penktadienis, gegužės 7 d.
Lietuva
Naujas viliotinis emigrantams
Vyriausybė patvirtino priemonių planą, kaip susigrąžinti į kitas šalis emigravusius gyventojus ir didinti gimstamumą.
Anglijoje
Kaip grįžus iš emigracijos išgyventi už lietuvišką atlyginimą?
Jau aštuntus metus Norvegijoje gyvenanti Simona Šiemienė planuoja grįžti į Lietuvą ir nusprendė atlikti namų darbus - feisbuke pasiteirauti klaipėdiečių, ar grįžus yra šansų rasti darbą ir išgyventi iš lietuviško atlyginimo.
Lietuva
Emigracijos mastai vis dar siekia aukštumas
Šių metų sausio–spalio mėnesiais, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, vis daugiau Lietuvos piliečių grįžta gyventi į Lietuvą, o išvykstančiųjų skaičius mažėja.
Aktualijos
Airijos policija pateikė naujų detalių apie dingusią lietuvę
Lietuvos policijos pareigūnų ieškomos kaip dingusios Giedrės Raguckaitės (gim. 1988 m.) šeima vis dar nežinomybėje. Airijos policija feisbuke praneša, kad jos dingimo byla perkvalifikuota į nužudymą.
Pasaulio lietuviai
Londone vietos neradęs Vladas laimę rado Bulgarijoje: noriu mėgautis gyvenimu, o ne taupyti pinigus
Bulgarijoje gyvenantis Vladas Simanelis kalba užtikrintai: tai – ne paskutinė jo stotelė, tačiau dar tvirčiau rėžia ir tai, kad nesigailėjo nė sekundės gyvenimo emigracijoje. „To Lietuvoje nebūčiau pasiekęs“, – sako Vladas.
Pasaulio lietuviai
Pilietybė Lietuvai – laikas keistis
Pakaks! Nustokite išeiviją plūsti išdavikais, pinigų vergais, pabėgėliais ir globalistais. Tai neracionalu ir nebrandu. Šimtatūkstantinė ir nepaliaujama emigracija yra faktas. Gelžbetoninis realybės mūras. Jis nesugrius nuo to, kad jį įžeidinėjate, niekinate ir spjaudotės tulžimi. Atvirkščiai, kuo daugiau bjaurasties pilsite, tuo daugiau savo pusbrolių, sūnų, dukterų ir vaikystės draugų nuleisite į pasaulio kriauklę.
Anglijoje
Paaiškėjo referendumo dėl pilietybės data
Seimas ketvirtadienį nusprendė, kad referendumas dėl dvigubos pilietybės instituto išplėtimo vyks dvi dienas kitų metų gegužę drauge su prezidento rinkimais.
Pasaulio lietuviai
Lyg arabiškoje pasakoje: lietuvis susidraugavo su princu ir dabar vadovauja jo įmonei
47-erių Tomo Kriščiūno istorija tik dar kartą įrodo, jog pats gyvenimas reikiamu laiku žeria netikėtus, tačiau labai reikšmingus atsitiktinumus.
Anglijoje
Pasaulio lietuviai ragina imtis agitacijos dėl dvigubos pilietybės referendumo
Pasaulio lietuvių bendruomenė (PLB) prašo Vyriausybės organizuoti agitacinę kampaniją dėl referendumo dvigubos pilietybės klausimu.
Lietuva
Ar vis dar esame lietuviai?
Neseniai tarptautinė tyrimų agentūra Ipsos paskelbė tyrimą „Tautybių įtraukumas“, kur analizuojamas įvairių šalių santykis su tautinėmis mažumomis, kurios neretai yra ir religinės. Buvo tirtos 27 šalys, Lietuva tarp jų nepateko, užtat pateko Rusija, Lenkija ir Švedija (beje, pastaroji nebuvo pripažinta labiausiai įtraukiančia tautines mažumas). Tikėtina, kad Lietuva būtų artimiausia Lenkijai, o ne Vengrijai, kurios uždarumas – išskirtinai didelis.
