šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
O. Pikul: visą gyvenimą įrodinėjau, kad turiu smegenų
Vidas Bareikis LNK laidoje „VIDO VIDeO“ aiškinsis, ar egzistuoja vyrų ir moterų pasaulis. Laidoje dalyvaus verslininkė, atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė, Lietuvos mišrių kovos menų kovotoja, Birmos bokso pasaulio čempionė Julija Stoliarenko, olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė, rankų lenkimo, jėgos trikovės čempionė Gabrielė Butautaitė ir šturmanė Agnė Vičkačkaitė.
Pramogos
O. Pikul apie Šedžių skyrybas: Andrius atrodo kaip tikra boba
„Mano žiniomis, mano vaiku daugiausiai rūpinasi tėčio draugės. Tai tas moterų keitimas, ir tėčio vis kitų moterų matymas, mano nuomone, nėra pavyzdys, kurį norėčiau diegti savo vaikui“, – taip jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ rėš 27-erių Monika Šedžiuvienė.
Pramogos
Ispanijos policija sulaikė besislapsčiusį O. Pikul-Jasaitienės brolį J. Baroną
Ispanijos policija sulaikė Joną Baroną, dainininkės Oksanos Pikul-Jasaitienės brolį. Jis Lietuvoje buvo ieškomas nuo 2017-ųjų, o užsienyje kaltinamas dokumentų klastojimu ir seksualiniu priekabiavimu.
Pramogos
Niekad krepšininkų dėmesio nesiekusi Oksana Pikul – apie pažintį su dar vedusiu Simu Jasaičiu ir draudimus, kurių nepaisė
„Iš tikrųjų tai yra žvėriškai sunkus darbas ir didelis moters pasiaukojimas, pasiryžimas, absoliutus atsidavimas šeimai ir vyrui“, – apie krepšininko Simo Jasaičio karjerą pasakoja Oksana Pikul.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė ryžosi veido pakėlimo procedūrai: nematau prasmės slėpti šios informacijos
Profesionali makiažo meistrė ir atlikėja O. Pikul-Jasaitienė aplinkinius žavi ne tik savo talentu, bet ir moteriškumu, kurį puoselėja kiekvieną dieną. Moterys, kurios seka jos veiklą socialiniuose tinkluose, negaili komplimentų už O. Pikul-Jasaitienės atvirumą bei norą dalytis asmenine patirtimi. Šį kartą pro gerbėjų akis nepraslydo makiažo meistrei atlikta veido ovalo pakėlimo procedūra.
Pramogos
Parduotuvių lentynose – pavojingas maisto produktas
Penktadienį iš prekybos tinklo „Sainsbury’s“ parduotuvių nutarta pašalinti populiarų maisto produktą, kurio vartojimas gali būti pavojingas žmogaus sveikatai.
ŽYMA
OKSANA PIKUL