų krosnelės snaudžiančią lapę
Gyvenant mieste akis į akį su laukiniu gyvūnu susidurti tenka retai, dar rečiau jie užsuka į svečius. Tačiau vienai britų šeimai nutiko tai, ko jie visiškai nesitikėjo. Jie sulaukė netikėto svečio, į namus įsmukusio pro šunims skirtą landą duryse.
Aktualijos
Netikėtai nukrito būsto kainos
Būsto kainos Didžiojoje Britanijoje rugsėjį, palyginti su ankstesniu šių metų mėnesiu, krito 1,4 proc., teigia konsultacijų įmonė „Halifax“, kuri yra banko „Lloyds Banking Group“ hipotekų padalinys.
Pramogos
Ar galėtumėte gyventi žmogžudystės vietoje?
Tėvynė yra Tėvynė, joje norisi gyventi patogiai. Tačiau išvažiavus į užsienį standartai tampa kuklūs… Sostinė, prestižas, graži išorė – šie krenta pirmiausi, jų vietą užima atstumas nuo darbovietės, kaina… Bent šiokie tokie patogumai… Kaina… Bent tualetas ne lauke… Kaina… Bent ne daugiau penkių kambariokų… Kaina…
Pasaulis
Pora teismo sprendimu sūnų iškeldino iš namų
Viena amerikiečių pora kreipėsi į teismą, kad priverstų savo 30-metį sūnų išsikraustyti iš jų namų, trečiadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Gyvenimas
Namų dekoro idėjos puošiantis šv. Velykoms
Nejučia atėjus pavasariui, netrukus į duris pasibels ir viena gražiausių metų švenčių – Šv. Velykos. Šios, ypač vaikų mėgstamos šventės atmosferą kurti galite pradėti jau dabar, papuošdami namus velykiškomis dekoracijomis. „Tiesa” dalinasi trimis idėjomis, kaip jaukiai, pigiai ir pavasariškai pasipuošti namus.
Aktualijos
Du žmonės sužeisti į svetainę įlėkus automobiliui
Worchesteryje įvyko neeilinė nelaimė. Šeimai žiūrint svetainėje televizorių pro sieną įlėkė automobilis. Sužalota 50-ies metų moteris ir 15-metė dukra, tėvui pavyko pasprukti nuo mašinos.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje – apstu tuščių namų
Nors apgyvendinimas yra viena iš pagrindinių Jungtinę Karalystę kamuojančių problemų, šalyje pilna negyvenamų namų, tūkstančiai jų nenaudojami ilgiau nei dešimtmetį.
Pramogos
Agnė Jagelavičiūtė: „Visi, kurie garantuoja už savo antras puses, yra tiesiog kvailiai“
Agnė Jagelavičiūtė šiais metais pateko į įtakingiausių Lietuvos pramogų pasaulio žmonių dešimtuką, kuriame buvo vienintelė moteris. Ji populiari nuo dvidešimt vienerių, yra laimėjusi ne vieną televizijos projektą ir papuošusi tikriausiai visų įmanomų Lietuvos žurnalų viršelius.
Pramogos
Namai, traukiantys finansinę gerovę
Pinigai žmonėms visais laikais buvo opi problema. Senovės kinai pradėjo ieškoti būdų, kaip privilioti pinigus į namus, keliais šimtmečiais anksčiau, nei tuo susidomėjo kitos tautos. Jie bandė atskleisti pinigų cirkuliacijos dėsningumus ir ėmė kurti sistemas, turinčias nukreipti jų srautą pageidaujama linkme.
Aktualijos
Įsibrovęs ir užmigęs svetimuose namuose vyras pagalvojo, kad buvo pagrobtas
29-erių Markas Campfieldas linksminosi klube, tačiau padauginęs alkoholio buvo išprašytas lauk, o vėliau atsidūręs 4 mylios nuo savo namų užmigo nepažįstamųjų namuose.
Pramogos
Namuose – grėsmingos išvaizdos gyvis
Internete sparčiai plinta vieno žmogaus užfiksuotas nematytas padaras, kurį jis aptiko namuose ir nutarė šia žinia pasidalinti su likusiu pasauliu.
Pramogos
Irūnos vyras pasielgė taip, kaip turi elgtis visi
Irūna ir jos vyras Rokas viešumos vengia nuo pat akimirkos, kai jie yra drauge. Savo santykius paslaptyje nuo itin smalsios visuomenės akies jiems išsaugoti pavyko gana ilgą laiką.
Aktualijos
Pučiasi nekilnojamojo turto burbulas
Nekilnojamojo turto rinka keliuose stambiuose pasaulio miestuose kaista, o kai kuriuose miestuose gali susiformuoti burbulas, perspėja Šveicarijos bankas UBS.
Gyvenimas
Parodyk savo namus – pasakysiu kas tu tokia
Giedrė Bagdonienė – efektyvaus namų tvarkymo konsultantė, seminarų lektorė, veido jogos trenerė, straipsnų periodiniuose leidiniuose autorė. Jos asmeninės konsultacijos padeda žmonėms kūrybingai išspręsti namų problemas, atrasti daugiau laisvės veikti ir džiaugtis savo namais.
Gyvenimas
Originalių šviestuvų namams idėjos (nuotraukos)
Šviestuvų įvairovė suteikia laisvę kuriant apšvietimo sistemas namuose. Šviestuvai turėtų gražiai atrodyti tiek įjungti, tiek ir išjungti. Tai juk interjero puošybos detalė!
Kultūra
Lenkai pakoregavo Lietuvos geologų duomenis apie Gedimino kalno struktūrą
Geofizikai iš Lenkijos, Lietuvos geologijos tarnybos prašymu tyrę slenkančius Gedimino kalno šlaitus, teigia, kad jo struktūra – kitokia nei manyta iki šiol – labiau pralaidi vandeniui. O kaip tik tai yra nuošliaužų susiformavimą pagreitinantis faktorius.
Aktualijos
Tragedija Šri Lankoje – aukų padaugėjo iki 146
Per musoninių liūčių sukeltus potvynius ir purvo nuošliaužas žuvo mažiausiai 146 žmonės, dar 112 laikomi dingusiais.
Pramogos
Remontuodamas namus netoli Londono G.Clooney nustebino kaimynus dosnumu
Šiuo metu George’as ir Amal Clooney gyvena laukimu. Pora ne tik laukiasi dvynių, tačiau vykdo ir kitą didžiulį projektą – remontuoja netoli Londono 2014-iais įsigytą dvarą.
ŽYMA
NUOŠLIAUŽOS