Pramogos
Prakalbo dingusios S. Grafininos mama
Prieš keletą mėnesių dingusios Sandros Grafininos gyvenimas kelia vis daugiau klausimų ir abejonių. Visai neseniai portalui „Lietuvos rytas“ S. Grafininos mama Birutė Grafinina papasakojo, kad jos dukters antrojo vaikelio tėvas yra ne Nigelas Jeremy Macaulay, o visai kitas vyras, vardu Raulis. Moteris tikino, kad būtent šis vyras pirmasis pastebėjo, jog S. Grafinina yra dingusi.
Anglijoje
Musė sugadino lietuvių atostogas
Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos Turkijoje jaunai porai virto košmaru. Nespėjus įlipti į lėktuvą prasidėjo nesklandumai.
Anglijoje
Motinos pagalbos šauksmas: padėkite dukrai įsikurti Anglijoje
Į Tiesos redakciją kreipėsi mama prašydama pagalbos padėti dukrai įsitvirtinti Anglijoje, kuri įstojo į universitetą Londone, tačiau neturi pakankamai pinigų, kad galėtų išvykti iš Lietuvos ir susirasti pirmąjį būstą.
Anglijoje
Lietuvė paviešino, ką teko patirti emigracijoje
Šiau­lie­tė Bi­ru­tė Juo­die­nė Ang­li­jo­je pra­lei­do 10 me­tų. Iš­vyk­da­ma gal­vo­jo, kad tik pus­me­čiui – už­si­dirbs ir grįš. Išė­jo ki­taip. Prieš tre­jus me­tus mo­te­ris grį­žo į gim­tuo­sius Šiau­lius. Ji įsi­ti­ki­nu­si, kad su­grįš dau­ge­lis, nes tik čia jau­tie­si sa­vas, ga­li mė­gau­tis na­tū­ra­lia gam­ta, ko­ky­biš­ku mais­tu ir ty­ru oru. Vis­gi pa­gy­ven­ti ki­to­je ša­ly­je, pa­sak Bi­ru­tės, ver­ta, iš­moks­ti to­le­ran­ci­jos, man­da­gu­mo, pa­ma­tai, ką gim­to­jo­je ša­ly­je bū­tų ga­li­ma da­ry­ti ki­taip.
Aktualijos
Jau beveik užuodę atostogas lietuviai liko parai įkalinti oro uoste
Iš Londono Gatwick'o oro uosto į Turkijos Bodrum turėję skristi lietuviai kartu su dar keliais šimtais kitų keleivių savo atostogų tikslo taip ir nepasiekė.
Anglijoje
Referendumo dėl pilietybės organizavimo kaina: skaičiai šokiruoja
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) suskaičiavo, kad referendumas dėl dvigubos pilietybės instituto išplėtimo gali kainuoti nuo 1,8 mln. iki 2,45 mln. eurų.
Anglijoje
Mažesnės kartelės referendumui dėl pilietybės išsaugojimo nebus
Seimas antradienį pritarė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto dėl anksčiau parlamento nustatytos mažesnės kartelės dvigubos pilietybės įteisinimo referendumui.
Pasaulio lietuviai
Holivudo žvaigždes fotografuojanti lietuvė: C. Blanchett man yra absoliuti aktorės ikona
Panevėžietę Moniką Sėdžiūtę galima vadinti tikru laimės kūdikiu – jos vaikystės svajonės išsipildė su kaupu. Garsaus aktoriaus Laimučio Sėdžiaus 27-erių atžala jau antrus metus sėkmingai kopia fotografės karjeros laiptais Holivude.
Pasaulio lietuviai
Londono lietuvės namai – visas pasaulis: kelionių akimirkos primena atvirukus
Karolina Valeikaitė, instagrame geriau žinoma @outsideboxx vardu, savo sekėjus lepina žadą atimančiomis nuotraukomis – Tailandas, Santorinas, Italija ir kitos užburiančios pasaulio vietos užfiksuotos keliaujant drauge su vaikinu Marcu Coppola.
Anglijoje
Pasaulio lietuviai ragina nustatyti datą dėl referendumo dvigubai pilietybei
Pasaulio lietuviai prašo Seimo kiek įmanoma greičiau nustatyti referendumo dėl Lietuvos pilietybės išlaikymo datą bei pradėti ruoštis referendumui.
ŽYMA
OLYMPIC CASINO