penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Ant laužo bus sudegintas seksualiniu priekabiavimu kaltinamas prodiuseris
Viename Didžiosios Britanijos miestelyje šį savaitgalį per tradicinę Laužų naktį bus sudegintas nešlovę užsitraukusio Holivudo prodiuserio Harvey Weinsteino atvaizdas, trečiadienį paskelbė organizatoriai.
Verslas
Ambicingas Kuveito ir Omano projektas
Omano ir Kuveito naftos įmonės „Oman Oil Company“ ir „Kuwait Petroleum International“ sultonato Dukmo uostamiestyje statys maždaug 7 mlrd. JAV dolerių vertės naftos perdirbimo gamyklą.
Pramogos
Londone gyvenanti buvusi ruso oligarcho žmona: „Pusę dienos praleidžiu tam, kad būčiau graži“
2008 metais Marinika tapo „Mis Rusija“ konkurso nugalėtoja ir iki šiol dirba modeliu. „Bet dirbu tik tuomet, jeigu man patinka prekės ženklas. Jei nepatinka rūbas, jo nedemonstruosiu“, - atviravo žinoma Londone gyvenanti moteris.
Vietovardžiai
Vienišo sultono šalis
Tvirta ranka valdomame Omane Beatričė Juškaitė fiksavo nedrąsių permainų ženklus
Pramogos
Kaip leidžia laiką įžymybės?
Vienas populiariausių pasaulio daininkų, amerikietis Justin Timberlake ir jo žmona, aktorė Jessica Biel vakarus leidžia romantiškai žaisdami stalo žaidimą „scrabble“.
Pramogos
Nemalonumai užkandinėje
Dainininkui apsilankius populiariame restoranų tinkle „Subway“ jis negalėjo sumokėti už pirkinius, nes jo mokėjimo kortelė buvo atmesta.
Pramogos
Atskleisti Barako Obamos naktininiai įpročiai
Barakas Obama miega vos penkias valandas per naktį ir negeria nei kavos, nei arbatos. Leisdamas vakarus savo darbo kabinete jis dirba su dokumentais ir suvalgo keletą sūdytų migdolų.
Pramogos
Minimas Amy Winehouse trisdešimtmetis
Šį mėnesį atlikėja Amy Winehouse būtų šventusi trisdešimties metų jubiliejų. Ji mirė 2011 metais, apsinuodijusi alkoholiu, būdama 27-erių.
Pramogos
Filmas apie princesę Dianą nenusisekė
Praėjusią savaitę įvykusi naujo filmo apie paskutiniuosius princesės Dianos gyvenimo metus premjera, nesulaukė kino kritikų ir žiniasklaidos susidomėjimo.
Pramogos
Evelina Anusauskaitė prabilo apie savo tėvų santykius
„Aš gerus pastaruosius metus sakiau, kad jie turi skirtis. Sakiau, kad jūs abu teisūs kiekvienas savo kelyje, tėčiui reikia vienų dalykų, mamai - kitų. Jie išgyveno, kad vienas kitam netinka. Sakiau, jūs tiesiog imkit ir gyvenkit savo gyvenimus, nes pajusit laisvę“, - LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ pasakojo dainininkė Evelina Anusauskaitė.
Pramogos
„Sakyk trumpai, sakyk dažnai“
Tai – tipiška amerikietiška sėkmės istorija. Kaip ir tipiškas pats produktas – kramtomoji guma, nes buvo laikas, kai nebuvo vaizdo, stereotipiškesnio už amerikiečių kareivį, policininką ar kaubojų, malančius žandikauliais. Dabar kramtomoji guma patinka visiems, kas tik mėgsta pūsti burbulus, stengiasi mesti rūkyti, siekia nuvalyti apnašas nuo dantų ir pareguliuoti šarmų pusiausvyrą burnos ertmėje…
Pramogos
Blackpoolo šventę išgelbėjo „Take That“ lyderis
Praėjusiąją savaitę Anglijos mieste Blackpoole vyko kasmetinė „Illuminations“ šviesų uždegimo šventė, kurios metu turėjo pasirodyti gausus būrys vietinių ir užsienių žvaigždžių.
Pramogos
Kai geriausias tavo draugas – prodiuseris
Pasiryžote tapti šou verslo žvaigžde arba bent jau puoselėjate tokią ambicingą viltį, kad žvaigžde taps Jūsų atžala?
Pramogos
Britanijos didžioji panda sulaukė ypatingo dėmesio
Vienintelė Britanijos moteriškos giminės panda šiomis dienomis sulaukia kaip niekad daug dėmesio. Edinburgo zoologijos sodo darbuotojai pranešė, jog ypatingoji augintinė rodo visus palikuonio laukimosi ženklus.
Pramogos
Dainininkas E. Johnas atsigauna po operacijos
Eltonui Johnui Monake neseniai buvo atlikta apendicito operacija, kur jis gyvena šiuo metu. Jo biografas žiniasklaidai pranešė, kad viskas pavyko sėkmingai ir dainininkas jaučiasi gerai.
Pramogos
Ž.Žvagulį ir I.Starošaitę į koncertus lydi ištikimas draugas
Lietuviškos muzikos scenos grando Žilvino Žvagulio šeimą antrus metus džiugina didysis Šveicarijos zenenhundas vardu Aro. Nuo senų laikų jo protėviai ganė avis, o dabar šis įspūdingas, beveik pusšimtį kilogramų sveriantis gražuolis lydi šeimininkų porą į koncertus.
Pramogos
Anastacia džiaugiasi įveikusi vėžį
JAV pop muzikos atlikėja Anastacia pastaruosius metus išgyveno ne pačias maloniausias akimirkas. Dar 2003 metais atlikėjai buvo diagnozuotas vėžys, kuris šiais metais vėl sugrįžo.
Pramogos
E. Johnui – dar vienas apdovanojimas
Britanijos muzikos žvaigždė seras Eltonas Johnas netrukus bus pagerbtas dar vienu išskirtiniu apdovanojimu. Jam skirtas, specialus „Brits Icon“ apdovanojimas, kuris suteikiamas tik ypač daug tautos kultūrai nusipelniusiems asmenims.
Pramogos
Naujajame LNK sezone – žvaigždžių šokiai ant ledo
Besiruošdama 19-ajam televizijos sezonui LNK pasirašė sutartį su viena didžiausių televizijų Jungtinėje Karalystėje ITV ir įsigijo teisę rengti vieną sėkmingiausių projektų formatų per visą ITV gyvavimo istoriją – „Dancing on Ice“.
ŽYMA
OMANAS