šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
Vis daugiau žmonių neteisėtai naudojasi mėlynaisiais ženkleliais
Vis daugiau žmonių Jungtinėje Karalystėje gautą neįgalumo pažymėjimą, kuris leidžia automobilį statyti specialiai tam pritaikytose vietose, kitaip dar vadinamą mėlynuoju ženkleliu, naudoja ne pagal paskirtį. Dėl to, pasak neįgaliems žmonėms skirtų labdaros organizacijų atstovų, kalti šiuo pažymėjimus išduodanti komisija, kuri nesugeba su tuo susitvarkyti, rašo Bbc.com.
Aktualijos
Kaip šventiniu laikotarpiu veiks Londono viešasis transportas?
Daugelis mūsų per Kalėdas, antrąją jų dieną ir Naujuosius metus keliaus pas Londone ar kituose miestuose gyvenančius artimuosius, draugus. Nemaža dalis keleivių tam rinksis viešąjį transportą, tačiau, kaip ir visos kitos paslaugos, Londono viešasis transportas keis savo darbo laiką, tad svarbu kelionę pasiplanuoti iš anksto, mat kai kurios įmonės, atsakingos už keleivių pervežimus, planuoja anksčiau baigti darbus ir atitinkamai juos pradėti šiek tiek vėliau.
Aktualijos
Daugiau nei 1 mln. vairuotojų laukia nauji taršos mokesčiai
Daugiau nei 1 mln. vairuotojų laukia nauji taršos mokesčiai Loondone. 2019-aisiais, kaip patvirtino meras Sadiqas Khanas, centrinėje Londono dalyje bus įtaisytas ULEZ transporto priemonių radaras. Per trejus metus jis taip pat turėtų atsirasti šiaurinėje ir pietinėje miesto dalyse.
Aktualijos
Londone sutriko traukinių eismas
Londone gyvenantiems žmonėms šį rytą teko susidurti su vėluojančiais traukiniais ir darbuotojų streiku vienoje iš svarbiausių miesto traukinių linijų. Dėl to susidarė didžiulės keleivių spūstys, rašo Dailymail.co.uk.
Aktualijos
Sugriauti atostogų planai: šią savaitę „Ryanair” ir vėl streikuos
Pastarosiomis savaitėmis pigių skrydžių avialinijos „Ryanair” nuvylė tūkstančius savo klientų. Dėl vieno po kito prasidedančių darbuotojų streikų, sugriuvo daugybės keleivių atostogų planai, atšaukta šimtai skrydžių.
Aktualijos
Transportas: Londone keičiasi leistinas greitis
Londono meras Sadiq’as Khanas antradienį paskelbė pradedantis įgyvendinti radikalų eismo saugumo planą, kuriuo remiantis leistinas transporto greitis daugelyje Jungtinės Karalystės (JK) sostinės dalių bus sumažintas iki 20 mylių per valandą.
Aktualijos
Dėl streiko „Ryanair” atšaukiami skrydžiai
Ketvirtadienį pigių skrydžių aviakampanija „Ryanair” atšaukė 30 skrydžių. Įmonės vadovai buvo priversti imtis tokių veiksmų dėl pilotų Airijoje streiko.
Aktualijos
Britai griebiasi šiaudo: tikisi, kad ekonomikos augimą paskatins vieno oro uosto plėtra
Didžiosios Britanijos vyriausybė pritarė trečio kilimo ir tūpimo tako Hitrou oro uoste statybai, perduodama teisę priimti sprendimą dėl šio daug ginčų keliančio klausimo parlamentui, tačiau tolesnio balsavimo rezultatas yra nenuspėjamas.
Aktualijos
Už viešąjį transportą mokėsite pigiau, jeigu kišenėje turėsite avokadą
Ne, tai nėra koks nors pokštas ar bandymas pasišaipyti, tai yra visiška realybė su kuria šiomis dienomis susidūrė JK gyventojai. Parodžius avokadą prieš įlipant į traukinį už bilietą galite mokėti net trečdaliu pigiau.
