trečiadienis, balandžio 21 d.
Lietuva
Vyriausybės noras įvesti papildomą mokestį gąsdina: ar bus verta grįžti į Lietuvą?
Perskaičiau DELFI straipsnį apie taršių automobilių ir NT mokesčius. Automobilio neturiu, nuosavo būsto - taip pat, tačiau ateityje juk viskas gali pasikeisti.
Aktualijos
Bristolio gyventojo namuose šiurpus radinys: 250 savadarbių bombų
Niekas net nebūtų įtaręs, kad jaunuolis savo trijų kambarių bute turi tokį pavojingų sprogmenų arsenalą, jeigu ne vyro saugumu susirūpinę kaimynai.
Aktualijos
Atlikę kratą negalėjo patikėti savo akimis
Met's Trident pareigūnai kartu su kriminalistais atliko kratą Wandsworth rajone. Pasirinkę iš pažiūros niekuo neišsiskiriantį ir neįtartiną gyvenamąjį namą, pareigūnai buvo šokiruoti to, ką rado viduje.
Komentarai
Kaip prarandama laisvė?
1985-ieji. Amerikietis bando tarybiniam žmogui paaiškinti, kas yra žodžio laisvė. „Matai, – sako amerikietis, – kadangi pas mus yra žodžio laisvė, aš galiu išeiti į gatvę ir šaukti: „Šalin Reaganą!“ „A... – atsako tarybinis pilietis, – pas mus irgi yra žodžio laisvė. Aš irgi galiu išeiti į gatvę ir šaukti „Šalin Reaganą!“
Pasaulis
Turkija: per sprogimą Antalijoje sužeisti žmonės
Vienu saugiausių laikytame Turkijos regionų - Antalijoje - per mėnesį nugriaudėjo jau antras sprogimas.
Pasaulis
Turistų mylimam Tailande sprogimai
Mažiausiai keturi žmonės žuvo ir dar 20 žmonių buvo sužeista pietryčių Azijoje esančiame Tailande, kuris itin populiarus tarp užsienio turistų.
Pasaulis
Belgijos pareigūnai draskosi, bet teroristų neišgaudo (atnaujinta)
Žiniasklaida pranešė, kad vienas teroristų, kuris prisidėjo prie šį antradienį įvykusių atakų Belgijos sostinėje Briuselyje jau yra sulaikytas. Iš pradžių buvo teigiama tai 24-erių Najim Laachraoui. Neva, jo bomba nesprogo oro uoste, todėl jis paspruko gyvas.
Aktualijos
Aštuonios JK mokyklos – išgąsčio sūkuryje
Pirmadienį aštuoniose Jungtinės Karalystės (JK) mokyklose buvo pasėta baimė. JK policijos pareigūnams teko skubėti į iškvietimus dėl galimos bombų grėsmės vidurio JK ir Glasgow mieste įsikūrusiose švietimo įstaigose.
Pasaulis
Prancūzai bomborduoja Siriją su nauja jėga
Prancūzijai ir visam pasauliui gedint penktadienį Paryžiuje nužudytų žmonių, smogta teroristams. Remiantis įvairių žiniasklaidos priemonių išplatinta informacija, Prancūzija numetė 20 bombų Sirijoje ir sumbombordavo „Islamo valstybės“ (IS) tvirtove laikomą Rakos miestą.
ŽYMA
NUOMONĖ