šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Lietuva
Dalį buvusio Lukiškių kalėjimo ketinama parduoti, o dalį – išnuomoti
Didžioji dalis buvusio Lukiškių kalėjimo komplekso Vilniaus centre bus parduodama, maždaug trečdalis – nuomojama edukaciniams projektams ir kitiems viešiesiems poreikiams. Trečiadienį
Verslas
BIURŲ NUOMA
Kėdžių dykvietės: Baltijos šalių biurus paveikė amžinasis savaitgalis
Karantinas smarkiai paveikė biurų darbą, tačiau tiek nuomotojai, tiek nuomininkai kol kas nusiteikę daugiau optimistiškai Jei gali neiti į darbą –
Ekonomika
BIURŲ NUOMA
Kėdžių dykvietės
Karantinas smarkiai paveikė biurų darbą, tačiau tiek nuomotojai, tiek nuomininkai kol kas nusiteikę daugiau optimistiškai Jei gali neiti į darbą –
Lietuva
Lietuva verslininkams kompensuos nuomos mokesčių išlaidas - tam patvirtinta 101,5 mln. eurų
Europos Komisija (EK) pagal valstybės pagalbos taisykles patvirtino Lietuvos parengtą 101,5 mln. eurų vertės nekilnojamojo turto (NT) nuomos kompensavimo schemą,
Finansai ir investavimas
Pagalba verslui
Verslo NT nuomai padengti – 100 mln. eurų, keliams – 150 mln. eurų
Vyriausybė trečiadienį iš pasiskolintų lėšų paskirstė apie 271,5 mln. eurų. Iš jų 100 mln. eurų skirta verslo nekilnojamojo turto nuomos kaštams padengti, dar 150 mln. eurų – valstybinės ir vietinės reikšmės keliams.
Verslas
Krizė
Nuomos lengvata rengiama ir valstybinio NT nuomininkams
Nekilnojamojo turto (NT) nuomos subsidiją verslui iš esmės patvirtinusi Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymą, kad panašios formos parama būtų taikoma ne
Aktualijos
„Nuoma už seksą“: vilties netekę nuomininkai, miegantys su būstų savininkais - jau epidemija
Šokiruojantis naujas tyrimas atskleidė, kad 220 000 moterų teigė, kad jų buvo paprašyta sekso dėl laiku nesumokėtos nuomos ir tvirtina, kad apie daugelį tokių atvejų policijai nėra pranešama.
Lietuva
Kaip pigiai išsinuomoti automobilį?
Turbūt daugeliui yra nutikę situacijų, kai reikalinga automobilio nuoma, tačiau finansų tam paskirta nebuvo. Pavyzdžiui, neplanuotai sugedus automobiliui, išvykus atostogų ar nutikus kitai neplanuotai situacijai gali prisireikti pigiai išsinuomoti automobilį. Ar žinote, kur ieškoti pigiausio varianto ir ko galima tikėtis?
Pasaulis
„H&M“ pirmą kartą išbando drabužių nuomą, siekdami išspręsti aplinkosaugos problemas - tekainuos 28 svarus per savaitę
„H&M“ yra naujausias mados mažmenininkas, išbandęs naują nuomos variantą, siekiant pabandyti išspręsti aplinkosaugos problemas.
Top 500
L. Lubienės „Achemos“ pozicija dėl SDG terminalo nuomos pratęsimo: tai ekonomiškai nepagrįsta
Lydos Lubienės ir jos dukters kontroliuojama bendrovė „Achema“ pirmadienį pareiškė, kad Vyriausybės sprendimas imti ilgalaikę paskolą siekiant sumažinti šiandienius SGD terminalo išlaikymo kaštus nebuvo derintas su bendrove ir nėra naudingas visuomenei. 
Verslas
Videoprojektorius renginiui: dėl šių priežasčių verta nuomotis
Organizuojate renginį? Vienas rūpimų klausimų – videotechnika. Kaip ekrane rodyti vaizdą ir kokius efektus pasitelkti, kad renginys pavyktų? Universalaus atsakymo nėra, tačiau šiais klausimais pagelbės Videoprojektai.lt.
Aktualijos
Atsikratę „kaimynės iš pragaro“, gatvės gyventojai surengė didžiulę šventę
Išsikrausčius „kaimynei iš pragaro“, vienos gatvės gyventojai nusprendė šią itin jiems džiugią progą paminėti surengdami didžiulį vakarėlį, rašo Metro.co.uk. Asmuo namus Bransholme paliko padaręs daugiau nei 25 tūkst. svarų sterlingų žalos.
Aktualijos
Seksas tris kartus per savaitę ir nuomos mokėti nereikės: kaip būsto savininkai naudojasi jaunimu?
Būstą nuomojantys jų šeimininkai nusitaikė į jaunas nuomininkes, iš kurių už galimybę gyventi jiems priklausančiuose butuose ir namuose prašo sekso.
Aktualijos
JK valdžios planuose – draudimas be priežasties iškeldinti nuomininkus
Šalies vyriausybė planuoja svarstyti siūlymą nuomojamo būsto savininkams uždrausti iškeldinti nuomininkus be jokios priežasties, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Anglijos paplūdimyje avariniu būdu leidosi lėktuvas
Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje vyravo puikūs orai, tad šalies gyventojai plūstelėjo į pajūrio paplūdimius, o viename iš jų žmonės tapo neįprasto įvykio liudininkais – jų akyse prie jūros avariniu būdu leidosi lėktuvas.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
Aktualijos
Pietų Londone uždaryta gatvė, nevažiuoja autobusai
Viena judriausia, Pietų Londone esanti Brixton Hill gatvė, visiškai apsemta ir užtverta nuo gyventojų. Po žeme trūkęs vamzdis, vidurį kelio, padarė milžinišką fontaną dėl kurio sutrūko dalis gatvės.
Verslas
Keturi iš dešimties amerikiečių gyvena nuomojamame bute
Nuomojamame būste gyvenančių amerikiečių dalis pasiekė rekordines apimtis – 2016 metais juose gyveno 37 proc. populiacijos. Tai didžiausias rodiklis nuo 1965-ųjų,  skelbiama „Pew Research Center“ tyrimų organizacijos analizėje.
Pramogos
Ką verta aplankyti pietų Anglijoje?
Pietų Anglijos vietos, kurias turėtų aplankyti ir pamatyti kiekvienas, - skelbė naujienų portalas telegraph.co.uk.
ŽYMA
NUOMA