pirmadienis, spalio 26 d.
Aktualijos
Kelionės
Nebebus vykdoma sienų kontrolė oro ir jūsų uostuose
Pirmadienį baigiama vykdyti pandemijos metu dėl COVID-19 suvaldymo įvesta atvykstančių į Lietuvą kontrolė jūrų ir oro uostuose, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).
Lietuva
Lietuvos oro uostuose daugėja keleivių, bet optimizmą temdo koronavirusas
Dėl koronaviruso pavasarį apribojus oro susisiekimą, Lietuvos oro uostams po kelių mėnesių pertraukos liepą atnaujinus apie 70 skrydžių krypčių, stebimos
Pasaulis
Egiptas atidaro oro uostus, muziejus, Gizos piramides
Egiptas pirmą kartą nuo karantino, įvesto prieš daugiau nei tris mėnesius, pradžios atidarė savo oro uostus, Kairo muziejų ir garsiąsias
Aktualijos
Kinijos sostinės oro uostai uždaromi, baiminantis naujo COVID-19 protrūkio
Kinijos sostinės Pekino oro uostai antradienį atšaukė beveik tūkstantį skrydžių, mieste atsiradus naujam koronaviruso protrūkio židiniui, pranešė šalies žiniasklaida. Norintieji išvykti
Aktualijos
Susisiekimas
Vyriausybė nuo šeštadienio uždraudė keleiviams skrydžius ir susisiekimą keltais
Vyriausybė trečiadienį nusprendė nuo šeštadienio nakties drausti keleiviams vykti lėktuvais bei keltais, išskyrus keltą iš Kylio į Klaipėdą.
Pasaulis
Koronavirusas
„Wizz Air“ stabdo skrydžius į Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ dėl koronaviruso protrūkio ir Vyriausybės taikomų draudimų keliauti nuo šeštadienio beveik trims savaitėms stabdo skrydžius iš Lietuvos į Vokietiją, Prancūziją ir Ispaniją.
Verslas
Aviacija
„Air Baltic“ vadovas M. Gaussas: „Visa jaunoji karta negali sulipti į jachtas“
Kai lietuvis, latvis ar estas tolimos šalies oro uoste pamato „Air Baltic“ logotipą, šis jam primena, kad iki namų liko netoli, įsitikinęs Martinas Gaussas. Jis „Air Baltic“ generaliniu direktoriumi tapo sunkiausiais bendrovei laikais ir puikiai supranta, kad nuolatiniai pokyčiai versle yra būtini. Apie tai M. Gaussas pasakojo žurnalo IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui.
Lietuva
Lietuvos oro uostuose – laikinosios priemonės koronaviruso rizikai suvaldyti
Pasaulyje netylant kalboms apie koronaviruso grėsmę Kinijoje Lietuva imasi laikinųjų papildomų atsargos priemonių. Nuo šeštadienio visuose trijuose Lietuvos oro uostuose budi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai. Jie konsultuoja Kinijoje keliavusius asmenis. Anot specialistų, Lietuva yra pasiruošusi suvaldyti tokio masto riziką.
Aktualijos
Vilniaus oro uoste – papildoma dokumentų patikra
Vilniaus oro uoste per pasieniečių inicijuotas pratybas ketvirtadienį laikinai bus atnaujinta Šengeno erdvės keleivių dokumentų patikra, pranešė Lietuvos oro uostai.
Aktualijos
Geros žinios keliautojams: nebegalios 100ml skysčių limitas ir nebeturėsite ištraukti skysčių iš rankinio bagažo
Informacinių Technologijų pasiūlyti sprendimai, leidžiantys pareigūnams matyti 3D vaizdą, leis jiems atidžiau apžiūrėti skysčius bei nešiojamus kompiuterius neištraukus jų iš bagažo vienetų.
Anglijoje
Kietasis „Brexit“ turės didžiulių pasekmių kelionėms lėktuvu. Ko galima tikėtis?
Vis stiprėjant galimybei, kad tarp Jungtinės Karalystės ir ES įvyks kietasis „Brexitas“, milžiniškas sukrėtimas palies ir Europos bei likusio pasaulio komercinės aviacijos rinką, praneša portalas Businessinsider.com.
Aktualijos
British Airways sukėlė chaosą oro uostuose - atšaukė 91 skrydį
British Airways oro linijų keleiviai net tris valandas praleido įstrigę ant žemės stovinčiuose lėktuvuose visoje Didžiojoje Britanijoje. Bendrovė dėl chaoso kaltina kompiuterio gedimą, apsunkinusį jų veiklą visame pasaulyje.
Aktualijos
Paskelbtas prasčiausių pagal skrydžių vėlavimą JK oro uostų sąrašas: pirmoje vietoje - Stanstedo oro uostas
Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad prasčiausias oro uostas Jungtinėje Karalystėje pagal atidėtų ir vėlavusių skrydžių skaičių yra Londono Stanstedo oro uostas, rašo Bbc.com.
Pramogos
Londono oro uosto poilsio salė – blogiausia JK
Londono oro uosto poilsio salė (angl. lounge) tapo blogiausiai įvertinta erdve keleiviams, skelbia Standard.co.uk. Iš penkių galimų žvaigždučių Londono Southendo oro uoste esanti patalpa gavo tik vieną.
Aktualijos
London City ir Heathrow oro uostuose bei Waterloo stotyje rastuose vokuose - bombos
Skirtingose Londono vietose antradienį rasti vokai su sprogmenimis. Tyrimą pradėjo antiteroristinis dalinys. Vokai, kuriuose buvo maži geltoni plastikiniai maišeliai, rasti netoli Londono Sičio oro uosto, Hitrou oro uosto ir Vaterlo geležinkelio stotyje.
Aktualijos
Atnaujinta informacija keliaujantiems: žiemiški orai ir toliau trikdo eismą Jungtinėje Karalystėje
Šaltas oras Jungtinėje Karalystėje ir toliau stabdo eismą, atšauktos ne vienerios sporto varžybos, šimtai namų neteko elektros.
Aktualijos
Svarbi informacija keliaujantiems: atšaukiami skrydžiai, daugėja spūsčių keliuose bei vėluoja metro
Šalčiausia žiemos naktis neapsiėjo be pasėkmių - dėl daugelyje Jungtinės Karalystės rajonų iškritusio sniego atšaukiami skrydžiai, daugėja spūsčių keliuose bei vėluoja metro.
Aktualijos
Kelionės iš Londono oro uostų – greičiau, pigiau ir patogiau
Nuo šių metų gegužės 1 d. Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ pradės vykdyti skrydžius nauju maršrutu Vilnius–Londono Sičio oro (LCY) uostas, kurio reisai bus vykdomi moderniu orlaiviu, vienu naujausių modelių „Embraer ERJ-190“.
Verslas
Į dangų pro pragaro vartus – blogiausi oro uostai
Neformali apklausa, kur baisiausia įstrigti laukiant skrydžio
ŽYMA
ORO UOSTAI