pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Sveikata
Vienos šypenos istorija
Statistika rodo, kad 40 proc. žmonių kamuoja baimė lankytis pas odontologus, apie 50 proc. vyresnių nei 35 m. kamuoja sunki lėtinio periodontito (parodontozės) forma, kuomet iškrenta sveikai atrodantys dantys.
Sveikata
Ar tikrai visus dantis galima atkurti per vieną dieną?
Vilnietė, anglų kalbos dėstytoja Danutė (60 m), laikraštyje perskaičiusi apie tai, kad odontologijos klinikoje „Dantų harmonija” visi vieno žandikaulio dantys atkuriami vieno vizito metu, nepatikėjo. Šiandien jos veide šviečia graži kaip jaunystėje šypsena: „Dėkoju likimui už tai, kad anuomet smalsumas nugalėjo. Aš visgi nuėjau į tą kliniką, pas gydytoją Marių Bučinską. Man iš tiesų viršutinius dantis atkūrė per vieną vizitą. Kai po kelerių metų susiruošiau susitvarkyti apatinius dantis, tiesiu taikymu nudrožiau ten pat”.
Gyvenimas
Naujos kartos STRAUMANN dantų implantai – nepriekaištinga kokybė visam gyvenimui
Šiuolaikinė odontologija yra sparčiai pažengusi į priekį, todėl prarastų dantų atstatymui pasirenkami ne tik dantų protezai, bet ir dantų implantai.
Pasaulis
Žurnalistė dingo be pėdsakų, tačiau jos neįmanoma ar nenorima rasti?
Kiekvieną dieną visame pasaulyje be žinios dingsta žmonės. Nuo tokios nelaimės neapsaugotas niekas – net ir televizijos žvaigždės. Daugiau nei prieš 20 metų jauna gražuolė, ryto laidų televizijos kanale KIMTY vedėja, Jodi Huisentruit vieną dieną išėjo į darbą ir pradingo be pėdsakų.
ŽYMA
ODONTOLOGIJOS KLINIKA LONDONE