Aktualijos
Per šalčius įkalintiems traukiniuose – šimtinės kompensacijos
Vartotojų teisių stebėjimo organizacija Jungtinėje Karalystėje (JK) pirmadienį pareiškė, kad blogiausias kelionės sąlygas per šalį užklupusius šalčius patyrusiems keleiviams, kurie valandų valandas per šalčius ir sniego audras buvo įstrigę traukiniuose, turi būti išmokėtos šimtinės kompensacijos.
Pasaulis
„Porsche“ planuoja pradėti skraidančių taksi gamybą
Vokietijos prabangių sportinių automobilių gamintoja „Porsche“ svarsto galimybę gaminti autonominius skraidymo aparatus, kuriais būtų skraidinami keleiviai, interviu vokiečių žurnalui „Automobilwoche“ pareiškė įmonės pardavimų direktorius Detlevas von Platenas.
Aktualijos
Atšiaurus oras jau nusinešė keturias gyvybes
Iškritus gausiam sniegui, dėl kurio visoje šalyje kilo transporto chaosas bei uždarytos mokyklos, aiškėja, kad neįprastos „Pabaisa iš Rytų” britų pramintos metereologinės sąlygos gali būti ir mirtinos.
Aktualijos
JK orai: chaosas keliuose, atšaukti traukiniai ir skrydžiai
Jungtinės Karalystės (JK) metereologijos agentūra perspėjo, kad atokios bendruomenės gali būti visiškai atkirstos nuo likusio pasaulio. Britanijoje ir toliau siaučiant „Pabaisai iš Rytų”, gyventojai stebisi žemiausiomis temperatūromis per 27 metus.
Aktualijos
Puiki žinia viešuoju transportu besinaudojantiems londoniečiams
Londono meras Sadiqas Khanas paskelbė džiugią naujieną Jungtinės Karalystės sostinės gyventojams. Nuo šiol vadinamasis „Hopper” (liet. šokinėtojo) valandinis bilietas galios visiems padarytiems maršrutams per vieną valandą.
Aktualijos
Naujųjų metų dovana – nemokamas viešasis transportas
Londono transporto asociacija pranešė, kad Naujųjų 2018 – ųjų metų naktį visas viešasis Londono transportas taps nemokamas.
Aktualijos
Kalėdų karštinė: per šventes keliaus daugiau nei 13 mln. Britanijos gyventojų
Kaip ir kasmet, artėjant žiemos šventėms pasirodo perspėjimai dėl galimų transporto trukdžių. Šiemet perspėjama, kad pas artimuosius arba kitur švęsti Kalėdų keliauti ruošiasi rekordinis skaičius Didžiosios Britanijos gyventojų – daugiau nei 13 mln.
Aktualijos
„Wizz Air“ ruošiasi „Brexit“
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ trečiadienį pranešė, jog kreipėsi dėl Britanijos skrydžių operatoriaus licencijos, kad būtų pasirengusi Britanijos išstojimui iš Europos Sąjungos.
Aktualijos
Norėjo iš autobuso išlaipinti mamą su vaiku, nes jų vietą užėmė katinas
Į absurdišką situaciją papuolė 26-erių Mia Jade Wilson, bandžiusi su vaikišku sūnaus vežimėliu viešuoju transportu nusigauti iki reikiamos vietos Leedso mieste. Jai su sūneliu įlipus į autobusą, jo vairuotojas pareiškė, jog mama turėsianti išlipti ir laukti kito autobuso arba sulankstyti vežimėlį ir laikyti miegantį savo vienerių metų sūnų ant rankų.
Aktualijos
Londone - nauji įstatymai
Miesto valdžia nusprendė, kad Jungtinės Karalystės (JK) sostinei reikia naujo dokumento – civilinio kodekso, nustatančio miestiečių elgesio taisykles. Toks poreikis atsirado po tyrimo, kuris rodo, kad Londone padaugėjo nelaimingų, piktų ir agresyvių žmonių.
Aktualijos
Oysterio naudotojai permoka už keliones
Londone gyvenantieji smarkiai permoka už keliones, kuriose galima atsiskaityti Oysterio kortele, tačiau valdžios sprendimai neveiksnūs ir konkrečių pokyčių nesiryžta imtis net ir naujasis miesto meras. Kainų pokyčiai gyventojams buvo žadėti prieš keturis metus, tačiau jų vykdymas smarkiai vėluoja.
ŽYMA
OLENA ZERKAL