pirmadienis, spalio 26 d.
IT ir transportas
Aviacija
Į nuostolius klimpstanti „Oro navigacija“ skolinasi ir stabdo projektus
IT ir transportas
Logistika
Koronaviruso aidas Lietuvoje: mažėja tranzitinių skrydžių, gali strigti siuntos
Koronaviruso protrūkis Kinijoje jau veikia ir Lietuvos logistikos verslą – daliai pasaulio oro bendrovių nutraukiant skrydžius į Kiniją, mažėja tranzitinių skrydžių per Lietuvą. O Kinijoje nedirbant daugybei logistikos centrų ir gamybos įmonių, gali sutrikti pašto siuntų iš Kinijos į Lietuvą siuntimas. 
Aktualijos
Vyras nukando pirštą pedofilų medžiotojui
46-erių Thomas De-Castle-Lynne į traukinių stotį Stevenage atvyko manydamas, kad susitiks su keturiolikmete mergaite, tačiau jį apsupo septynių vyrų, „medžiojančių“ lytinius nusikaltėlius, grupė, pasivadinusi „Catching On Line Predators“.
Pramogos
Milijardierius vaikus gelbėjusį britą išvadino pedofilu
Tailando urve įstrigusius vaikus išgelbėti padėjęs naras sulaukė viešo pažeminimo – jį visame pasaulyje žinomas amerikietis verslo magnatas, automobilio „Tesla“ projekto kūrėjas Elonas Muskas išvadino pedofilu.
Aktualijos
Vienas iš didžiausių JK pedofilų nuteistas kalėti 32 metus
Vienas iš didžiausių Jungtinės Karalystės istorijoje pagautų pedofilų nuteistas ir įkalintas 32 metams kalėjimo. Savo jaunas aukas akademikas šantažavo filmuoti nepadorius ir nepriimtinus seksualinius veiksmus ir jam siųsti internetu.
Aktualijos
Pedofilas pasipelnė iš policijos
Iš kalėjimo paleistas pedofilas bendradarbiaudamas su policija padėjo atskleisti pedofilija įtariamą nusikalstamą grupuotę.
ŽYMA
ORO NAVIGACIJA