ketvirtadienis, spalio 22 d.
Verslas
Išlipti iš dėžės neužtenka
Tik susikraustę dirbti į bendras erdves, pradėjome suprasti šio reiškinio kainą. Kita vertus, tai gali tapti paruošiamąja padėtimi šuoliui į naują erą, kurioje darbą suprasime visiškai kitaip.
Gyvenimas
Kodėl emigravę lietuviai nekenčia Lietuvos?
Psichologas komentuoja gana dažną reiškinį: emigravusių lietuvių neapykantą savo gimtajai šaliai.
Pramogos
Blogio šaukliams žmonės atsuko nugarą
Prieš kelias savaites visoje Jungtinėje Karalystėje išplatintas raginimas balandžio 3-iąją paversti bausmių musulmonams diena liko neišgirstas.
Aktualijos
JK platinamas raginimas susidoroti su musulmonais (laiško kopija)
Savaitgalį visoje Jungtinėje Karalystėje pastebėti įvairiais būdais platinami raginimai „bausti musulmonus“, žiauraus pasiūlymo autoriai netgi nurodo priemones, kaip kankinti šį tikėjimą išpažįstančius žmones.
Aktualijos
Po teroro akto musulmonams grasinęs jaunuolis – kalėjime
Mančesteryje savižudžiui sprogdintojui įvykdžius teroro aktą musulmonus žudyti viešai kvietęs jaunas britas už savo žodžius atsidūrė kalėjime.
Anglijoje
Dėl „Brexit“ padvigubėjo neapykantos išpuolių prieš vaikus skaičius
Politiniai įvykiai Jungtinėje Karalystėje turi tiesioginės įtakos nusikaltimams iš neapykantos bei užgauliojimui mokyklose. Tokių įncidentų skaičius padidėjo mėnesį prieš referendumą dėl išstojimo iš Europos Sąjungos.
Pramogos
Britų politikai skatina rasistinę neapykantą
Tarptautiniai ekspertai sunerimę, kad tokie Didžiosios Britanijos politikai, kaip Davidas Cameronas, Nigelas Farage’as ar naujoji Vyriausybė bei institucijos kalti dėl šalyje žaibiškai augančios ksenofobijos prieš užsieniečius.
Aktualijos
Pašalpos prašančiam bekojui: eik kloti kilimų
Paraiškų neįgalumo pašalpai gauti vertintoja neteko darbo paaiškėjus, kad ji tiesiog spinduliuoja neapykanta negalių kamuojamiems žmonėms.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje – islamofobijos banga
Pastaraisiais mėnesiais dažniau nei įprastai Jungtinėje Karalystėje fiksuojami prieš islamo išpažinėjus nukreipti pasisakymai.
Aktualijos
Neapykantos nusikaltimai atsirūgs griežčiau
Po referendumo ženkliai išaugus nusikaltimų, susijusių su rasizmu, skaičiui, valstybės kaltintojai ragina neapykantą kitataučiams demonstruojančius žmones bausti groežčiau.
Aktualijos
Imigrantai kai kur laukiami su gėlėmis
Savaitgalį Rytų Anglijoje aptikus korteles su raginimais „lenkų parazitams“ važiuoti namo, socialiniuose tinkluose išplito dar viena žinia jiems.
Gyvenimas
Kodėl moterys dažnai nemėgsta kitų moterų?
Jei manote, kad moterų draugystė – mitas ir kad kur kas saugiau draugauti su vyrais, jei neįžvelgiate kriminalo anekdotuose apie kvailas blondines ir esate įsitikinę, jog moterys vadovaujasi savo ypatinga „moteriška“ logika – tuomet šis straipsnelis kaip tik jums.
ŽYMA
OFISAI