šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
Unikali galimybė šokėjams
Nacionalinė Jungtinės Karalystės pietvakarių regiono šokio plėtros organizacija Pavilion Dance South West, bendradarbiaudama su Lietuvos kultūros institutu ir Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje, kviečia šokėjus ir jų grupes, gyvenančius arba turinčius tiesioginį ryšį su Lietuva, pretenduoti į debiutuojančio menininko (Discovery Artist) stažuotę-rezidenciją.
Anglijoje
Ar esate tikri, kad darbdavys Jūsų neišnaudoja?
Visi, dirbantieji JK, nesvarbu, ar jie yra britai, ar užsieniečiai, turi tam tikras įstatymines teises. Į jas įeina:
Pramogos
Londone atidaryta už įspūdingą sumą pastatyta JAV ambasada
Londone JAV ambasados darbuotojai persikėlė į naują pastatą, kurio atidaryme JAV prezidentas Donaldas Trumpas atsisakė dalyvauti, supykęs dėl milžiniškų pastato statybos kaštų ir pasirinktos vietos.
Pramogos
Lietuvos ambasadorius JK Parlamente palietė tautiečiams aktualius klausimus
Jungtinės Karalystės (JK) Parlamente vyko posėdis, kuriame svarstyti JK ir Europai svarbūs klausimai. Čia sprendėsi „Brexit“ situacija, JK ateitis, o Lietuvos ambasadorius Renatas Norkus prakalbo apie mūsų šalies situaciją.
Aktualijos
Policija Londone prie ambasados įvykdė kontroliuotą sprogimą
Trečiadienį po pietų Londono policijos pajėgos netoliese Amerikos ambasados įvykdė kontroliuotą sprogimą.
IQ Tema
Nevaldoma aistra lošti dažniausiai apsėda jaunus vyrus ir vyresnes moteris
Pramoga, pinigų švaistymas, silpnavalystė, sutrikimas. Azartiniai lošimai ir priklausomybė nuo jų apipinti įvairiomis, bet neretai klaidingomis nuostatomis. Lošimų priežiūros tarnybos Teisėkūros, personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus specialistas psichologas Olegas Mackevič kalbėdamasis su žurnaliste Ieva Rekštyte-Matuliauske įvardija ne vieną pasiligojusią nuomonę, trukdančią spręsti pačią problemą.
Verslas
Lošimai ir loterijos: ką apie juos mano šalies gyventojai
Azartinius lošimus ir loterijas dauguma Lietuvos gyventojų išbando būdami 18–24 metų, tačiau skirtingai vertina šių pramogų sukeliamą priklausomybę. Tai atskleidė IQ redakcijos užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.
Pramogos
Istorinis įvykis: po šturmo Irane vėl atidaryta JK ambasada (VIDEO)
Sekmadienį, Irano sostinėje Teherane vėl atidaryta Jungtinės Karalystės (JK) ambasada. Ceremonijoje dalyvavo nuo 2003-ųjų Irane nesilankęs JK Užsienio reikalų ministras Philipas Hammondas, pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Anglijoje
Lietuvos ambasada Vašingtone: 90 nenutrūkstamo darbo Lietuvai metų
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis kartu su daugybe aukštų JAV ir kitų šalių pareigūnų, politikų bei Lietuvos draugų balandžio 29 dieną minėjo ilgiausiai be pertraukos dirbančios Lietuvos diplomatinės atstovybės veiklos jubiliejų. Lietuvos ambasadai JAV – 90.
Anglijoje
Ambasada atsako: kur kreiptis dingus žmogui?
Mano sūnėnas Vytautas Segžda, gimęs 1965-11-26, išvyko į Londoną 1997 m. Paskutinį kartą buvo parvažiavęs į Lietuvą 2009 m. gruodžio mėn. ir 2010 m. sausio pradžioje išvyko į Londoną. Iki 2010 m. vasaros palaikėme ryšius telefoniniais pokalbiais. Po to mėginome ieškoti per jo buvusius draugus, bet jie sake, kad apie jį nieko nežino, o vėliau jie į telefoninius skambučius nebeatsiliepdavo.
Anglijoje
Rengiama konsulinė misija į Airijos miestą Golvėjų
Lietuvos ambasada Dubline, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos piliečių pageidavimus, gegužės 30–31 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Golvėjų – vakarinėje šalies dalyje esantį ketvirtą pagal dydį Airijos miestą.
Anglijoje
Pas Škotijos lietuvius atvyks Lietuvos Ambasados konsulai
Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, lapkričio 7 – 8 d. organizuojama ambasados konsulinė misija Edinburge.
Anglijoje
Ambasada atsako: kaip užsieniečiui sutuoktiniui gauti LT pilietybę?
Aš esu LR pilietė, mano vyras yra iš Pakistano. Mes esame įregistravę savo santuoką civilinės metrikacijos būdu. Šiuo metu gyvename Anglijoje, bet labai norime sugrįžti į Lietuvą. Kokiu būdu ir per kiek laiko mano sutuoktinis gali tapti Lietuvos piliečiu?
Anglijoje
Ambasada atsako: paso keitimas užsienyje
Gyvenu Škotijoje jau 4 metus ir nesuprantu, kodėl žmones britišką pasą gali gauti paštu ir viską galima sutvarkyti paštu, o Lietuvos pasą reikia tvarkytis tik ambasadoje Londone. Kodėl negalima visų dokumentų atsiųsti paštu?
Anglijoje
Ambasada atsako: įgaliojimai vaikų kelionėms
Ar reikalingas įgaliojimas išvežant vaikus iš Anglijos? Ar reikalingas įgaliojimas išvežant vaikus iš Lietuvos?
Anglijoje
Ambasada atsako: nuo kokio amžiaus jaunuolis gali keliauti vienas
„Nuo kokio amžiaus asmuo gali skristi lėktuvu vienas? Mano vaikui gruodį buvo 16 metų, noriu sužinoti, ar jis galėtų iš Londono į Lietuvą skristi vienas ir ar reikia kokių nors įgaliojimų ar dar ko nors.
Anglijoje
Ambasada atsako: pamestas vairuotojo pažymėjimas Anglijoje
Pamečiau vairuotojo pažymėjimą, norėčiau jį užblokuoti ir išsiimti naują. Ką man reikėtų daryti? Ar būtinai reikia važiuoti į ambasadą, o gal būtų galimybė susitvarkyti paštu?
Anglijoje
Šiaurės Airijoje konsulinė misija lietuviams
Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės Airijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su Lietuvos garbės konsulu Šiaurės Airijoje š.m. gegužės 23-24 d. organizuoja konsulinę misiją į Dungannon ir Portadown miestus
Anglijoje
Ambasada atsako: kelionės ir dokumentų keitimas paštu
Gyvenu Škotijoje jau 4 metus ir nesuprantu, kodėl žmonės britišką pasą gali gauti paštu ir viską gali susitvarkyti paštu, o Lietuvos pasą reikia tvarkytis tik ambasadoje Londone. Kodėl negalima visų dokumentų atsiųsti paštu?
Anglijoje
Ambasada atsako: santuoka su ne ES piliečiu
Gyvenu 6 metus Anglijoje. Noriu ištekėti už perujiečio, kuris 10 metų turėjo verslą JK ir mokėjo mokesčius, bet vėliau 9 mėnesius praleido įkalinimo įstaigoje... Ką mums reikėtų padaryti, kad galėtume susituokti Anglijoje? Kokių dokumentų reikia, kur kreiptis ir kiek reikės mokėti?
ŽYMA
OLEGAS MACKEVIČ