trečiadienis, sausio 20 d.
Pramogos
Dukra atskleidė tikrąjį Steve'o Jobso veidą: tėvas erzino užuominomis apie seksą, vertė stebėti jo ir pamotės glamones
Steve‘o Jobso, vieno iš „Apple“ įkūrėjų, duktė Lisa sensacinguose savo memuaruose pasakoja, kad vaikystėje tėvas versdavo ją stebėti, kaip pats glamonėja pamotę, ir tikina, kad jo būdas buvo anaiptol ne iš lengvųjų.
Pramogos
Pasauliui davė, o savo vaikams neleidžia
Genijai, pasaulį populiariausiomis šiandienos technologijomis, jomis neleido naudotis savo vaikams – nejaugi didieji protai žinojo apie galimą priklausomybę technikai ir saugojo nuo to atžalas?
IT ir transportas
Vandenynų gelmėse – paslaptingas, bet trapus pasaulis
Vedamas smalsumo ir noro žinoti, anot laukinio gyvenimo fotografo Michaelo Aw, žmogus gali pasiekti stebuklingų dalykų. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis pasakojo, kaip kovoti su klimato kaita: ne susitarimais, ne rankų paspaudimais, o fotoaparatu. M. Aw skaitė pranešimą konferencijoje „Lūžio taškas“.
Pramogos
Menininko darbuose – įžymybės su jaunesnėmis savo kopijomis
„Prieš ir po“: ne vienos pasaulinio garso įžymybės išvaizda, elgesys ir pasiekimai vaikystėje ir kiek ūgtelėjus skiriasi tarsi dangus ir žemė. Iš Kolumbijos kilęs menininkas Fulvio Obregonas, save vadinantis Fulaleo, sugalvojo priminti, kaip kadais atrodė pramogų ir verslo pasaulio garsenybės. Šalia jaunystės ir vaikystės portretų puikuojasi ir dabartiniai garsių žmonių atvaizdai.
ŽYMA
OCEANNENVIRONMENT